KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS

Kuvani ROM vs Oficijelni Rom
Kuvani ( Cooked ROM) 67%  67%  [ 6 ]
Oficijelni ROM 33%  33%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 9
Autoru Poruka
 Layne_Staley OffLine Mobil manijak - Čet, 26. Avg 2010. 14:09
Korisnikov avatar
Dakle ljudi.. Interesuje me kako razmisljate i kako koristite telefon, sto se ROM-a tice.. Ako ste glasali za kuvani rom, napisite koji koristite
1768 poruka od Čet, 16. Feb 2006. 18:41
• Beograd : • iPhone 6 64gb SG
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --
 Grandpa OffLine Mobil fan - Čet, 26. Avg 2010. 14:18
Korisnikov avatar
Glasao za domacu radinost zato sto nije naveden specifican uredjaj. Svi WM telefoni koje sam do sad imao i imam su sa domacim ROMom dobili dosta na mogucnostima i/ili preformansama. Izuzetak je HD2 koji sa shipped 1.66 radi kao bombonica, a sa Dutty's CDLC (i novim Radiom) dobio jos RAMa koji se i ne oseca i mogucnost da bootujem Android.
Inace uvek stavljam ROMove koji izgledaju isto ili priblizno isto kao shipped, jer volim "cistu" radnu povrsinu. Jedini izuzetak je CHT koji mi vise dodje kao update Sensea.
303 poruka od Sub, 30. Jul 2005. 12:36
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS