KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson)
Autoru Poruka
 Vulle OffLine Novajlija - Uto, 31. Avg 2004. 09:21
Kada instaliram driver za bluetooth on mi radi samo jedan dan pa se posle toga izgubi bttray i ne mogu da startujem konekciju, dok mi na poslu taj isti druver radi bez problema. Pomagajte!!!
10 poruka od Sre, 21. Jul 2004. 13:06
• Beograd
...
 `Dr. Nick Riviera` OffLine Mobil manijak - Uto, 31. Avg 2004. 13:40
Korisnikov avatar
Ja mislim da ce reinstaliranje driver-a da pomogne. :wink:
Mogutje da nije dobro konfigurisan u start-up-u. :wink:
1159 poruka od Sre, 21. Jul 2004. 21:59
• Digital Underground
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨
 Vulle OffLine Novajlija - Pon, 06. Sep 2004. 11:22
Probao sam i to vise puta ali i dalje nece da radi, ne znam da li treba crack. na poslu mi radi bez cracka
10 poruka od Sre, 21. Jul 2004. 13:06
• Beograd
...
 Miškoni OffLine Administrator - Pon, 06. Sep 2004. 17:03
Korisnikov avatar
Daj još malo podataka: koji je OS kod kuće, koji na poslu, koja je verzija softvera za BT, da li slučajno kod kuće imaš XP SP2, pošto on ima u sebi podršku (osnovnu) za BT i kad detektuje instalaciju drajvera za BT, on podmetne svoje drajvere, sa kojima BT softver neće da radi. Ali generalno i tako BT radi, uz kljakavu microsoft-ovu podršku. I objasni šta se dešava, da li prestane da radi kad otkačiš BT pa ga opet bocneš, kad restartuješ komp :?:
4093 poruka od Pet, 30. Jul 2004. 07:08
• Beograd : • Alpha G850F : • iPhone 4S
PRAVILA FORUMA
 `Dr. Nick Riviera` OffLine Mobil manijak - Uto, 07. Sep 2004. 12:52
Korisnikov avatar
Koje je marke BT :?: Poshto kod nekih marki mora da se dowload-uje najnoviji drajver sa neta :wink: .
I koji je OS :?:
1159 poruka od Sre, 21. Jul 2004. 21:59
• Digital Underground
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨
 neko OffLine Slučajni prolaznik - Čet, 21. Okt 2004. 01:16
Imam problem sa povezivanjem na internet preko mobilnog modema koji sam povezao preko bluetooth-a. Kada se konektujem na internet mogu samo da saljem podatke dok se brojac za primljene podatke ne menja tako da ne mogu da otvorim nijednu stranu. Telefon koji imam je SonyEricsson T610 i uz njega sam dobio drajvere za koje Win XP Pro tvrdi "This driver is not digitally signed" verovatno nisu u potpunosti podrzani. Gde bih mogao da nabavim odgovarajuci drajver (mislim na kom sajtu i da napomenem da sam trazio na sajtu SonyEricsson ali tamo se nalazi samo drajver za modem preko infrared-a)? Ako postoji neko posebno konfigurisanje za modem ili konekciju molio bih za objasnjenje. Unapred Hvala :roll:
1 poruka od Čet, 21. Okt 2004. 01:02
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson)