KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije
Autoru Poruka
 peaksel OffLine Redovni učesnik - Sre, 14. Jun 2017. 08:08
Znam da kod nas jos nema mnogo ljudi koji se aktivno bave jogom i meditacijom, ali mozda nekome koristi. :)

Muzika za Jogu i Opustanje: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yogasongs.meditationmusic&hl=sr
Muzika za Meditaciju: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.meditationmusic.relaxingsounds&hl=sr

Slika
Slika
Slika
Slika
186 poruka od Sre, 20. Mar 2013. 14:17
: • Android : • iOS
 bestboy OffLine Expert - Sre, 14. Jun 2017. 20:38
Korisnikov avatar
Јога и медитација су технике којима се служи хиндуистичким "боговима". Све ово је погубно за људску душу. Не треба се играти стварима које се не познају. На почетку помажу јер се ради конверзија проблема(као код оних наших врачара и белих/црних магова) тако да они који посећују такве сеансе, тренутно решавају одређене проблеме, међутим касније се то скупо плаћа. Не узимајте кредит у францима, знате како су прошли они који су то урадили.
3451 poruka od Uto, 23. Jan 2007. 03:10
• Casablanca
Слобода или смрт
 Evindzer OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 15. Jun 2017. 10:58
Korisnikov avatar
Ja sam više za transcendentalnu meditaciju, čujem da se tamo uči levitacija. :D :D
5991 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Asus Fonepad Note 6 : • Nokia Lumia 930
 Sale_M OffLine Prijatelj foruma - Čet, 15. Jun 2017. 14:03
Korisnikov avatar
bestboy je napisao:
Јога и медитација су технике којима се служи хиндуистичким "боговима". Све ово је погубно за људску душу. Не треба се играти стварима које се не познају. На почетку помажу јер се ради конверзија проблема(као код оних наших врачара и белих/црних магова) тако да они који посећују такве сеансе, тренутно решавају одређене проблеме, међутим касније се то скупо плаћа. Не узимајте кредит у францима, знате како су прошли они који су то урадили.

Znaci placem :D :D
9239 poruka od Pet, 23. Nov 2007. 18:14
: • Huawei P10 : • Honor 9
Huawei P10 graphite black
Honor 9 glacier grey
 bestboy OffLine Expert - Pet, 16. Jun 2017. 11:58
Korisnikov avatar
Ома крене зеза банда. :D
Природно је да човек има потребу за духовним искуством и разумем оне који вођени својим незнањем лутају.
Опет треба бити свестан да је хиндузиам ипак уз свo поштовање, крајње хаотичан, узмите само за пример она обожавања животиња у неким деловим Индије а у другим се животиње жртвују при ритуалима. Силне касте, једни су виша, други нижа бића иако су сви људи. :wacko: До скоро су имали по "храмовима" децу робове, девадеси...
Ужас људи, чувајте се оваквих превара.
• Casablanca
Слобода или смрт
 ciklon OffLine Redovni učesnik - Sub, 17. Jun 2017. 18:25
Korisnikov avatar
Misliš da se čuju nekakve čudne poruke kada se pesme puste unazad?
186 poruka od Sre, 03. Sep 2014. 07:03
: • Huawei P8 Lite
 Vlada Zem OffLine Expert - Sub, 17. Jun 2017. 19:42
Korisnikov avatar
^ahahahaha :lol: dva drevna neprijatelja Srba i pravoslavlja, promaja i joga :P
Joga kao sistem vežbi i opuštanja/meditacije (a i načina ishrane) je izuzetno korisna stvar. Ako nekome treba i muzika uz to zašto da ne. Što idete u religiju, filozofiju, paganizam blabla itd :wacko:
Ko poznaje čuvenu 84-godišnju zemunku Baba Jogu zna o čemu pričam :)
pozz
3250 poruka od Ned, 14. Maj 2006. 13:25
• Zemun : • N9
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm
 bestboy OffLine Expert - Sub, 17. Jun 2017. 21:18
Korisnikov avatar
Мени је влашка баба једном направила напитак сас ребарце од змаја, сад коју погледам одмах је моја. :D

Нешто што је потекло из хиндуизма нема потребе да се повезује са истим, њега је део. :)
Медитација је припрема за реинкарнацију...у следећем ћивоту манекенка да будете а можда и пацов, ко зна. :lol:
Што је најгоре они у ово заиста верују.
• Casablanca
Слобода или смрт
 Vlada Zem OffLine Expert - Sub, 17. Jun 2017. 21:52
Korisnikov avatar
Ta baba te zahebala, to se pravi od zmajevih mošnica, ne rebara, znam bre :uhuh:
3250 poruka od Ned, 14. Maj 2006. 13:25
• Zemun : • N9
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm
 Evindzer OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Sub, 17. Jun 2017. 22:52
Korisnikov avatar
Što se mene tiče, svako može da veruje u šta god 'oće, sve dok mene ostavlja na miru. Lična verovanja me nimalo ne brinu, sve dok nisu agresivna. Ja nikome ne namećem svoje stavove, a za uzvrat ne prihvatam tuđe. Da nije tako, sve one LGBT bih poslao u ludačku košulju. :D :D
5991 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Asus Fonepad Note 6 : • Nokia Lumia 930
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije