KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije
Autoru Poruka
 KingNS OffLine Povremeni posetilac - Sre, 28. Okt 2015. 22:06
Korisnikov avatar
Poz momci veoma jednostavno a veoma tesko za odabrati na goole play app koji mi treba naime pitanje je sledece.
Mozeli neko da mi predlozi dobru aplikaciju sa googla play ili negde neku narodnu verziju neke aplikacije u kojoj mogu napraviti vizit kartu i da je exportujem naprimer u vord ili notpad il neki program u win da posle mogu ostampati [emoji4]
Hvala unapred svima .
36 poruka od Sre, 22. Jul 2015. 13:54
: • Samsung S4mini DualS
 iamivan OffLine Mobil manijak - Sre, 28. Okt 2015. 23:54
Korisnikov avatar
Što bi to radio preko aplikacije na telefonu ako ćeš posle da štampaš?
Zašto ne bi angažovao nekog dizajnera za to?
1157 poruka od Čet, 12. Jul 2012. 11:11
• Bor : • Sexus 6P Graphite
http://www.ivanicic.com
 KingNS OffLine Povremeni posetilac - Čet, 29. Okt 2015. 05:28
Korisnikov avatar
E pa bas zbog toga da nebih angazovao coveka(koji jel...kosta) netrbba mi nista profi kontam da bih uspeo i sam , samo mi treba laka(ako uopste i postoji) aplikacija za to dalje bih se snasao [emoji4]
 iamivan OffLine Mobil manijak - Čet, 29. Okt 2015. 09:23
Korisnikov avatar
Hm, ja ne znam za takvu aplikaciju, pitanje da li je ima. Možda se javi neko od članova koji zna. [emoji4]
1157 poruka od Čet, 12. Jul 2012. 11:11
• Bor : • Sexus 6P Graphite
http://www.ivanicic.com
 Azimuth OffLine Moderator - Čet, 29. Okt 2015. 10:38
Korisnikov avatar
Ne znam za aplikacije na Androidu, na iOS-u ih ima nekoliko koje rade to. Ali zasto hoces bas na ovaj nacin? Zar ti nije jednostavnije da na papiru osmislis, odneses kod ovih sto ih stampaju, objasnis im i zavrsio si posao.
Ne moras da placas nikoga da smislja umesto tebe. A i da platis, to ne moze biti skuplje od 1000din.
Ili prosto na racunaru napravi.
10919 poruka od Sub, 27. Jan 2007. 20:58
• Novi Sad : • S7 edge
Pravila foruma
 KingNS OffLine Povremeni posetilac - Čet, 29. Okt 2015. 12:17
Korisnikov avatar
Ehh posto slabo imam vremena za te stvari(da tanjisem oko crte gore dole levo desno) zato sam pomislio mozda ima na tel da se skine pa caskom uradim i kako "Azimut" kaze samo odnesem i pokazem(nemoram da placam nikog) nemoram cak ni da objasnjavam nego covek vidi e sad zato sam i stavio da se sacuva u wordu naprimer pa mu dam i ide stampa odma [emoji4] al ajd videcu drugar mi rece da on ima neki program za win al to jeste da mi otezava jer nemogu satima da sedim i njakam se oko toga(ko zna sta je u pitanju) al kako stvari stoje izgleda cu morati hebiga...
Hvala vam u svakom slucaju ko zna mozda se neko jos i javi da zna neki zgodan app u vezi toga .
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Čet, 29. Okt 2015. 12:32
Korisnikov avatar
E druže ne ide to tako. Nije to samo odneseš i ide štampa odmah. Tako možeš ti kući sesti i odštampati na parčetu pira, ali ako hoćeš ozbiljno da se odradi treba odraditi kvalitetnu pripremu za štampu. Bolje da platiš malo više pa da dobiješ kvalitet nego ko zna šta. :)
5996 poruka od Pet, 05. Nov 2010. 08:36
• Novi Sad : • HONOR 8 lite : • HUAWEI P9 lite
HONOR 8 lite [black] | HUAWEI P9 lite [black]
1808 wrote: ... propao WP kao muda kroz pocepane gaće
 KingNS OffLine Povremeni posetilac - Čet, 29. Okt 2015. 14:48
Korisnikov avatar
Ma znam ali nisam ja neki direktor da mi trebaju zlatne ja sam skroman tako da mogu i rucne izrade najjednostavnije i sve to u mojoj izradi samo mi treba neki programcic ili app malo bolji i sredjeno [emoji4]
 Azimuth OffLine Moderator - Čet, 29. Okt 2015. 15:00
Korisnikov avatar
Pa neces ih valjda stampati na obicnom 80g-skom papiru? Za vizitkentu treba onaj nesto deblji, skoro pa kao karton, a to ne mozes da provuces kroz obican stampac.
10919 poruka od Sub, 27. Jan 2007. 20:58
• Novi Sad : • S7 edge
Pravila foruma
 KingNS OffLine Povremeni posetilac - Čet, 29. Okt 2015. 15:51
Korisnikov avatar
Konto sam onaj malo deblji kao za fotografije taj ce da uradi posao i jos je kao matiran bice ok jedino cu sam rezati kod drugara ima noz tako da nece biti prva klasa al ce biti kulturne [emoji6]
 acamatic OffLine Expert - Čet, 29. Okt 2015. 23:03
Korisnikov avatar
Ma odeš u neku štampariju, ako je manja količina odrade ti preko digitalne štampe. A i ti digitalni štampači gutaju i veće gramature.
3584 poruka od Pon, 10. Okt 2011. 12:24
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije