KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS Strana «  1, 2
Autoru Poruka
 Win6.1x OffLine Redovni učesnik - Pet, 12. Avg 2011. 19:08
Korisnikov avatar
@Demian ,verovao ili ne ,ja ne zelim Symbian 9 telefon,iako su bolji,brzi,lepsi... Najvise sto kad odradim *#7370# moram sve da reinstaliram,jer je symbian 9 totalno drugaciji 6/7/8... tamo to ne mora... pa mi je brzi backup... Znas kako me ljudi gledaju sa N-Gage kad pricam ? oO ali meni ne smeta... :) zato idem na IRC,MSN,imam Skype chat,Fejs.. Office,Mp3,DivX.... jednostavno vise volim Symbian 6-7-8,a 9ku necu nikad koristiti niti sisx... @Demian uzmi neki stariji Symbian,znaci vrh kad se vratis na staro :) cudo sta mogu telefoni sa 104 mhz samo :)
122 poruka od Ned, 21. Nov 2010. 11:41
• Srbija
 Minus OffLine Povremeni posetilac - Pet, 14. Okt 2011. 20:13
Win6.1x je napisao:
:D uf... kako me je iznervirao N-Gage nemate pojma... Problem je naci delove ,ako hoces da bude kao Nov... za QD sam nasao,ali za keca,nema maske,bateriju nasao,slusalice nasao jedva,ali ocajno hvata radio... nasao tastaturu (500 din ????) ... ocaj,ali sredicu ga vec :D

evo i ja sam iskopao svoj N-Gage negde iz fijoke :) mozes li mi reci gde si nasao bateriju i slusalice posto mi je to crklo :D
39 poruka od Pet, 14. Sep 2007. 02:33
 zavodnick OffLine Expert - Pet, 14. Okt 2011. 23:57
Korisnikov avatar
Minus, ajde slusalice i nekako, ali bateriju za taj telefon ces malo teze da nadjes ... Jedino u nekom malo bolje opremljenom servisu, a inace... mozda i preko neta site-ove da pogledas ! :smutny:
2181 poruka od Uto, 08. Nov 2005. 10:32
• Banja Luka : • N8 : • N95 8 Gb, Lumia 1520
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!
 Minus OffLine Povremeni posetilac - Sub, 15. Okt 2011. 06:57
Evo covek kaze da je nasao, mozda pomogne 8) Svakako je ovo iz cistog zezanja, setio sam se koliko je muke tada kad se pojavila trebalo da bi se prebacio film na nju
39 poruka od Pet, 14. Sep 2007. 02:33
 zavodnick OffLine Expert - Sub, 15. Okt 2011. 11:21
Korisnikov avatar
Minus, jako dobro ako je nasao :) Stvarno treba puno srece da se nadje takva baterija. Ja sam za druga cijelu BL presao da nadjem takvu bateriju i nisam je nasao, ali smo je porucili iz Srbije iz nekog servisa :)
 Behemoth OffLine Expert - Sub, 15. Okt 2011. 12:16
Korisnikov avatar
Ja imam i dalje 6630,odlicno sluzi,posle 6 godina baterija i dalje drzi 2 dana minimum.3510i sam kupio pre nekih 8 godina,baterija takodje 2-3 dana opusteno.Dok ovaj HD2 neretko punim i 2 puta dnevno
Planiram da osposobim svoj stari telefon,Siemens C35,doduse samo mu baterija treba,telefon ko bombona,kao nov.
2756 poruka od Sub, 10. Okt 2009. 13:59
 zavodnick OffLine Expert - Sub, 15. Okt 2011. 12:36
Korisnikov avatar
Behemoth, ja imam Siemens S 25 i radi k`o sat, ali baterija mu slabo traje jer je kupljen prije 10-ak i vise godina. Inace imam 7650, te 6630 i sve je super sa njima, ali cu mozda, ali mozda uskoro da se malo "modernizujem" :D
Jako je tesko naci baterije danas, ali ako si dovoljno uporan i to se moze rijesiti :)
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Strana «  1, 2

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS