KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » MobilniSvet.Com » Kritike i predlozi Strana «  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autoru Poruka
 m@c|-|oR OffLine Expert - Uto, 03. Jul 2018. 21:42
Korisnikov avatar
Vivo nema niko na forumu (ti ga imaš?), pa nema ni bćveliku važnost.
Za review, verujem čim neki član foruma (zeleni?) dođe u posed, sigurno će podeliti utiske sa ostalima.

Poslato sa P10 uz pomoć Tapatoka
2655 poruka od Pon, 19. Apr 2010. 21:21
• Smederevo-Niš : • Huawei P10 : • Lumia 640 DS
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica
 dub OffLine Povremeni posetilac - Uto, 03. Jul 2018. 22:11
Korisnikov avatar
m@c|-|oR je napisao:
Vivo nema niko na forumu (ti ga imaš?), pa nema ni bćveliku važnost.
Za review, verujem čim neki član foruma (zeleni?) dođe u posed, sigurno će podeliti utiske sa ostalima.

Poslato sa P10 uz pomoć Tapatoka

Pa naravno da ga nema niko kada se ne prodaje u Srbiji a ni u Evropi. Do sada! Najavili su otvaranje šest novih tržišta u EU!
Skoro sam bio u Norveškoj, gde mi živi rodbina, i ljudi govore o tom telefonu, kao i o Oppo Find X. Znači nije neki nepoznati telefon! A sam Vivo Nex se pojavio na Aliexpresu po ceni od $658,99. Samim tim će ga uskoro neko nabaviti. Sajt treba da prati inovacije, i tendencije, a ne da čeka da pojedinci kupe telefon. A kako možete da znate da niko nema telefon ko posećuje sajt?
39 poruka od Pet, 06. Mar 2015. 16:16
: • Blackberry Priv : • sam. galaxy tab s8.4
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Uto, 03. Jul 2018. 22:25
Korisnikov avatar
dub je napisao:
Pa naravno da ga nema niko kada se ne prodaje u Srbiji a ni u Evropi.

Ovim si sam sebi odgovorio. Kad se bude prodavao kod nas, najverovatnije će se vrlo brzo pojaviti i na listi proizvođača na sajtu.
7076 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Asus Fonepad Note 6 : • Nokia Lumia 930
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Sre, 04. Jul 2018. 04:07
Korisnikov avatar
m@c|-|oR, vrlo rado bih dosao u posed, ali nece to biti skoro. Klinac na putu, pa ono... :D
A i nabili su cene neki manijaci prodavci. :wacko:
dub, nije ovo vise forum kakav je nekad davno bio. Treba da prati inovacije, ali to na forum dodje upravo onda kad neko to i kupi i predstavi ovde, nazalost. A i vlasnike sajta zabole patkica, dok kaplje kinta od reklama.
4858 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
• Melbourne - Apatin : • HTC U11+ : • Asus ZenPad S 8.0
★ HTC U11+ 64GB, Translucent Black, Android 8.0 w/Sense ★
 dub OffLine Povremeni posetilac - Sre, 04. Jul 2018. 17:27
Korisnikov avatar
Citiraj:
Ovim si sam sebi odgovorio. Kad se bude prodavao kod nas, najverovatnije će se vrlo brzo pojaviti i na listi proizvođača na sajtu.

Ako se prikazuju samo oni koji se legalno prodaju u Srbiji, onda neka Oppo izbace kompletno.
A i sve ostale brendove kojih nema u prodavnicama. Ne bi ostalo ni pola proizvođača na listi! Ranije su se prikazivali svi modeli, a mnogi modeli se i nisu prodavili kod nas. Ali si mogao da se informišeš o njima. Ja sam mislio da je mobilnisvet neki pandan Gsmareni, ili nekom sličnom sajtu, samo još boljem, gde je moguće prodati telefone i informisati se o lokacijama i cenama gde se prodaju.
Sada nekog ko ima neki telefon koji se ne prodaje u Srbiji, gde treba da ga oglasi da ga proda. Moji drugari su nosili Xiaomi pre 5-6 godina, jer je drugar radio u Kini. . Putuju ljudi u inostranstvo i kupuju preko neta. Samsung Galaxy Note FE se nije prodavao kod nas nikada, niti će. Ali ga drugar kupio u Saudijskoj Arabiji. Vivo može svako da kupi preko Aliexpresa, šta će mu prodavnica. A verujem da neko već jeste kupio taj Nex. To što ne posećuje forum, ne znači da ga nema!
39 poruka od Pet, 06. Mar 2015. 16:16
: • Blackberry Priv : • sam. galaxy tab s8.4
 znemanja OffLine Moderator - Sre, 04. Jul 2018. 19:17
Korisnikov avatar
Izdvojen je deo za Xiaomi modele u glavni deo foruma. Kreirana je sekcija za Vivo u delu Ostali prozivođači i u tu sekciju su prebačene tri teme Vivo modela iz dela Ostali.

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
7367 poruka od Pon, 07. Jul 2008. 22:16
• Beograd : • Samsung Galaxy S9 : • Galaxy J7 (2017)
Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy J7 (2017)
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 386 Posta ]  Strana «  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Index boarda » MobilniSvet.Com » Kritike i predlozi