KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS
Autoru Poruka
 prima OffLine Novajlija - Pet, 07. Jan 2011. 09:42
Imam smart telefon sa windows OS.Uzeo sam ga jer ima opciju za SKYPE(wifi),i GPS .Postoji jos stotinu stvari koje mi ne trebaju.Da li moze i,kako da izbacim iz menija nepotrebno.Gledanje slika,mp3,inernet(osim skype),ili da ih sklonim u neki podmeni koji se teze otvara. Ovo pitam zbog toga sto mislim da mnogi kao ja kupuju smart tel zbod dve ili tri opcije.Pozdrav Prima[/b]
11 poruka od Ned, 03. Dec 2006. 12:12
 tomas.hokenberi OffLine Moderator - Pet, 07. Jan 2011. 09:58
Korisnikov avatar
prima, ne shvatam zasto bi "uklonio nepotrebno", odnosno na koji nacin te to ometa. Softver koji si sam instalirao mozes da uklonis iz Settings->Remove programs. Ono sto je doslo sa firmverom telefona ne mozes deinstalirati, ali mozes da uklonis precice start menija tako sto ces prvo instalirati Total Commander za Windows Mobile pa pomocu njega obrisati nepotrebne precice u Windows/Programs folderu.

[edit]Nastavak price u temi o tvom konkretnom modelu ili Windows Mobile softveru zavisno od prirode pitanja.
4742 poruka od Pon, 03. Sep 2007. 18:02
• Beograd : • Samsung Galaxy S7 : • Samsung Galaxy S4
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora - Ne odgovaram na pitanja postavljena na PP!!!
Samsung SM-G930F Galaxy S7 + Transcend 64GB cl10
Samsung I9506 Galaxy S4 LTE-A 16 GB + Transcend 16GB cl10
Započni novu temu   [ 2 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS