KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson)
Autoru Poruka
 Dario OffLine Mobil manijak - Uto, 03. Jan 2006. 20:03
Korisnikov avatar
Interesuje me kakav je zvucnik (loudspeaker) kod s700, koliko je jak i koliko je kvalitetan jer koliko mogu videti sa slika dosta je mali i na nezgodnom mestu stavljen. Interesuje me kvalitet mp3-a preko zvucnika. (da li moze da se poredi sa w550?)
Ako neko ima s700 nek me doda u msn (daryo91@hotmail.com) jer imam josh nekih sitnih pitanja.

POz Dario
1230 poruka od Sub, 05. Nov 2005. 14:51
 Dexter OffLine Expert - Uto, 03. Jan 2006. 20:34
Korisnikov avatar
Bilo je dosta priche o tom fonu vec,u nekim starijim temama pa pogledaj malo...Inache mp3 preko zvuchnika je jak i jasan..Bar je takav utisak ostavio na mene... 8)
3854 poruka od Pon, 23. Avg 2004. 12:06
• Beograd : • Samsung S8
 Dario OffLine Mobil manijak - Uto, 03. Jan 2006. 22:36
Korisnikov avatar
@dexter: potrazio sam ali nije bilo price o zvuku (svi su fokusirali na kameru, a kameru s700i dobro poznajem tako da me to nije zanimalo).
PoZ
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.
 Dexter OffLine Expert - Sre, 04. Jan 2006. 01:38
Korisnikov avatar
Ima,bash smo komentarisali zvuk,secam se da me fascinirao bio(pre godinu dana)kako je imao chist i jak zvuk...pustio sam mp3 da chujem u kaficu kad ono grunulo,ceo kafic gledao u mene odjednom,tako da mu je zvuk stvarno ok... :wink:
3854 poruka od Pon, 23. Avg 2004. 12:06
• Beograd : • Samsung S8
 mihajlovic OffLine Redovni učesnik - Čet, 05. Jan 2006. 00:05
Korisnikov avatar
Generalno,W550i ima osetno bolji i kvalitetniji zvuk,nije za dzabe Wlkman branded! Ali mislim da ih ne treba porediti,opet S700i ima svoje prednosti,veci ekran,memory stick slot,...a na W550i je ipak stavljen akcenat na kvalitet muzike (:D ),pa samim tim i dosta vishe memorije u odnosu na S700i!
189 poruka od Uto, 27. Dec 2005. 13:39
• Beograd
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.
 Dario OffLine Mobil manijak - Čet, 05. Jan 2006. 15:05
Korisnikov avatar
@mihailovic: to svi znamo, sasvim je logicno, ali mi ovde ne uporedjujemo telefone, nego samo zvuk. Ne dvoumim se ja izmedju ta dva telefona, nego samo zvuk me interesuje kakav je kod s700 (jer planiram da ga imam u ruke).

Ako si imao telefon u ruke ili ako si imao prilike da ga cujesh reci mi impresije a ne da mi kazes koji telefon sta ima i na sta je stavljen akcenat, to mogu i ja da skontam.... omg

POz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.
 mihajlovic OffLine Redovni učesnik - Čet, 05. Jan 2006. 17:46
Korisnikov avatar
Pa ja sam jasno i rekao da je zvuk ok ali da ga ne treba porediti sa W550i jer je daleko i osetno bolji, sto si ti u prvom postu naveo(pitao) - "(da li moze da se poredi sa w550?)" Jel tako ? :wink:

p.s.inace imao sam oba telefona 8)
pozz :wink:
• Beograd
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.
 Dario OffLine Mobil manijak - Čet, 05. Jan 2006. 20:15
Korisnikov avatar
QL, reci mi onda da li si bio zadovoljan sa zvukom na s700, mislim preko zvucnika, i kada pustish zvuk do kraja da li je piskav ili slicno ?

Poz
 mihajlovic OffLine Redovni učesnik - Čet, 05. Jan 2006. 22:18
Korisnikov avatar
Zvuk je super,dovoljno prodoran i glasan a istovremeno cist (ali samo preko Media Playera),inace radio vec nesto slabije reprodukuje llll tonove na zvucniku,ali sve u svemu zvuk je zadovoljavajuc!

Pa ako si resio da ga kupish,kvalitet zvuka ne treba da ti predstavlja nikakvu dilemu 8)
• Beograd
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson)