KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Huawei Strana «  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  » 
Autoru Poruka
 Deksi OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 09. Feb 2017. 21:35
Korisnikov avatar
Senzation, imaš na xdea xperia tastaturu koja odlično radi na p8l, ja je koristim. Ako se ne snadješ javi pa da ti dam link ili pošaljem aplikaciju.

Huawei P8l.
4688 poruka od Sre, 24. Feb 2010. 23:51
• LE : • Huawei P8 lite : • Nokia E72
 Stole Balkanboy OffLine Neredovni učesnik - Čet, 09. Feb 2017. 21:55
sugarcoated_ass je napisao:
Apsolutno je logično jer nemaju neograničen prostor za skladištenje. Pogledaj samo koliko slika dnevno se postavi na FB i prođe kroz messenger.
Meni jedna fotka zauzme od 2 do 4 MB pa ti sad vidi kad bih kačio slike u full rez koliko bi to zauzimalo. Zato Fejsbuk kompresuje slike ali te ne ograničava koliko slika ćeš ti okačiti dok npr. flickr, Google Photos i sl. servisi dopuštaju kačenje full rez. fotki, ali su te ograničili koliko prostora možeš zauzeti.

Podatak koji sam našao je da kroz FB prođe 350 MILIONA fotografija DNEVNO. Kada bi se kačile full rez. fotke, a da uzmem za primer da bude 1MB po slici, to ti je skoro 350 TERABAJTA fotografija DNEVNO! Je l' sad logično zašto se kompresuju fotke?

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Wow, stvarno nikad nisam razmišljao o tome, ali je brojka stvarno fascinantna [emoji3]

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
65 poruka od Sub, 12. Nov 2011. 23:42
 Deksi OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 09. Feb 2017. 22:50
Korisnikov avatar
Evo linka kome treba tastatura, skinite zadnju v7.1
https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-sony-xperia-keyboard-phones-t3346736
 Deksi OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pon, 20. Feb 2017. 07:35
Korisnikov avatar
Poslednjih 10 dana primećujem da mi se noću baterija vrlo brzo troši, ugašen wifi i data saobraćaj. Ranije je to bilo 1 do 2 % a sad ode i preko 20%. U onom fabričkom menadžeru ima grafikon potrošnje i po njemu prvih sat dva linija ide pravo, kasnije na dole kao da je data internet ukljucen. Tu sam isto video da google pley usluge najviše radi, vidim da se ta aplikacija može zautaviti u radu, šta bi onda bilo ako bi je onemogućio da radi?
Čitam da je ta aplikacija vrlo bitna za rad telefona.
 Joker123 OffLine Neredovni učesnik - Pon, 22. Maj 2017. 14:57
dakle imam i ja ovaj telefon i sve je super do nedavno bilo,a sada imam taj isti problem kao i deksi (doduse post je iz februara).nocu gasim sve i baterije ode po 10-15% a inace prije je islo max 3% i stvarno ne znam o cemu se radi.ne vjerujem da je baterija otisla s obzirom da je telefon star malo jace od pola godine.probao sam sve,root pa xposed pa aplikacije koje bi trebale to da ublaze i nista.ni reinstalacija softvera nije pomogla..cini mi se da je baterija bolje drzala na lolipopu ali on je malo bagovit u odnosu na mm sto se tice aplikacija koje kesiraju dosta podataka/memorije..
66 poruka od Sre, 27. Jul 2016. 22:46
: • // : • //
 Tanor OffLine Povremeni posetilac - Uto, 23. Maj 2017. 18:55
Pozdrav, imam telefon nesto preko god dana i do skoro je radilo sve super, medjutim sad imam problem sa Wifijem. Nece da se konektuje ni ja jedan wifi, stano izbacuje "Denied access to network" . Procitao sam temu ali nisam video nikog da se susreo sa ovim problemom. Dok sam na netu nasao mnogo ovakvih problema, kako kod nas tako i u svetu, medjutim, nigde nisam nasao resenje a probao sam dosta stvari koej su ljudi preporucivali... hvala unapred ako neko zna moze li se sta uciniti bez odlaska u servis
23 poruka od Sub, 29. Mar 2014. 13:54
: • HTC Desire
 Deksi OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Uto, 23. Maj 2017. 20:13
Korisnikov avatar
To je velika mana ovog telefona. Na nekim serijskim brojevima se javlja taj problem sa wifi-jem. Pisano je puno o tome na stranici specifikacije ovog telefona. Kažu da je popravka jedino zamena matične ploče. Ako imaš garanciju operatera taj kvar oni u servisu priznaju i porave ti telefon.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 Stole Balkanboy OffLine Neredovni učesnik - Pet, 16. Jun 2017. 22:56
Kako da se vratim na Android 5 verziju, pošto mi igrice baguju na Marshmallow-u?
 Joker123 OffLine Neredovni učesnik - Pon, 19. Jun 2017. 12:19
Stole Balkanboy je l' ti otključan bootloader? Ako nije,ima jedna solucija preko youtube-a što sam našao,ali meni lično to nije uspjelo kad sam jednom pokušavao.Prvo se instalira neki rollback paket kao update,pa zatim stock rom lollipop za naš (evropski) region.Međutim moj telefon je odbijao da prihvati taj rollback paket,dođe do 5% pa kaže update failed.ja sam uspio preko flashtool-a da instaliram lolipop,moraš imati huawei update extractor i od lolipopovog update.app da raspakuješ system.img,boot.img,recovery.img i cust.img ... i flešuješ preko flashtool-a.eh sad,i meni se lolipop generalno više sviđa,ali ima jedan problem bar kod mene-aplikacije koje keširaju dosta podataka kao npr instagram se restartuju u pozadini,koči jako pri skrolovanju itd.a to na MM nije slučaj.
 Stole Balkanboy OffLine Neredovni učesnik - Sub, 07. Okt 2017. 19:45
Da li će biti update za Android 7? Koliko sam do sada pratio, nisam čuo za taj poduhvat. Da li se možda planira u budućnosti?
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Sub, 07. Okt 2017. 20:57
Korisnikov avatar
Teško. Prošlo je dve godine da je na tržištu još u aprilu, pustili su apdejt na MM i mislim da je to to.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
6171 poruka od Pet, 05. Nov 2010. 08:36
• Novi Sad : • HONOR 8 lite : • HUAWEI P9 lite
HONOR 8 lite [black] | HUAWEI P9 lite [black]
1808 wrote: ... propao WP kao muda kroz pocepane gaće
 Joker123 OffLine Neredovni učesnik - Sub, 07. Okt 2017. 21:25
Tako je,MM je zadnji update za ovaj telefon.Tu i tamo izlaze sigurnosne zakrpe ali to je to.B610 zadnji,mada po meni isti đavo još od B574,možda su malo optimizovali bateriju i to je to :)
 Stole Balkanboy OffLine Neredovni učesnik - Ned, 08. Okt 2017. 14:53
Moja verzija je Balong C52B311. Da li postoji novija verzija na kojoj bi mi možda baterija trajala duže, pošto mi se sad veoma brzo prazni??
I interesuje me da li zna neko koja je razlika između Android 6 i 7 verzije OS?
 Stole Balkanboy OffLine Neredovni učesnik - Čet, 12. Okt 2017. 21:32
Neću se naljutiti ako mi neko odgovori :wink: :wink: 8) :)
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Čet, 12. Okt 2017. 22:09
Korisnikov avatar
Zar zaista misliš da nisi dobio odgovor jer niko neće da ti odgovori? Nije ti palo na pamet da možda niko od trenutno aktivnih članova nema ovaj uređaj i samim tim nije u mogućnosti da ti da odgovor?

Stole Balkanboy OffLine Neredovni učesnik - Čet, 12. Okt 2017. 22:13
Pa kontam ako su u ovoj temi gde je Huawei P8 Lite, onda valjda znaju nešto o njemu... A drugo pitanje mi nije bilo vezano za taj model telefona, nego generalno razlika između Nougat-a i Marshmallow-a.
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Čet, 12. Okt 2017. 22:18
Korisnikov avatar
Za to možeš naći change log na Googlu, a ne da se piše cela lista razlika. Ukratko - ima ispravki i nekih novih funkcija.
Za firmver da li ima novihi skini Firmware Finder i pogledaj da li ti pokazuje, a da li će ti biti bolja baterija ako nađeš noviji firmver ne mogu ti reći iz razloga navedenog u prethodnom postu.

ciklon OffLine Redovni učesnik - Pet, 13. Okt 2017. 07:11
Korisnikov avatar
Evo jedne zaniljivosti za P8 Lite. Kada je sistem bio na šestici, prečica na desktopu za zaključavanje ekrana je bila vidljiva. Posle nadogradnje na sedmicu te prečice više nije bilo. Ali, kada instalirate neki drugi launcher - prečica je tu. :-D
187 poruka od Sre, 03. Sep 2014. 07:03
: • Huawei P8 Lite
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Pet, 13. Okt 2017. 09:22
Korisnikov avatar
^ Odakle ti 7ca na P8 lite? Šta ti znaš što mi ne znamo? :D

Joker123 OffLine Neredovni učesnik - Pet, 13. Okt 2017. 12:00
Stole Balkanboy, nisam bio tu ovih dana pa da ti odgovorim,a taj balong ti je problem jer si vjerovatno probao da se vraćaš sa MM na Lolipop i skinuo si pogrešnu verziju rom-a (pogrešan region). Desilo se i meni jednom i čak ni mreže nisam imao,a evo kako sam riješio problem:

http://ministryofsolutions.com/2016/07/huawei-p8-lite-ale-l21-balongc52b311.html

Samo prati ovo i nema frke,skinućeš balong verziju i biti na evropskom regionu i dobijaćeš redovne update-ove sve do B602 MM.

Dodatak: Moraš imati otključan bootloader za ovo.
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 186 Posta ]  Strana «  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  » 

Index boarda » Mobilni telefoni » Huawei