KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » HTC Strana «  1, 2
Autoru Poruka
 Divine OffLine Neredovni učesnik - Uto, 29. Dec 2015. 22:41
Imao m7, m8, i sada m9 i svaki naredni je imao sve bolji zvuk, takodje i kvalitet zvuka prilikom razgovora je na najvisem nivou, koristio jedno vreme sony z3 i zvuk na spikerfonu je bio slabiji i mnogo losiji nego na htc koji nije na spikerfonu. :wacko: Inace koristim akg slusalice i dosta se vidi razlika u kvalitetu zvuka u odnosu na ostale telefone (probao s6, z3, note 4). M8 i M9 su vrlo slicni ali zbog jaceg zvuka i opcija koje ima dolby prednosti ima M9.
62 poruka od Ned, 18. Jan 2009. 04:25
: • Htc 10
 Sale_M OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Pet, 08. Jan 2016. 10:32
Korisnikov avatar
Ja imam S5, i zvuk na njemu je vrlo vrlo dobar kada se uzme u obzir da je to all in one uredjaj/smart telefon a ne audio plejer sa posebnim audio chipom.
Baraba,ti si imao S5 davno i koliko se secam bio si zadovoljan zvukom na njemu??
Recimo S5 ima jaci output od Z2,ali je kvalitet zvuka da kazem najpribliznije receno egal(mozda cak Z2 daje puniji zvuk)
To sa DAC-om je malo da se fon izreklamira ,opravda visoka cena,vise marketinski.
Slazem se sa Greenom da za dansnje telefone to nije must have tehnolgija.
Pa ako ces da slusas i uzivas u muzici neces sigurno koristiti neke obicne slusalice i slusati neki prastari 128 kb/s mp3 nego minimum 320 ili jos bolje od toga.
12694 poruka od Pet, 23. Nov 2007. 18:14
: • Huawei P30 : • Nokia 7 plus
Huawei P30 aurora edition+Nokia 7 plus black copper
Nokia 8 polished blue+Nexus 5x 16gb ice blue
 Baraba OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Pet, 08. Jan 2016. 15:23
Korisnikov avatar
S5 je jedan od najglasnijih na zvucniku, ako ne i najglasniji, mislim na zvono, jači i od M8 mislim, ali ne i kvalitetniji. Što se tiče zvuka u slušalicu odličan. Što se tiče zvuka na skusalicama za mene slab posle M8, ali je sasvim korektan i ok, jači i bolji od G2.
10995 poruka od Ned, 08. Feb 2009. 04:06
: • Ivan I. na Kupujem : • Prodajem
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Strana «  1, 2

Index boarda » Mobilni telefoni » HTC