KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Android OS
Autoru Poruka
 djordjemalisic OffLine Redovni učesnik - Sub, 09. Jan 2016. 21:36
Korisnikov avatar
Moja supruga ima problem sa Viberom na njenom S5 mini, naime, posle instalacije i nakon unosa broja izbacuje gresku.

Probao sam da obrisem cache, ali nije pomoglo.

U sustini, ne radi mi se hard reset njenog telefona i ako bi moglo da se resi na bilo koji drugi nacin, bilo bi super.

Ono sto je simptomaticno je da je Viber radio sve dok nije promenila karticu, tj broj telefona.
181 poruka od Pet, 19. Sep 2014. 20:46
• Kragujevac : • xXx
 m@c|-|oR OffLine Expert - Sub, 09. Jan 2016. 21:39
Korisnikov avatar
Probaj da obrišeš viber folder na sd kartici, tu mogu biti neke gluposti koje mu smetaju.
2688 poruka od Pon, 19. Apr 2010. 21:21
• Smederevo-Niš : • Huawei P10 : • Lumia 640 DS
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica
 djordjemalisic OffLine Redovni učesnik - Sub, 09. Jan 2016. 21:50
Korisnikov avatar
Probao i to, ali nece.

Novi momenat, kad sam uneo svoj broj telefona, normalno je prihvatio i nastavio sa registracijom...
181 poruka od Pet, 19. Sep 2014. 20:46
• Kragujevac : • xXx
 acamatic OffLine Expert - Ned, 10. Jan 2016. 10:57
Korisnikov avatar
Ajde da se i ja uključim imao sam takav problem kao tvoja supruga. Samo odjednom nisam mogao da se logujem na postojeći SIM broj, pokušavajući ko zna koliko puta i uvek bezuspešno. Jer je pojavljivalo da sms kod koji pošalju nije tačan. I tako u krug, primao čak i pozive od njih i uvek kada bih otkucao taj kod ne bi bio tačan.
Svaki drugi broj(sim) koji sam probao na svom telefonu je bez problema prošao registraciju i to je odmah značilo da nije do telefona i tu mogućnost sam isključio (što znači da nije imalo potrebe da se radi hard resset).
Onda sam krenuo u rešavanje SIM problema, pokušavao u krug sve živo, pisao mail viberu i svaki put sam dobio odgovor isti. Shvativši da nema pomoći oko mail supporta jer je odgovor automatski (robotski) i to sam sklonio kao mogućnost pomoća. Pošto registracija i dalje je bila bezuspešna ja sam dobijao svaki put zabranu opet registracije na 24 sata. Jer imate valjda 2-3 x dnevno da pokušate pa tek onda opet za 24h.
I tako ostavim par dana, nisam ništa pokušavao i probam opet kad ono isto ne može da prođe registraciju. I onda mi pomogne jedan amerikanac, tj da mi savet kako da rešim koji se ispostavio kao pozitivan. Dao mi je savet da odem na sajt viber support, u desnom uglu sajta negde na sredini kako se sećam piše viber live chat(ili tako nekako). Na to se klikne, popuni se formular sa podacima(obavezno svi tačni) i posle 30tak sekundi se javlja čovek iz support - a i sa njim četuješ u vezi tog problema. Kažeš šta te muči oko registracije, sve opišeš i on kaže da će srediti za 12 sati. I posle toga registracija prolazi bez problema. Nisam opisao šta je kod mene bio problem (razlog) jer hoću da sačuvam to jer ipak mi ovde stoji nick(pun) i znaju ljudi da sam iz kg, a ovde je sve javno. A ti đole ako ti treba neka pomoć preko PP se javi.
3637 poruka od Pon, 10. Okt 2011. 12:24
 Nemanja 3.5G OffLine Redovni učesnik - Sub, 13. Feb 2016. 14:52
Korisnikov avatar
Radio sam reinstall telefona, imam sacuvane viber poruke koje su u txt formatu. Kako i da li mogu da vidim sve poruke kao pre sto sam imao? Kad ubacim samo u viber folder ne ocitava ih aplikacija... Ima li neko resenje?
111 poruka od Pet, 14. Jan 2011. 18:36
: • HTC M8
Nokia: N73 ME, N95 8GB, HTC One_M8
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Android OS