KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije
Autoru Poruka
 Stole Balkanboy OffLine Neredovni učesnik - Ned, 11. Feb 2018. 20:48
Interesuje me da li bih posle resetovanja telefona na fabrička podešavanja, bio izbačen iz grupa na Whatsapp-u i Viberu. Tj da li bi posle morali ponovo da me ubace u te grupe? I ako ne budem izbačen iz tih grupa, da li bih mogao da gledam prethodna ćaskanja ili ne?
Hvala puno unapred na svakoj pomoći! ;)
76 poruka od Sub, 12. Nov 2011. 23:42
 гари OffLine Expert - Ned, 11. Feb 2018. 21:06
Korisnikov avatar
Za Viber, mislim da bi ako si prijavljen na još jednom uređaju, tipa kompjuteru ili tabletu, i ako ti je na tom uređaju sve već sinhronizovano, nakon hard reseta imao te svoje grupe u kojima si bio, ali da ne bi video šta je pisano pre hard reseta. To kažem na osnovu iskustva sa Viber aplikaciju na Windows telefonu, a servis je isti, čak je na Androidu i bolji.

Za WhatsApp ne znam. Pošto imaš nalog, moguće da se pamti gde si bio, i da bi čak i bez kompjutera mogao da nastaviš gde si stao.

Ali i Viber i WhatsApp imaju mogućnost da se konverzacije backupuju, tako da bi sa time mogao verovatno ništa ne izgubiš ni na jednom ni na drugom.

Sent from mTalk
3846 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Nokia Lumia 730
 Stole Balkanboy OffLine Neredovni učesnik - Ned, 11. Feb 2018. 22:24
Nemam ni Viber ni WhatsApp na kompu, samo na telefonu. U pitanju je P8 Lite. Tražio sam po opcijama na WhatsApp-u, i nisam našao opciju da mogu da bekapujem kontakte i grupe.
76 poruka od Sub, 12. Nov 2011. 23:42
 Azimuth OffLine Moderator - Pon, 12. Feb 2018. 09:01
Korisnikov avatar
Bekap na whatsapp podrazumeva i konverzacije i grupe, tako da bi trebao da vrati sve. Za viber nisam siguran, ali ima i on bekap.
11428 poruka od Sub, 27. Jan 2007. 20:58
• Novi Sad : • Note 8 DS
Pravila foruma
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Uto, 13. Feb 2018. 11:48
Korisnikov avatar
Stole, već postoji tema za Votsap i Vajber, pronađi je i prelistaj, naći ćeš sve odgovore.
7673 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note8 : • Nokia Lumia 930
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije