KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » LG Strana «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 94  » 
Autoru Poruka
 iKe OffLine Mobil manijak - Pet, 02. Nov 2012. 15:42
Korisnikov avatar
d27, upravo tako! Tek bi Note 2 trebalo da ima bolji ekran od GNex-a i S3. Uostalom mislim da SAMOLED i pored živih boja i prave crne ima i neke mane( burn in, ne baš jasan prikaz....) verujem da je displej koji ima Nexus 4 bolji, samo kažem da bi bilo lepo da je crna - što više crna.
1289 poruka od Čet, 18. Mar 2010. 20:57
• Sokobanja : • S6 edge : • Nexus 7 2013
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime
 LittlePrince OffLine Mobil manijak - Pet, 02. Nov 2012. 17:18
Korisnikov avatar
Мени више треба бела боја и оштра слика јер телефон више користим за текст него за гледање филмова тако да је мени Амолед мана а и генерално ми се не свиђају Амолед боје које су прејаке и нереалне.
Нисам нашао на нету а занима ме да ли ће изаћи у белој боји пошто волим млечне телефоне :)
1355 poruka od Ned, 28. Okt 2007. 04:32
• Topola : • Xiaomi Redmi Note 5
 iKe OffLine Mobil manijak - Pet, 02. Nov 2012. 17:24
Korisnikov avatar
Slika

theVerge

Verge video review

Poslednji put menjao McLaren F1 dana Pet, 02. Nov 2012. 19:09, izmenjena samo jedanput
Zabranjeno je postavljanje slike veće od 600 piksela širine koja kvari dizajn sajta zbog svoje veličine.
1289 poruka od Čet, 18. Mar 2010. 20:57
• Sokobanja : • S6 edge : • Nexus 7 2013
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Pet, 02. Nov 2012. 17:34
Korisnikov avatar
Znaci ekran ima losije boje nego ekran na HTC One X sto uopste nije za pohvalu, a koliko vidim sa pravom sam rekao da vecu glupost nisu mogli da naprave od pakovanja celog telefona u Gorilla Glass. :uhuh:
7825 poruka od Pet, 05. Nov 2010. 08:36
• Novi Sad : • Nokia 8.1 : • Motorola One
Nokia 8.1 [blue/silver] | Motorola One [black]
1808 wrote: ... propao WP kao muda kroz pocepane gaće
 Baraba OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Pet, 02. Nov 2012. 18:44
Korisnikov avatar
Nexus 4 and Android Jelly Beans 4.2 hands-on
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j1Pt9FSyqek

Nexus 4 vs iPhone 5 vs GSIII vs Note II
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3WTfrpP_lXY

Note II mi je baš moćan :)

Nexus 4 hands-on review
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=herJmqIGOoM
11007 poruka od Ned, 08. Feb 2009. 04:06
: • Ivan I. na Kupujem : • Prodajem
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pet, 02. Nov 2012. 22:45
Sto se tice tih sitnih nedostataka iz review-a, meh... :dry: ok, s razlogom, ali je to vise posledica razmazenosti korisnika koji ocekuju da sve bude savrseno. Nece da moze... :uhuh:
LTE je potreban samo zavisnicima od brzine download-a, a i zadnja staklena strana telefona vise i nije toliki problem.
S druge strane, deo u podesavanjima opcija kamere me neodoljivo podseca na sistem koji je bio implementiran u onaj izraelski smartfon prototip First Else, valjda se tako zvase. Nadam se da nece biti nekih tuzakanja... :D
5889 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
: • Oppo Reno 10x Zoom
 Baraba OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Pet, 02. Nov 2012. 23:43
Korisnikov avatar
Nije znao šta da mu nađe kao manu pa ga tresno o sto i kuka o lte :D
 Baraba OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Ned, 04. Nov 2012. 15:45
Korisnikov avatar
Šta sam rekao, nema šanse da prodaju po onim divnim diskontnim cenama.

Slika

Preporucena cena za Nexus 4 od strane LG-a je €599. Lanac prodavnica Phone House je zato suspendovao planove o prodaji telefona:
http://www.androidcentral.com/spanish-retailer-suspends-plans-sell-nexus-4-grounds-pricing

Što se mene tiče i nije nešto telefon, pa da :lol:
 vetar OffLine Novajlija - Ned, 04. Nov 2012. 17:08
http://geizhals.at/eu/857812
Mada cene i dalje ostaju iste za kupovinu preko Google Play-a, naravno tamo gde ta opcija postoji.
13 poruka od Čet, 26. Jul 2012. 10:03
: • HTC Desire X
 Baraba OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Ned, 04. Nov 2012. 17:20
Korisnikov avatar
Postoji u malo zemalja i staju na prste jedne ruke (Britaniji, Nemackoj, Francuskoj i Spaniji), ne verujem da će raditi fora sa dostavom u hotelsku sobu, mora da si državljanin te zemlje i isporuka je na kućnu adresu, smnjam da će Mika iz Nemačke na kućnu adresu moći da naruči 50kom. i preproda Peri da ih prebaci ovde za dalju preprodaju. Ako kojim slučajem bude moglo, dok se ugradi Mika pa onda Pera dođemo kao da smo kupili po ceni od LG ili malo jeftinije ali bez garancije u našoj zemlji :x

A potrebno je:
Citiraj:
"You need a local address and credit card. It can't be sent to a hotel for instance, nor it can be bought on a vacation. You could ask a friend living to one of the Play Store abilitated countries to buy it for you though."

"No, you can't. Unless you have a friend there that makes the order and has the device delivered to their house prior to your arrival. You need a local resident address (not a hotel or a post office) and you need to pay with a local credit card. Buying the phone at a store in one of the countries with Play Devices activated (UK, Germany, France, Spain in EU) results in the same high LG price, hence the Phone House Spain communicate."
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Ned, 04. Nov 2012. 21:42
Na GPlay, maksimalan broj kupljenih uredjaja ne moze preci 10, u jednoj transakciji. Da li posle obavljene celokupne procedure mozete ponovo da narucite isti broj komada, ne znam, mozda cak i mozete.
S druge strane, smesno je pretpostaviti da ce bilo koja roba koju ste kupili preko interneta, moci da se dostavi u hotelsku sobu...
 Baraba OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Ned, 04. Nov 2012. 23:09
Korisnikov avatar
Green je napisao:
S druge strane, smesno je pretpostaviti da ce bilo koja roba koju ste kupili preko interneta, moci da se dostavi u hotelsku sobu...

Zapravo, šta ako je neko prodao kuću i trenutno živi u hotelu? Aplle je dostavljao i tako si mogao da kupiš iP5 i prošvercuješ negde bez čekanja uredu :)
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pon, 05. Nov 2012. 07:47
Mozda ako se napise adresa samog hotela, pa na recepciji preuzmu paket, ali to je samo u izuzetnim prilikama i mora biti posebno dogovoreno sa prodavcem. I dostavljac ti sigurno nece zakucati na vrata hotelske sobe. Mnoge online prodavnice ne isporucuju svoju robu ni na PO Box, ni na adrese preduzeca, vec samo na kucne adrese. A ako neko posle prodaje kuce i zivi u hotelu, zar mu prioritet nije druga kuca ili stan, a ne kupovina telefona preko neta?! :roll:
Sad idemo malo u krajnost, ali imam dosta iskustva sa kupovinom preko neta, tako da ne pisem bezveze. 8)
 vetar OffLine Novajlija - Uto, 06. Nov 2012. 10:03
Računica je čista, ako imate nekog u Americi, dobijate telefon za 250e, ako imate nekog u Nemačkoj, Franuskoj, UK-u ili Španiji, dobijate telefon za 300e. Svaka druga varijanta je skuplja.
13 poruka od Čet, 26. Jul 2012. 10:03
: • HTC Desire X
 Behemoth OffLine Expert - Uto, 06. Nov 2012. 11:21
Korisnikov avatar
To je za verziju od 8 gb.16 gb je malo skuplja.U Australiji je 349 dolara,sto je oko 285e.
Iz Australije moze da mi donese kevina prijateljica aprila/maja,pa je moguce da do tad cene jos padnu.
2756 poruka od Sub, 10. Okt 2009. 13:59
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.
 Layne_Staley OffLine Mobil manijak - Uto, 06. Nov 2012. 11:27
Korisnikov avatar
vetar je napisao:
Računica je čista, ako imate nekog u Americi, dobijate telefon za 250e, ako imate nekog u Nemačkoj, Franuskoj, UK-u ili Španiji, dobijate telefon za 300e. Svaka druga varijanta je skuplja.

Da ali kako ce taj neko da ti posalje telefona a da ti ne platis carinu na to ? To je problem :)
1768 poruka od Čet, 16. Feb 2006. 18:41
• Beograd : • iPhone 6 64gb SG
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --
 Baraba OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Uto, 06. Nov 2012. 12:06
Korisnikov avatar
U Italiji 600e.
 Behemoth OffLine Expert - Uto, 06. Nov 2012. 13:38
Korisnikov avatar
Layne_Staley, mozda je mislio ako neko dolazi iz Amerike moze da ti donese,otpakuje ga i kaze da je njegov.Dobra je fora sto nema nikakve ugovorne obaveze i sto su telefoni simfree.Ne komplikuju kao Apple.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.
 Layne_Staley OffLine Mobil manijak - Uto, 06. Nov 2012. 22:37
Korisnikov avatar
Behemoth, ma znam ali nemam nikoga ko dolazi iz Amerike da mi donese :D Smislicu vec nesto sa Nemackom... Skuplja prica dosta, ali opet prolazi... I opet garancija evropska a ne USA :D
1768 poruka od Čet, 16. Feb 2006. 18:41
• Beograd : • iPhone 6 64gb SG
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --
 Behemoth OffLine Expert - Sre, 07. Nov 2012. 01:22
Korisnikov avatar
Ja imam u Americi i Australiji,s tim da drugar iz Amerike ko zna kad ce doci,jer povremeno zbog posla dolazi u Evropu i svraca u Srbiju,tako da mi je Australija sigurnija za prolece.Taman do proleca imam fore da sacekam i SGS4,i sigurno jos nekoliko noviteta pa da konacno odlucim sta dalje.Od Iphona sam odustao definitivno.
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1861 Posta ]  Strana «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 94  » 

Index boarda » Mobilni telefoni » LG