KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Nokia Strana «  1 ... 61, 62, 63, 64, 65
Autoru Poruka
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Pon, 30. Okt 2017. 16:50
Korisnikov avatar
Niste vi ni blizu profesionalnog nivoa: dva Gmejla, jedan Jahuov i jedan Autlukov - plus jedan poslovni na poslu. :P :lol: :lol: :lol:
8270 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note8 : • Nokia 3.1 Plus
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Ned, 08. Jul 2018. 10:46
Korisnikov avatar
Dakle, čini mi se da je Lumia 730 odradila svoje, i da će morati da padne neka zamena. Izgleda da joj ne rade zvučna obaveštenja - prilikom poziva, SMS-a, Viber poruke, ili bilo čega sličnog.

Probaću hard reset malo kasnije možda, da vidim ako to pomaže...

Vibracija recimo radi.
4086 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Xiaomi Mi A2 Lite
 ciklon OffLine Mobil fan - Ned, 08. Jul 2018. 10:57
Korisnikov avatar
Хард ресет чекићем или неким другим алатом по избору? :wink:
390 poruka od Sre, 03. Sep 2014. 07:03
: • Nokia 6.1
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Ned, 08. Jul 2018. 14:27
Korisnikov avatar
Da, takav hard reset je veća verovatnoća da upali... :D

Recimo, ne radi zvuk na telefonu ni video neki kad puštam, ili muziku. Prosto je pandrkn'o zvučnik... Možda se i nešto raskačilo, pre neki dan mi zveknuo sa stola na pod. Od onda i zeza, ali nisam ništa oprobavao. Sad tek sam ustanovio šta je. Ali ako je i to, neću da se zamlaćujem popravkom matorog telefona sa softverom na izdisaju.
 ciklon OffLine Mobil fan - Ned, 08. Jul 2018. 15:12
Korisnikov avatar
Купи један HP Elite (како се већ зове онај модел са Win10 mobOS-ом). Буди авангарда до краја. 8)
390 poruka od Sre, 03. Sep 2014. 07:03
: • Nokia 6.1
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Ned, 08. Jul 2018. 20:43
Korisnikov avatar
E, proradio zvuk, malo sam ga isćuškao, i zvuk proradio. :D

Za ovo što kažeš - to je HP Elite X3. 8) Ali ne, to bi bio preskuo sport, a i dopada mi se sad priča oko Android P. Tako da - Android One.

A što se tiče Windowsa, pre bih uzeo recimo polovnu Lumiju 950, ali ni one nisu baš sasvim jeftine, a riknjavaju im baterije koliko sam mogao da vidim. Ili onaj Alcatel Idol, on je pristupačniji i nov (mada ne verujem da može sad ikako da se nabavi), ali i kod njega ima nekih stvari koje su loše... Ali je i Windows sve teže koristiti...

Ja bi samo voleo da mi ovaj sad izdrži do zime recimo, pa onda da imam bolji izbor oko Android One, da li od Nokije, ili od Xiaomija, ili od nekog trećeg.
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pon, 09. Jul 2018. 03:20
Korisnikov avatar
гари, ako imas kintu za telefon, sto da cekas zimu. Osim ako cekas bozicne popuste i te fore, pa da bude nesto za 100 evra :D
5353 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
• Melbourne - Apatin : • HTC U11+ : • Asus ZenPad S 8.0
★ HTC U11+ 64GB, Translucent Black, Android 8.0 w/Sense ★
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pon, 09. Jul 2018. 09:25
Korisnikov avatar
Green je napisao:
Osim ako cekas bozicne popuste i te fore, pa da bude nesto za 100 evra :D

Taj rad. :D

Šalu na stranu, radije bih da sačekam još nešto da se pojavi, deluje mi da ću za to vreme imati bolji izbor - da uzmem nešto što bi mi više prijalo. I ne mora baš za 100 evra, :D mislio sam ovaj put da bude nešto sa iole boljom kamerom, a da nije ni baš preskupo.
 TosaNS OffLine Mobil poznavalac - Pon, 09. Jul 2018. 13:32
Korisnikov avatar
Ako kupuješ uz ugovor kod provajdera sačekaj popust krajem godine daju dobre popuste na pakete i [emoji336]

Poslato uz pomoć Tapatoka
663 poruka od Pon, 19. Sep 2016. 16:36
: • Nokia L735 : • Huawei p10 lite
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pon, 09. Jul 2018. 14:46
Korisnikov avatar
Videću još, mada sad prateći koji Android telefoni izlaze kapiram da će biti malo verovatno da recimo MTS, ili neki drugi operater, ima baš ono što mi treba.

Mogao bih možda tad u neko doba da zapalim u Segedin ili Budimpeštu, pa napravim izglet, i kupim telefončić. :D A kod nekog operatera da uzmem popust na pretplatu. Ali u svakom slučaju bih tako nekako u to doba godine.
 TosaNS OffLine Mobil poznavalac - Pon, 09. Jul 2018. 18:37
Korisnikov avatar
Ma kad dođe do tog momenta verujem da ćeš znati izabrati najbolje za sebe ;)

Poslato uz pomoć Tapatoka
663 poruka od Pon, 19. Sep 2016. 16:36
: • Nokia L735 : • Huawei p10 lite
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1291 Posta ]  Strana «  1 ... 61, 62, 63, 64, 65

Index boarda » Mobilni telefoni » Nokia