KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » BlackBerry Strana «  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autoru Poruka
 dub OffLine Povremeni posetilac - Sub, 28. Okt 2017. 19:02
Korisnikov avatar
Da li je neko instalirao Android 4.4. Programer instalira dual boot na Passport za 50e. Imali neko iskustva sa tim?
25 poruka od Pet, 06. Mar 2015. 16:16
: • blackberry Z10 : • sam. galaxy tab s8.4
 hibiskus OffLine Mobil poznavalac - Ned, 29. Okt 2017. 11:27
Korisnikov avatar
dub, svi "relevantni faktori" sa Crackberryja govore da je ne moguce instalirati bilo sta drugo, zbog zakljucanog bootloadera.
662 poruka od Sre, 18. Mar 2009. 01:34
http://www.flickr.com/photos/58284760@N08/
 dub OffLine Povremeni posetilac - Ned, 29. Okt 2017. 22:15
Korisnikov avatar
Znam, čitao sam i ja. Ali je lik prodavao Passport na kupujemprodajem, i davao opciju za android 4. 4. ako se ne varam, ne mogu novjie verzije, uz doplatu od 50e. Kada sam ga nazvao, rekao je da je prodao telefon. Rekao je da ako želim može da instalira za 50e njegov programer, i to tako da bude dual boot. Ne znam u čemu je fora.
Na netu svi govore da to ne može, jedino sam našao ovog lika brazilca, ali ne razumem portugalski, gde čak radi na lollipop https://www.youtube.com/watch?v=LK4qimLLBHg&t=426s
25 poruka od Pet, 06. Mar 2015. 16:16
: • blackberry Z10 : • sam. galaxy tab s8.4
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 483 Posta ]  Strana «  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Index boarda » Mobilni telefoni » BlackBerry