KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS » Symbian aplikacije
Autoru Poruka
 PeeT OffLine Povremeni posetilac - Uto, 05. Maj 2009. 01:14
Korisnikov avatar
Nasao sam slucajno na Net-u neku nadogradnju za Quickoffic-e ali mi je stvorila samo probleme , Imam Nokiu 6120 (Symbian 9.2) koja ima Integrisani Quickoffice viewer - koji je sastavni deo firmware-a i koji ne moze da se ukloni, ja sam hteo da instaliram noviju i punu verziju koja ima i mogucnost editovanja dokumenata, i tu je nastao problem, instalirao sam verziju 4.0.19.2, i kada sam pokusao da otvorim neki excell dokument izslo mi je "You do not have license for this feature, purchase to continue" , e sad posto ja ne zelim da placam za to (20E) hocu da znam kako da vratim na staro, nemogu da uklonim aplikaciju, kada pokusam remove - izadje mi "removing failed" a takodje nema je na listi u Application Manager-u pa da tu pokusam da je uklonim. Da problem bude jos veci, skinuo sam jos neke verzije i pokusao da instaliram ali nije pomoglo (instaliraju se ali prijavljuju gresku) a free space u memoriji telefona mi je zbog tih instalacija ostao samo na par megabajta a imao sam 10MB slobodnog prostora u memoriji telefona, Sta da se radi?
23 poruka od Uto, 11. Dec 2007. 19:23
• Leskovac : • HTC Sensation
 tomas.hokenberi OffLine Moderator - Uto, 05. Maj 2009. 01:32
Korisnikov avatar
PeeT, hard reset (kod je *#7370# ) ce sve vratiti na pocetno stanje. Ne zaboravi da prethodno bekapujes imenik, poruke itd.
4742 poruka od Pon, 03. Sep 2007. 18:02
• Beograd : • Samsung Galaxy S7 : • Samsung Galaxy S4
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora - Ne odgovaram na pitanja postavljena na PP!!!
Samsung SM-G930F Galaxy S7 + Transcend 64GB cl10
Samsung I9506 Galaxy S4 LTE-A 16 GB + Transcend 16GB cl10
 PeeT OffLine Povremeni posetilac - Uto, 05. Maj 2009. 02:38
Korisnikov avatar
Zar ne postoji drugi nacin, nesvidja mi se ta ideja jer ce mi tako obrisati i sve druge programe koje imam instalirane i resetovati sva podesavanja, ne potoji neki uninstall manager za symbian, a i oni stvarno su stoka , instaliras nesto a da posle nemozes da ga uninstaliras evo sta oni kazu: http://support.quickoffice.com/index.ph ... gconfirm=1, znaci onaj ko se zezne i instalira program mora posle da resetuje teefon bzvz
23 poruka od Uto, 11. Dec 2007. 19:23
• Leskovac : • HTC Sensation
http://tr.im/peet
 bobanic OffLine Slučajni prolaznik - Pet, 22. Jan 2010. 15:27
da li postoji nacin da se ukloni integrisani quickoffice iz tel. ovde o tome nije bilo pitanja ali bio bih zahvalan ako neko to moze da mi odgovori.(ako je to uopste moguce).
6 poruka od Ned, 19. Feb 2006. 16:31
 jazz OffLine Mobil fan - Pet, 22. Jan 2010. 15:57
Korisnikov avatar
bobanic, koliko mi se čini, nije moguće deinstalirati QuickOffice, baš zato što je integrisan u sw.
344 poruka od Sre, 06. Jul 2005. 14:06
: • S7 Edge
 nebabgd OffLine Slučajni prolaznik - Pon, 25. Jan 2010. 21:24
predpostavljam da postoji migucost da se sam falj "obrise" pomocu xplorera, ponavljam samo predpostavljam, jer na nokiji 5800 QuckOffice koji sam instalirao, zauzeo mi je poprilicno RAM-a pa sam ga deinstalirao, i ostavio na mc. posto sam shvatio da mi uopste nije neophodan a ako se ukaze potreba u svakom trenutku mogu ponovo da ga inst. sa memorijske kartice..
2 poruka od Pon, 25. Jan 2010. 19:45
• Beograd
 Deksi OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pon, 31. Maj 2010. 06:49
Korisnikov avatar
Hteo sam i ja da isprobam svu mogucnost QuickOffice ali kad sam ga instalirao i video da mi je smanjio i ram i memoriju telefona i da nista novo ne donosi u odnosu na OfficeSuitte hteo sam da ga uklonim kad ono nemoze jer se nadogradio na onaj nokijin.Nisam mogao ni pomocu xsplorera,nalazio je on neke delove pod tim nazivom to kad obrisem ono se posle ponovo pojavi.Kad sam video da mi nema druge resetovao sam sa onom kombinacijom sa tri tastera i telefon prazan,memorija se podigla na 66 mgb.znatno se ubrzao.Zato savet onome ko hoce da da koristi ovu app... mora da zna da bez reseta je nemozse ukloniti.
Svo ovo maltretiranje je herojski izdrzao
8) N79 8)
4711 poruka od Sre, 24. Feb 2010. 23:51
• LE : • Huawei P8 lite : • Nokia E72
 salezinjo OffLine Novajlija - Pon, 31. Maj 2010. 09:49
Ja imam duze vreme QuickOffice Premier 6 i nemam nikakvih problema sa njim, super radi i nisam primetio da mi puno jede memoriju.
14 poruka od Ned, 28. Feb 2010. 20:17
Započni novu temu   [ 8 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS » Symbian aplikacije