KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Konfiguracija aparata
Autoru Poruka
 gagana OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 17. Apr 2012. 18:46
Kupila sam telefon jesenas a nisam slala MMS..Pre neki dan pokusala i nece...Poslala ponovni zahtev, isla u MTS i nista - da li neko ima ideju st amoze da bude? Sve ostalo radi bez problema...
6 poruka od Čet, 12. Apr 2012. 00:35
 acamatic OffLine Expert - Uto, 17. Apr 2012. 19:41
Korisnikov avatar
gagana, nadam se da ce ti ovaj link pomoci.. 8)
KLIK
3661 poruka od Pon, 10. Okt 2011. 12:24
 gagana OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 17. Apr 2012. 19:55
Nije pomoglo - napomenula sam da sam sve to pokusavala i isla u nihovu poslovnicu i ni tamo nisu uspeli da mi pomognu...
 acamatic OffLine Expert - Uto, 17. Apr 2012. 21:12
Korisnikov avatar
gagana, kako je moguce..pa cek al mozes da ides na net klasican ili i to ne mozes..Posto mi je cudno da npr radi net a mms ne..Sta ti se desi kada hoces da posaljes mms,sta ti napise da ne moze..
 gagana OffLine Slučajni prolaznik - Čet, 19. Apr 2012. 18:52
Moguce je..Idem i na net preko mts-a i na wi-fi ali mms nece - kao pocne da salje, onda se ukoci i tako stoji dok ne vrati poruku da ne moze da posalje....
 acamatic OffLine Expert - Čet, 19. Apr 2012. 19:32
Korisnikov avatar
gagana, hmm sto li to zeza,sta zelis uopste da posaljes,al video ili sliku..ako hoces da posaljes video mozda te to zeza..pokusaj sa slikom iz telefona..stvarno mi nije jasno sto nece,kazes isla si u mts i sta su ti tamo oni rekli..
 gagana OffLine Slučajni prolaznik - Pet, 20. Apr 2012. 23:54
nista, kokos je pokusavala 20 minuta i rekla da ne moze... :p to bi i moja baba mogla da kaze i da ne pogleda telefon...
 karbus OffLine Slučajni prolaznik - Pet, 25. Maj 2012. 21:57
Imam isti problem sa Nokia C3. Ne salje MMS nikako, pokusava u nedogled i onda javi da nije poslato. Internet radi i preko gprs. Gagan, jesi resila ovaj problem, mada vidim da je to bilo jos prosle godine?
5 poruka od Čet, 31. Avg 2006. 20:06
• Surdulica
 stajke OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 08. Jan 2013. 19:22
Korisnikov avatar
Pozdrav svima!
Ja imam isti problem. Telefon je Motorola XT530 (Android 2.3.5), GPRS radi, ali nece da posalje MMS (samo stoji na Sending...). Uneo sam sva podesavanja sa zvanicnog MTS sajta.
Naterao sam tel da salje MMS tako sto sam od zvanicnih MTS podesavanja za MMS ( Sa ovog linka) izmenio APN TYPE
Citiraj:
17. u zavisnosti od uređaja u polju APN TYPE izabrati ili upisati mms

Ostavio sam APN TYPE prazan, potom sam u meniju ACCESS POINT NAMES oznacio "mts mms". MMS je onda radio bez problema, ALI GPRS NIJE RADIO! :(
Resen sam da u potpunosti resim problem MMS-a i GPRS-a tako da se javljam kada nadem odgovore. :)
1 poruka od Sub, 07. Jan 2012. 18:25
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Index boarda » Tematske diskusije » Konfiguracija aparata