KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije Strana «  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419  » 
Autoru Poruka
 PetarVetar OffLine Entuzijasta - Uto, 27. Avg 2019. 11:55
Korisnikov avatar
Green je napisao:
Gugl mape ne valjaju jer nemaju opomenu prekoracenja brzine. Znaci, kada gos'n gari sedne u kola i ako ne koristi gps, vozi tako sto prekoraci maksimalnu dozvoljenu brzini. Jer, sto da se zamaraju oci stalno gledajuci u brzinomer, kad za to moze i gps app da obavesti. :roll:
Vriska [emoji23]

Btw, fali mi 1 kin kako bih dobio onu nagradu od 100 kin-a, pa ako nekome nije teško neka udeli sirotinji

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
257 poruka od Pet, 01. Avg 2014. 17:27
• Jagodina : • Honor 8x : • Huawei P9 Lite
 m@c|-|oR OffLine Expert - Uto, 27. Avg 2019. 12:38
Korisnikov avatar
Izvol'te!
:)

Poslato sa Honor Play uz pomoć Tapatoka
2910 poruka od Pon, 19. Apr 2010. 21:21
• Smederevo-Niš : • Huawei P10 : • Lumia 640 DS
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Uto, 27. Avg 2019. 12:52
Korisnikov avatar
Ma... Kad je trebalo pljuvati Windows, niste umeli da dišete bez aplikacija, džaba je Toša pisao da se može koristiti mBanking i preko browsera. A sad kad kaže neko da nešto fali Android aplikaciji, odmah kukumakanje kako za osoba preteruje.

Pa znate šta, navigacija vam ni ne treba, vratite se u dvadeseti vek, nosite mape sa sobom, i gledajte putokaze.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
4548 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Xiaomi Mi A2 Lite
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Uto, 27. Avg 2019. 13:38
Korisnikov avatar
PetarVetar je napisao:
Btw, fali mi 1 kin kako bih dobio onu nagradu od 100 kin-a, pa ako nekome nije teško neka udeli sirotinji

Udelio. [emoji16]
Nemoj posle da kažeš da nikad ništa nisam uradio za tebe. [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji39]
8916 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note8 : • Nokia 3.1 Plus
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Uto, 27. Avg 2019. 14:14
гари, ti stvarno ne razmislis pre nego sto pocnes pisati.
Niko ne kaze da aplikacijama nista ne fali, ali to sto tebi stalno neki djavo fali je smejurija. Jos jedan "neshvaceni genije" na pomolu... :roll:
5564 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
: • CPH1919
 PetarVetar OffLine Entuzijasta - Uto, 27. Avg 2019. 21:25
Korisnikov avatar
m@c|-|oR je napisao:
Izvol'te!
:)

Poslato sa Honor Play uz pomoć Tapatoka
Hvala, uzvraćeno :)
Evindzer je napisao:
[quote="PetarVetar"]

Udelio. [emoji16]
Nemoj posle da kažeš da nikad ništa nisam uradio za tebe. [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji39][/quote]Hvala i tebi, pokušao sam da uzvratim, ali izbacuje mi grešku. [emoji34]

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
257 poruka od Pet, 01. Avg 2014. 17:27
• Jagodina : • Honor 8x : • Huawei P9 Lite
 vla-do OffLine Mobil manijak - Uto, 27. Avg 2019. 21:57
гари je napisao:
Mane:

Plaća se. Bez plaćanja nema recimo glasovnog navođenja.

Sirotinjo i bogu si teška. 10 € stvarno nije velika cifra za navigaciju. Pogledaj cene ostalih proizvođača i ova će ti delovati kao besplatna.

гари je napisao:
Tačnost mapa, to je slaba strana. Recimo, novi deo autoputa prema Makedoniji u mapama još ne postoji. Takođe, na Muštulu u Novom Sadu sam uočio T raskrsnicu na kojoj kad treba da skrenete levo (a imate izbor levo ili desno), on ne kaže baš ništa. Kao da tu glavni put skreće levo, a ne da se izlazi na drugi put. Možda je ovo bug, ali više liči da je u pitanju tačnost mapa, a po tom pitanju ni ne znam da li Sygic može nešto da učini - oni jednostavno koriste mape od nekog ponuđača.

Tačnost svih navigacija za Srbiju koje sam probao nisu bile sjajne. Pisao sam još davno da me jedino Sygic nije navodio u suprotnom smeru u jednosmernim ulicama. U Grčkoj, Novom Sadu i Subotici mi se to desilo. Probao sam još Navigon, Gugl, Here i iGO.

гари je napisao:
Sygic aplikacija bagovita, i ne trzaju se da te stvari isprave, makar od kako ja imam Sygic, a to je od početka jula. Ako preimenujete rutu koju ste spremili za put, ta ruta postaje nepovratno neupotrebljiva. Često se aplikaciji dogodi da zaboravi sva podešavanja - da trebam ponovo da se prijavim sa nalogom, i da moram ponovo ručno da podešavam aplikaciju. Ostanu sačuvane lokacije i rute, ali podešavanje zvukova obaveštenja, jezik govora navigacije, grafička podešavanja, to sve mora opet. Pri čemu nešto od toga možda može da bude ozbiljan problem - ako bi se zahtevao internet, a ti u tunguziji, pa ti onda samo da lupaš glavom o asfalt iako si spremio OFFLINE mape. (Dobro, nećeš lupati glavom o asfalt, pokrenućeš HERE WeGo, ali iako si Sygic platio 10€.)

Meni se ovakvi bagovi ne dešavaju. Ništa od nabrojanog mi se nikad nije dogodilo. Dešava mi se (istina sada ređe) da mi izađe iz navigacije kada usput otvorim Chrome ili (još) neku drugu zahtevniju aplikaciju.

Još koristim Sygic snimanje puta za slučaj nezgode (kupljeno unutar navigacije). To sam platio par € i služi mi svrsi dok ne skupim para za pravu kameru.
1263 poruka od Sre, 19. Nov 2008. 02:06
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Uto, 27. Avg 2019. 22:08
Korisnikov avatar
Svakako ću ja ovoj davati šansu, kad sam već platio. Inače je još koristim kao prvu navigaciju. Valjda je to sad kod mene nešto specifično onda. [emoji4] A za 10€, da, to je sad već kako kome. U ovom slučaju konkretno, na tih 10€ sam gledao kao na veću sumu jer je to jedna od skupljih aplikacija. A kao za navigaciju, to da, nije puno, jednom platiš i imaš. [emoji4]

knezevic76 OffLine Mobil fan - Uto, 27. Avg 2019. 23:15
Korisnikov avatar
Meni Sygic radi bez i jednog baga za sad a vodila me već 1000km. Imam par zamerki na istu al to je na relaciji Sygic Navigacija - Travel App

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
342 poruka od Sub, 06. Sep 2014. 13:35
 MedaMiska OffLine Entuzijasta - Uto, 03. Sep 2019. 09:12
Cao drugari jel zna neko dorbu aplikaciju za dodavanje precica u statsu baru,ja koristim ovaj https://play.google.com/store/apps/details?id=com.leedroid.shortcutter imam premium verziju, ali me uzasno nervira to sto mora po nekoliko puta da se klikne precica da bi se odazvala je se cesto dok je telefon na stand-bay precica se smrzne i mora da se tapne par puta da se odazove,
217 poruka od Pet, 03. Apr 2015. 15:31
: • LG G2 32GB Black
 pero0000 OffLine Mobil stručnjak - Uto, 03. Sep 2019. 13:26
Korisnikov avatar
Ja sam više njih probao, ali shortcutter je za mene zasad najbolja.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
844 poruka od Pet, 23. Jul 2010. 10:02
: • Samsung S8 : • Nokia 6310
 MedaMiska OffLine Entuzijasta - Sre, 04. Sep 2019. 08:20
Evo od juce umesto shorcutera-a koristim ovu aplikaciju https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rascarlo.quick.settings.tiles cistiji i jednostavniji meni od shorcater-a za sada mi se nije deslio da zabode i da se doate precice n odazivaju,app radi za sve pare :roll:
 Drafer OffLine Mobil stručnjak - Sre, 04. Sep 2019. 20:43
Korisnikov avatar
knezevic76 je napisao:
Meni Sygic radi bez i jednog baga za sad a vodila me već 1000km. Imam par zamerki na istu al to je na relaciji Sygic Navigacija - Travel App

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Sad si me podsetio da napišem jednu zanimljivu priču ukratko.
Ni mene nije Sygic izneverio do pre tri nedelje. Krenem ja u ponoć u kurvanje u neko meni nepoznato selo i Sygic me odvede čak u Orlovat da bi se tamo okrenuo i vratio 15Km nazad i skrenuo tamo gde sam trebao da produžim ali me ona navodila da skrenem levo i eto belaja.

Elem da ne dužim, sve je ok u Sygic navigaciji ali jedino nema kao igo pameti da kada se nešto zabrlja kaže "izračunati ponovo" i tada bi stao da vidim sta se desilo, a ne ovako po ovoj logici ona bi me vozila 100Km u nekom smeru samo da bi se okrenuo i vratio nazad

Poslato sa Huawei Mate 10 Pro uz pomoć Tapatoka
983 poruka od Sre, 26. Feb 2014. 15:04
: • Srpska Crnja : • Huawei Mate 10 Pro
Android 9.0
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 05. Sep 2019. 00:06
Korisnikov avatar
Što se nekako nadovezuje na moj opšti utisak nakon diskusije sa ostatkom društva ovde. Možda je ta navigacija dobra po pitanju mapa, zaista i dobijaju podatke od firme koja se bavi mapama baš za navigaciju, ali aplikacija bi morala biti bolja. Pogotovo kad je naplaćuju 10€ kad je na popustima.

Na osnovu ovoga što sam ja video - lako je moguće da se vozim kroz tri države, aplikacija da se zbuni, i da moram opet sve da skidam, a net nemam. Pa to se ni sa Windows mapama ne bi bojao. I još razne sitnice koje im tu hronično stoje.

MedaMiska OffLine Entuzijasta - Čet, 05. Sep 2019. 11:13
Drugari jel postoji neka caka,da se paid premium app koje su preuzete van play prodavnice, ažuriraju preko prodavnice,kao što se ažuriraju ostale app,koje se preuzmu preko prodavnice.
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 05. Sep 2019. 11:39
^ Ne postoji, jer Play Store ne prepoznaje da je aplikacija kupljena sa prodavnice, pa stoga ne moze ni da ponudi update iste. Ako zelis update, moras rucno svaki put na najnoviju verziju.
 bacom OffLine Mobil stručnjak - Čet, 05. Sep 2019. 13:36
Korisnikov avatar
MedaMiska je napisao:
Evo od juce umesto shorcutera-a koristim ovu aplikaciju https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rascarlo.quick.settings.tiles cistiji i jednostavniji meni od shorcater-a za sada mi se nije deslio da zabode i da se doate precice n odazivaju,app radi za sve pare :roll:

Nikako da nađem Srpski a može i hrvatski. Govorim strane jezike [emoji49]. Može li mala pomoć.
986 poruka od Čet, 25. Jul 2013. 02:23
: • galaxy s2 i9100 : • G3 d855
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 05. Sep 2019. 14:29
Korisnikov avatar
Sygic see kupuje van prodavnice, a ažurira se u njoj. Ali je za to neophodno da se u okviru Google naloga ubaci taj aktivavioni kod, ili šta već. Ali to tako developer treba da napravi.

Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 05. Sep 2019. 18:07
Sve se obavlja preko aplikacije, evo cisto iz radoznalosti sam je instalirao. Imam da izaberem tri "Lifetime Premium" licence i cetiri add-ons opcije.
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 05. Sep 2019. 19:40
Korisnikov avatar
Da, ali se samo plaćanje obavlja van Play Prodavnice. I nakon toga se kupovina poveže sa tvojim nalogom. Svakako si u pravu Green, ovo je samo nijansa.[emoji4] Da li ćeš ga platiti u Storu, ili platiti drugde pa aktivirati kodom, svejedno. Osim ako bi možda hteo povrat novca.

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8376 Posta ]  Strana «  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419  » 

Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije