KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Operatori / Nove mobilne tehnologije Strana «  1 ... 307, 308, 309, 310, 311
Autoru Poruka
 m@c|-|oR OffLine Expert - Uto, 03. Okt 2017. 14:07
Korisnikov avatar
PetarI je napisao:
I da nakon 5o met.kad napustiš poslovnicu sa zahtevom za raskid i pozoveš svoj broj,čućeš:"Pozvali ste nepostojeći broj..."

Na ovo sam mislio. Nije tačna tvrdnja.
2454 poruka od Pon, 19. Apr 2010. 21:21
• Smederevo-Niš : • Sony Xperia Z2 : • Lumia 640 DS
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica
 PetarI OffLine Mobil stručnjak - Uto, 03. Okt 2017. 15:30
To važi za mts.Nekoliko njihovih postpejd brojeva,zahvaljujući 50% popusta,a nekim mojim poslovima,sam imao priliku gasiti.Tvrdim da te od njih niko ne "vuče za rukav" i najdalje u roku 5 minuta imaš "nepostojeći broj."Kakva su tvoja iskustva,neznam a jedini benefit koji su nagovestili i koji su ponudili je do 3 meseca pretplata za dinar.
857 poruka od Sre, 02. Feb 2011. 15:41
 yocasylver OffLine Mobil stručnjak - Sre, 04. Okt 2017. 01:07
Korisnikov avatar
I ne zelim da me vuku za rukav,samo da podude on osto sam imao ili slicno jer ne bih da menjam mrezu.Na kraju,idem tamo gde mi najvise odgovara.
889 poruka od Pet, 10. Okt 2008. 08:54
• Beograd : • Huawei P9
 m@c|-|oR OffLine Expert - Sre, 04. Okt 2017. 07:51
Korisnikov avatar
PetarI, zahtev za prenos broja se daje u novoj mreži. O tome tvoja stara mreža ne zna ništa recimo do sutra ujutro.

Ne mogu i nemaju pravo da ti ukidaju broj dok se zahtev za promenu operatera ne reši na ovaj ili onaj način.

Možda si mislio na zahtev za raskid ugovora ili nešto slično što rešavaš kod tvog trenutnog operatera.

Ja sam brojeve prebacivao iz Telenora u mt:s i iz Vip-a u mt:s i nijednog trenutka nisam bio nedostupan (ok, možda recimo sat vremena prebacivanja, ali još tamo 2011 mislim).

Telenor me je "kupio" na još godinu dana "specijalnom ponudom napravljenom samo za mene", dok se mt:s nije uopšte trudio. Ali, to zavisi od statusa koji imaš kod operatera, visine računa, dugovanja, prekoračenja dugovanja i još svašta nekih faktora.

O tome smo već puno pisali u temi o prenosu broja.
2454 poruka od Pon, 19. Apr 2010. 21:21
• Smederevo-Niš : • Sony Xperia Z2 : • Lumia 640 DS
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica
 PetarI OffLine Mobil stručnjak - Sre, 04. Okt 2017. 15:07
U pravu si 100% , nismo se razumeli.Ja sam mislio na raskid ugovora(pa onda da im malo "pripretiš" ) ako te pozovu...Mts neće.
857 poruka od Sre, 02. Feb 2011. 15:41
 гари OffLine Expert - Sre, 04. Okt 2017. 16:55
Korisnikov avatar
Da, ako neko traži raskid ugovora i poništavanje broja, dakle čak ne traži ni da pređe na pripejd, onda verovatno gledaju na to u fazonu "to je to, ovog nema šta ni da ubeđujemo, prosto mu taj broj ne treba, verovatno ima drugi". Što opet baš i ne mora da bude slučaj, možda neko ima brojeve kod dva operatera, pa se misli koji će od ta dva da ugasi.

A kod zahteva za prenos broja je jasno da ta osoba hoće još uvek da ima postpejd broj, i kod njega je veća verovatnoća da mogu nekako da se dogovore da ipak ne dođe do promene operatera. A u gornjem slučaju ako nisu dva broja u igri ne vidim šta bi mogli da ponude, a da to korisniku bude zanimljivo - možda smanjenu pretplatu na 200 dinara... :D
2847 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Nokia Lumia 730
 Ensiferum OffLine Mobil poznavalac - Čet, 05. Okt 2017. 06:53
Korisnikov avatar
Interesantno sto je i Telenor uveo neogranicene minute i poruke, ali je ponuda Vip-a i dalje bolja. Samo ne znam sta ceka MTS, posto sam rezervisao NEO tarifu kod VIP-a do kraja godine, ako ne ponude nesto drasticno odoh u VIP. Telenor nikad nije bio opcija. :dry:
623 poruka od Pet, 07. Nov 2008. 21:13
• Stepa Stepanovic, Voždovac : • Huawei P8 Lite : • Nokia X2
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami
 Sale_M OffLine Prijatelj foruma - Pet, 13. Okt 2017. 08:43
Korisnikov avatar
Lepo sto je Lelenor konacno uveo neogranicene minute.Sad se i isplati uzeti telefon kod njih,iako su u Vipu i dalje bolji tj jeftiniji.Mts je raspad zivi.
9095 poruka od Pet, 23. Nov 2007. 18:14
: • Huawei P10 : • Honor 9
Huawei P10 graphite black
Honor 9 gracier grey
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6208 Posta ]  Strana «  1 ... 307, 308, 309, 310, 311

Index boarda » Tematske diskusije » Operatori / Nove mobilne tehnologije