KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Android OS
Autoru Poruka
 Kulijana OffLine Neredovni učesnik - Pon, 20. Maj 2019. 23:20
Korisnikov avatar
Naslov sve govori, kako da mi stoji slika kad me neko zove, kontakti su mi sa googla, da li on to uzima sa vibera i whatsapp, sa fb ili kako vec, ako moze neko da mi objasni kako to da sinhronizujem?
76 poruka od Ned, 15. Dec 2013. 13:47
: • Samsung Galaxy S4
 Drafer OffLine Mobil stručnjak - Sre, 22. Maj 2019. 18:21
Korisnikov avatar
Ja sam za svaki kontakt posebno ubacivao sliku u imeniku, zatim uradio sinhronizaciju sa Google da bi bilo i tamo.
Ako bi pustio da mi dođu slike iz vibera ili Facebook, to bi bio onda haos i puno glupih slika, ovako sam ja samo lica ubacio.

Otvoriš kontakt, onda edit i na delu gde treba da bude mala slika popneš i pojaviće ti se tvoja galerija odakle dalje izaberi za taj kontakt sliku, uveličaj lice, sačuvaj izmene i idi dalje na sledeći kontakt.
983 poruka od Sre, 26. Feb 2014. 15:04
: • Srpska Crnja : • Huawei Mate 10 Pro
Android 9.0
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Sub, 25. Maj 2019. 01:42
Korisnikov avatar
Drafer je napisao:
Ja sam za svaki kontakt posebno ubacivao sliku u imeniku, zatim uradio sinhronizaciju sa Google da bi bilo i tamo.

I ja, i to još pre milion godina, verovatno prilikom korišćenja svog prvog Androida u životu.
8912 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note8 : • Nokia 3.1 Plus
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Android OS