KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Ostali operativni sistemi » Symbian (UIQ) OS
Autoru Poruka
 erceg OffLine Novajlija - Uto, 30. Jan 2007. 13:20
da li neko moze da mi odgovori zasto kad kucam poruku na prednjoj tastaturi nemam nasa latinicna slova dok na qwerty imam. i zasto kad kucam poruku qwerty tastaturom vec na 70 karaktera mi racuna kao 2 poruke?
15 poruka od Sre, 08. Nov 2006. 14:04
 Ninolina OffLine Moderator - Uto, 30. Jan 2007. 14:17
Korisnikov avatar
erceg, pa to što na qwerty tastaturi imaš naša slova i koristiš ih pri pisanju poruke ima direktno veze sa računanjem 70 karaktera kao 2 poruke...jer naša slova zauzimaju više karaktera pri pisanju SMSa...zato ti ja preporučujem da se držiš slova bez kukica, jer se ne isplati... :roll: :wink: :D
4168 poruka od Sre, 07. Dec 2005. 08:42
• Beograd : • Galaxy S7 : • Galaxy S6
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY S7 *** GALAXY S6 ***
 Lobachewsky OffLine Gatekeeper - Uto, 30. Jan 2007. 16:42
Korisnikov avatar
Isto tako i znaci tipa © , ® i trose vise od jednog karaktera, tako da budi spreman ;) :)
3734 poruka od Uto, 30. Avg 2005. 07:56
• Dunavska obala : • Huawei P20 lite DS
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Ostali operativni sistemi » Symbian (UIQ) OS