KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Nokia Strana «  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  » 
Autoru Poruka
 Fox OffLine Mobil manijak - Sre, 28. Mar 2012. 09:05
Korisnikov avatar
neogeo,ne,nisu. 8)
1849 poruka od Čet, 23. Avg 2007. 12:34
: • Bgd - Roma - Napoli
Samsung S8,Sennheiser CX300 II
 svetlana1208 OffLine Slučajni prolaznik - Sre, 28. Mar 2012. 13:26
ok...nisam bila neko vreme, cekajuci ovaj belle official update...i izgleda da je izasao i ovim sto nemaju kao ja 'procurelu' verziju belle sad je relativno lako preko suita da ga instaliraju...tako je to kad nemate strpljenja a i vucarate se jos sa raspalom i odavno prezaljenom nokijom i njihovim glupostima! :x
uglavnom, ja sam jos na istom jer moju 'leaked' c7 belle ne prepoznaje i dalje ni komp ni suit.

nije ni do usb kabla, imam ih vise i reinstalirala sam driver za kabal - opet isto...jedino sto nisam pokusala a sto ste mi svetovali je da probam drugi racunar...mada mislim da do mog nije jer drugu nokiu i komp i suite bez problema prepozaju...uglavnom, sve sto ste predlozili sam i sama pomislila i probalai nista...

ono sto bih htela je da restorujem annu pa preko suita da instaliram oficijalnu belle koju ce suite prepoznati...ako to ne resi problem oce cekic za snicle! :shock:
dakle, kako da maknem belle i vratim na prethodni - anna os...?
4 poruka od Ned, 01. Jan 2012. 22:05
 neogeo OffLine Entuzijasta - Sre, 28. Mar 2012. 15:58
Korisnikov avatar
@svetlana1208:
Imaš na prethodnoj strani u mom postu sam okačio proceduru downgradea na Anna pa šibaj...
243 poruka od Čet, 23. Feb 2006. 10:15
• Kruševac : • Huawei P20 Midnight : • Xiaomi Mi 9T
Alea Iacta Est
 neogeo OffLine Entuzijasta - Ned, 01. Apr 2012. 13:09
Korisnikov avatar
Svakome ko ima N8 ili C7 ili C6-01 ili compatible device, toplo bih preporučio upgrade na Belle OS jer je zaista Extra!!!

No, potreban mi je savet za 1nu app.
Da li postoji 3rd party program za kameru na NOKIA modelima koji bih koristio umesto BuiltIn aplikacije???

thx

P.S. Na Androidu postoji LG Camera (npr ili sl.) koja radi na bilo kom Android aparatu a ima pregršt setovanja u odnosu na BuiltIn apk...
 janka_88 OffLine Expert - Ned, 01. Apr 2012. 13:50
Korisnikov avatar
neogeo, moja preporuka ide za program CameraPro koji ima dosta opcija i moze se cak podesiti da se ona automatski aktivira prilikom pritiska na dugme za kameru umjesto fabricke aplikacije. Svidja mi se i anti-shake opcija pa dobro dodje na slikama gdje je slabije osvijetljenje a ne koristim blic. :)
3257 poruka od Čet, 25. Avg 2005. 12:14
• Banja Luka : • Huawei Mate 20 Pro
 neogeo OffLine Entuzijasta - Pon, 02. Apr 2012. 02:14
Korisnikov avatar
@janka_88:

biće isprobano pa javljam utiske kako programčić radi mada sam dobio još neke predloge pa ću ih sve isprobati...
 Ivkemon OffLine Povremeni posetilac - Čet, 12. Apr 2012. 19:06
Korisnikov avatar
evo i ja sam pre 2 dana instalirao taj novi os sistem belle i za sada je ok, s`tim sto mi je u toku instalacije izbrisao ceo imenik i sve poruke al sva sreca pa sam odradio backup i morao sam da skinem 2 programa koji sam koristio a nije ih bilo u tel. E sad imam jedno pitanje, pojavljuje mi se na ekranu broj 1 pored ikonice za signal i wi-fi (u sredini ekrana skroz gore) i nikako da provalim sta je a nemogu da kliknem na taj broj.Ako neko zna sta je to ili kako da se skloni nek javi jer nije da ometa rad telefonu al svaki put kad ga otkljucam stoji to i zapadne mi za oko pa mi smeta....
25 poruka od Uto, 17. Maj 2011. 01:05
 neogeo OffLine Entuzijasta - Pet, 13. Apr 2012. 21:33
Korisnikov avatar
janka_88 je napisao:
neogeo, moja preporuka ide za program CameraPro koji ima dosta opcija i moze se cak podesiti da se ona automatski aktivira prilikom pritiska na dugme za kameru umjesto fabricke aplikacije. Svidja mi se i anti-shake opcija pa dobro dodje na slikama gdje je slabije osvijetljenje a ne koristim blic. :)

Isproban je CameraPro.
Sva šljaka besprekorno i generalno je sve isto kao sa BuiltIn programom ali ima pregršt simpatično izvedenih opcija...

Dobar je programčić.
 AndrejaBG OffLine Slučajni prolaznik - Sub, 14. Apr 2012. 18:04
Da li neko zna kako da podesim da kada mi zvoni telefon moram prvo da ga otkljucam da bi se javila? Jer se ovako uspostavlja veza sama od sebe kada je npr u torbi ili dzepu. Pre ovog telefona sam imala Nokiu 5530, i na njemu imaju opcije unlock i answer, tako da ne moze veza da se uspostavi tek tako... Hvala
2 poruka od Sub, 14. Apr 2012. 18:02
 AndrejaBG OffLine Slučajni prolaznik - Sub, 14. Apr 2012. 22:51
dejan92 je napisao:
Kod kuce na kucnoj mrezi... i nece.
Hoce opera i ovi store, a npr. kompas, accuweather, foreca weather nece, stalno se pokusava konektovati dok sam u aplikaciji i onda izbaci poruku connection failed, access denied, nikako mi nije jasno sto.......????

Ja imam isti problem pa me zanima kako si ga resio?
Ja mogu da udjem samo sajt fakulteta?!
Isto mi izbacuje- connection failed access denied.
Hvala
2 poruka od Sub, 14. Apr 2012. 18:02
 mil81os OffLine Novajlija - Ned, 15. Apr 2012. 21:32
^ Pisao sam već o tome ovde, nakon instalacije Belle-a ove aplikacije neće da rade, poruka uvek "Connection failed".

Ajde reko da probam da reinstaliram softver i nikakva promena, ne rade i dalje. Svejedno da li je wireless ili mob. net - jok.
19 poruka od Pet, 02. Sep 2011. 12:34
 mil81os OffLine Novajlija - Čet, 19. Apr 2012. 06:59
Koliko mi Belle brlja sa internet vezom, pa to nije normalno. :x

Npr. aplikacija uredno radi (konkretno Vreme iz Nokia paketa), ugasim, pokrenem je opet i onda ne može da ažurira podatke, traži biser Wi-fi konekciju iako sam prioritet za wi-fi stavio na 2. Sve više smara Belle, sa Annom nije bilo ovakvih gluposti.
 acamatic OffLine Expert - Čet, 19. Apr 2012. 12:03
Korisnikov avatar
Hmm ovo je vec dosta cudno..jer dosta ljudi koji koriste C7 od kada su ubacili Belle imaju neprestano i skoro "neresive" probleme sa netom..izgleda da su ovi iz nokie dosta zabrljali oko toga,barem sto se tice c7..Ostali modeli kako vidim normalno funkcionisu..
3687 poruka od Pon, 10. Okt 2011. 12:24
 mil81os OffLine Novajlija - Čet, 19. Apr 2012. 12:24
Evo mogućeg rešenja, danas ću da probam.

http://discussions.europe.nokia.com/t5/ ... 207#M34394
http://datingsidorsingel.com/
 mil81os OffLine Novajlija - Pet, 20. Apr 2012. 09:50
Evo informacije direktno od Nokie za sve C7 sapatnike :D :

sve aplikacije koje ne mogu da se zakače na net nisu kompatibilne sa Belle-om.

U skorije vreme će ili izaći update za Belle koji će ovo srediti ili će izbaciti verzija aplikacija kompatibilnih sa Belle.

P.S. One fore iz posta iznad ne morate da probate - ne radi.
 Ivkemon OffLine Povremeni posetilac - Sub, 12. Maj 2012. 01:46
Korisnikov avatar
da vas pitam nesto u vezi camere. Dok nisam instalirao Belle, slike mi je pakovao na mass memory u folder Images, podfolder Camera i tu je pravio foldere u kojem je mesecu slikano (npr. mart 1 folder, april 1 folder, itd), a sada mi pakuje slike u mass memory ali u folderu DCIM, podfolder 100NOKIA, pa sam trazio i u tel i po netu resenje kako da vratim gde mi je bilo ali bezuspesno, pa ako neko zna gde treba da se udje da se to sredi, neka se javi ima pice od mene :)
 Sale_M OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Sub, 12. Maj 2012. 05:05
Korisnikov avatar
Ne moze to da se sredi,to je novo sistemsko resenje nokie za memorisanje slika sa kamere . :wink:
12847 poruka od Pet, 23. Nov 2007. 18:14
: • Huawei P30 : • Nokia 7 plus
Huawei P30 aurora+Nokia 7 plus black copper
Nokia 8 polished blue+Nexus 5x 16gb ice
 Ivkemon OffLine Povremeni posetilac - Sub, 12. Maj 2012. 14:56
Korisnikov avatar
e da ih ebem sto tako namestili, barem da znam da slike koje imam ubacim u isti folder, da mi ne budu razbacane na sve strane. Hvala na odgovoru
 djole.tebra OffLine Slučajni prolaznik - Ned, 27. Maj 2012. 22:51
imam problem kada sam hteo da instaliram belle OS na pola se neto zafrkne prekine se i inkljuci mi se fon i nece vise da se uapli sta da radim
1 poruka od Ned, 27. Maj 2012. 22:41
: • Nokia c7 : • Nokia E8
 acamatic OffLine Expert - Pon, 28. Maj 2012. 10:31
Korisnikov avatar
djole.tebra, pokusaj preko fenixa da ga "ozivis"..
http://www.n8fanclub.com/2011/07/how-to-flash-dead-nokia-n8-with-phoenix.html
3687 poruka od Pon, 10. Okt 2011. 12:24
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 457 Posta ]  Strana «  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  » 

Index boarda » Mobilni telefoni » Nokia