KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android igre Strana «  1, 2
Autoru Poruka
 wanderer1479 OffLine Neredovni učesnik - Pon, 14. Avg 2017. 13:55
Korisnikov avatar
гари je napisao:
Jel si hteo da kažeš 520, ili 630? Ili baš 530? Taj telefon nisam nešto viđao u mojoj sredini. No i 530 je sigurno radio ko zmaj u odnosu na ondašnje Androide.

Inače baš zanimljivo... Ko neće da baca pare, on će još koristiti Windows. Evo, ja kad sam govorio da ću prebaciti tati Lumiju 532 na w10m kad to bude trebalo, i još nema za tim potrebe. Jedino mu Skype ne radi, ali mape rade savršeno, mejl, Viber, WhatsApp... A koga zanimaju aplikacije, on se prebaci na desetku, i ima i jedne i druge.

I da se vratim na aplikaciju, da, koristili bi je, ali razmisli, to je malo kocka. Ja mislim da će biti uskoro (za oko godinu dana) i novih Windows telefona (koji će pokretati UWP aplikacije), ali to zapravo ne zna ni sam Microsoft. A neki misle i da je to to, da neće biti više Windows telefona.

Sent from mTalk on Windows phone

A sta mislite o tome da predjete na Android? :D
82 poruka od Čet, 30. Mar 2017. 11:41
: • Samsung J5
 гари OffLine Expert - Pon, 14. Avg 2017. 14:45
Korisnikov avatar
A ne, bićemo na Windowsu sve dok se to može, kao poslednji Mohikanac. :D Meni Windows bolje leži nego Android. :) A a ako budućnost Windowsa ispadne bolja nego što sad ukazuju na to trenutna dešavanja, to bi bilo idealno.

Ali u svakom slučaju, daleko je još od toga da trebamo da menjamo platformu.

3752 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Nokia Lumia 730
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Pon, 14. Avg 2017. 15:23
Korisnikov avatar
wanderer1479 je napisao:
A sta mislite o tome da predjete na Android? :D

Nema šta da prelazim, na Androidu sam već dve i po godine, i ne nameravam da bežim, a uz njega imam i W10M. Ima se, može se. :D
гари je napisao:
Jel si hteo da kažeš 520, ili 630?

Izvini, pogrešio sam, mislio sam na 535, koji je bio jeftin i popularan kod kupaca, a i kod prodavaca, u ono vreme su ga svi nudili kao najbolju kupovinu za male pare. A telefon je bio očaj, imao sam ga u rukama.
wanderer1479 je napisao:
Uzima se u razmatranje. ;)

Kad razmotriš, javi mi se u PP radi dogovora oko reklamiranja aplikacije. :D
A usput ubaci i svoj broj telefona - pod uslovom da si ti na ovoj svojoj profilnoj slici. ;) :D
7288 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note : • Nokia Lumia 930
 гари OffLine Expert - Pon, 14. Avg 2017. 16:39
Korisnikov avatar
Da, 535 sam i ja šmekao, ali sam već imao 532. 8) Jedno vreme je bio 14ak hiljada, a što je zaista odlična prilika. Ovako sam bolje prošao sa 730 ipak, mada mislim da bi ja bio zadovoljan i sa 535.

3752 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Nokia Lumia 730
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Strana «  1, 2

Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android igre