KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Ostali operativni sistemi » Symbian (UIQ) OS
Autoru Poruka
 Pavle OffLine Neredovni učesnik - Čet, 15. Mar 2007. 17:09
Korisnikov avatar
Da li dovoljno samo jedno dugo punjenje od 15 sati, i posle standardno, i koliko vam traje baterija...

Hvala...
78 poruka od Uto, 28. Sep 2004. 04:20
• Beograd
N80
 Masterokrata OffLine Mobil manijak - Čet, 15. Mar 2007. 17:43
Korisnikov avatar
Pavle, o ovome je vec pricano mnogo puta. Baterije kod novih tipova telefona se ne formatiraju nego samo napune do kraja i onda se telefon normalno koristi. Nema one gluposti koju pricaju u servisima 3x po 12 sati :D Samo ti napuni do kraja bateriju i normalno koristi telefon.
1355 poruka od Uto, 13. Jun 2006. 20:10
5130+Koss the plug....
 Pavle OffLine Neredovni učesnik - Čet, 15. Mar 2007. 18:36
Korisnikov avatar
Hvala. :oops: Reko cisto da proverim posto slusam dvesta prica sa dvesta strana...Mada generalno na P990 baterija traje jezivo kratko, pa sam mislio da je mozda prosto do loseg formiranja...
• Beograd
N80
 Masterokrata OffLine Mobil manijak - Čet, 15. Mar 2007. 21:15
Korisnikov avatar
Pavle, za kratku autonomiju baterije na p990 moze biti kriva wi-fi konekcija ako je non stop ukljucena, proveri to u opcijama, zatim kod p910 je postojao "trik" da se produzi vek baterije a to je da se smanji osvetljenje ekrana na nekih 20%, meni je smetalo na 100% posto sija kao monitor :D
Isprobaj nesto od ovoga 8)
1355 poruka od Uto, 13. Jun 2006. 20:10
5130+Koss the plug....
 Pavle OffLine Neredovni učesnik - Uto, 20. Mar 2007. 02:20
Korisnikov avatar
Hvala na savetu, problem je u mom koriscenju aparata po svemu sudeci...

Jos jedno pitanje, verujem ponovo laicko :oops: , da li ima bilo kakvog negativnog uticaja na bateriju punjenje telefona preko USB postolja...?Posto dosta radim sa prenosima podataka, vrlo mi koristi da stoji na USB-u, (inace sam odusevljen novim dizajnom postolja, za razliku od p910i).
• Beograd
N80
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Ostali operativni sistemi » Symbian (UIQ) OS