KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson)
Autoru Poruka
 beni-coek OffLine Slučajni prolaznik - Pet, 19. Okt 2012. 19:55
Pozdrav svima ! S obzirom da sam nov na forumu postavicu pitanje ovde a vi ga pomerite ako mu nije mesto. Uzeo sam danas Sony Xperia miro telefon i zanima me da li mogu slie prebacene sa kompa da podesim kao wallpaper u punoj velicini bez crop-ovanja ? Ako ne ima li neka aplikacija koja to moze da odradi ? Unapred 'fala . Cudno mi je da na onoliki ekran ne moze slika u punoj velicini a na k800 i koji sam imao pre da moze cela da stane na ekran
1 poruka od Pet, 19. Okt 2012. 19:50
: • Sony Xperia miro
 srdjoraj OffLine Redovni učesnik - Čet, 17. Jan 2013. 08:10
Korisnikov avatar
Kada stavim mem.karticu telefon ne vidi šta se na njoj nalazi. Odem u podešavanja, vidi da ima kartica i koje je veličine.
Da li postoji neka fora da telefon očita sadržaj sa mem.kartice? Probao sam sa 2 telefona i isto je stanje.
101 poruka od Pon, 30. Avg 2004. 00:28
• Kula
Jedino još ja imam dial-up modem!
 bachika OffLine Mobil stručnjak - Čet, 17. Jan 2013. 09:22
Korisnikov avatar
Sa google play-a instaliraj neki file explorer pa ces imati pregled fajlova na kartici.
946 poruka od Pon, 20. Feb 2006. 18:45
• On the road to the hell : • Iphone 7 : • Lenovo P780
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU
 srdjoraj OffLine Redovni učesnik - Čet, 17. Jan 2013. 14:12
Korisnikov avatar
Instalirana 2 file managera i vide folder od sd kartice ali kada se uđe u nju nalaze se samo sistemski folderi a ne i oni koji su stvarno na kartici, izvadio sam karticu iz jednog android telefona i stavo u računar i u Miro, tako da sam siguran da kartica radi.
• Kula
 bachika OffLine Mobil stručnjak - Čet, 17. Jan 2013. 22:31
Korisnikov avatar
srdjoraj, malo te nisam baš razumeo... Kad ubaciš sd card, i uđeš u npr ES file explorer, šta ti on pokazuje?
Ti imaš internu memoriju koju će on pokazivati kao i memorijsku karticu, ali trebao bi da imaš i prečicu sd card. Kad uđeš tu da li imaš foldere: Android, DCIM, Data....? Koje je veličine kartica i u kom je formatu (ntfs, fat, fat32...)?
 srdjoraj OffLine Redovni učesnik - Pet, 18. Jan 2013. 16:15
Korisnikov avatar
Andro ZIP mi prikaže SD karticu i kad uđem imam foldere Android, DCIM, ali nemam foldere koje sam napravio na Samsung Galaxy Y kao što su Programi, iGO, Muzika...
Kartica je 2GB i druga od 8GB koja lepo radi u računaru i prikazuje foldere kao i u Galaxy Y. Znači da je kartica ispravna. Isti file manager koristim i na Galaxy Y.
• Kula
 bachika OffLine Mobil stručnjak - Pet, 18. Jan 2013. 23:30
Korisnikov avatar
srdjoraj, obe kartice tako prikazuje??? A kad ubaciš karticu i prikači telefon na komp, pa odabereš mass storage mod, da li na kompu onda vidiš te foldere????
Uopšte mi nije jasno kako to.
Probaj skini možda neki drugi file explorer, ja preporučujem ES file explorer.
 frace OffLine Neredovni učesnik - Čet, 07. Mar 2013. 23:56
Korisnikov avatar
Tel nema poseban ulaz za HDMI kabl, da li mozda postoji neki drugi nacin da se poveze sa TV-om ili ne?
56 poruka od Pon, 09. Jan 2012. 22:39
: • Sony Xperia miro : • S3 I9305
 frace OffLine Neredovni učesnik - Čet, 28. Mar 2013. 15:45
Korisnikov avatar
Trenutno ne postoji neka jeftinja varijanta dekodiranja ovog telefona koji su na vip mrezi. Otkljucabanje kodom je neverovatnih 70 evra, druga varijanta je "direktno" preko maticne ploce lemljenjem za 25 evra ali ne bi ja to smeo :dry:
Tel je relativno nov pa moze da se desi da se za godinu dana pojavi neka jeftinija varijanta
56 poruka od Pon, 09. Jan 2012. 22:39
: • Sony Xperia miro : • S3 I9305
 steva1 OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 28. Maj 2013. 16:16
je l se pojavila neka jeftinija varijanta za dekodiranje? :blinky:
2 poruka od Sre, 12. Dec 2012. 16:27
: • htc explorer
 dakac OffLine Slučajni prolaznik - Sre, 04. Sep 2013. 10:36
Korisnikov avatar
pozdrav.
od pre neki dan imam sony xperia miro i imam problem. jeste da bas nisam vicna android telefonima, al nikako ne mogu da namestim da se internet pokrece preko mts-a iako sam ukljucila opciju i wifi i mobilne mreze, al za konekciju tel koristi samo wifi... jel moze neko da mi pomogne kako da se kontujem preko mts-a? jer cemu android ako ne radi internet? hvala puno!
1 poruka od Sre, 04. Sep 2013. 10:24
: • sony xperia miro
 Marko4141 OffLine Slučajni prolaznik - Sre, 27. Nov 2013. 20:54
Zna li neko zasto xperia Miro ne prima signal mobilne mreze. Povremeno se pojavi signal 3G.Napominjem da sam podesio da prima 2G/3G...ali neprima ni u jednom rezimu.
mislio sam da je softverski problem ali vise nisam siguran,resetovao sam potpuno telefon i sve je isto,nema signala pa nema. Da li je moguce da je neki virus u pitanju.
Ako je hardverski problem interesuje me da li je moguce popraviti to?
1 poruka od Sre, 27. Nov 2013. 20:44
: • xperia miro : • xperia aco s
 srdjanyo OffLine Entuzijasta - Sre, 17. Sep 2014. 16:40
Korisnikov avatar
Evo i mene sa problemom,
Naime,koristi ga.moja žena i ona nije zahtevan korisnik.Čita Blic,igra Farm Heroes Sagu i dopisuje se prwko FB Messenger-a.Telefon je star tačno godinu.dana.Uzet je na ugovor preko mts-a.Ja sam ga koristio 9 meseci.Radio je dobro samo prvih mesec dana.Nije nam nijednom pao,niti se bilo kako oštetio.Evo spiska problema sa ovim telefonom:
-koči se
-gubi wi-fi konekciju pri punom signalu
-gasi se sam od sebe i isto tako upali,ali od skoro se sam gasi bez da se sam upali
-gasi se u toku razgovora,nebitna dužina
-kad je na nekoj aplikaciji,izgubi se zvono tj. telefon zadatu melodiju zameni jednim zvukom.
Telefon je u junu odnet u mts gde su mu posle 10 dana promenili bateriju(?!),radio je 2 dana kako treba,posle je sve po starom.
Nije rutovan,nije čačkan.
Hvala unapred.
236 poruka od Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson)