KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS » Windows igre
Autoru Poruka
 peaksel OffLine Entuzijasta - Pet, 23. Jun 2017. 11:38
Uživajte u lepim slikama slova za bojenje unutar ove bojanke za bojenje i opustite se! Bojanke za odrasle staviće vas u meditaciju i pomoći vam da bolje podnesete stres. To je aktivnost koju možete praktikovati kad god poželite.

Abeceda Bojanka za Odrasle link: https://www.microsoft.com/store/apps/9mt3rhj571pb

Slika Slika Slika
213 poruka od Sre, 20. Mar 2013. 14:17
: • Android : • iOS
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pet, 23. Jun 2017. 14:15
Korisnikov avatar
Sve odlične stvari za dečicu. Ali mislim da bi stvarno bilo bolje da praviš univerzalne aplikacije za Windows Store, pa da te bojanke mogu i sa kompjutera da se koriste.

Ne želim na ovo da te nagovaram kao neko ko gotivi Windows 10 mobile, pa bi eto voleo da stigne više univerzalnih aplikacija u sistem, nego mi se baš čini da bi to danas bilo isplativije nego praviti aplikacije za wp8.1.

To kažem zbog činjenice da novih Windows telefona nema već neko vreme, onaj Alcatel je valjda najnoviji, a ono što se šuška je da sledeća verzija Windows Mobila neće pokretati ove starije aplikacije.

Ali nemoj ovo moje uzimati zdravo za gotovo, neka i drugi iznesu svoje mišljenje, i ti proceni šta je najbolje. Ovo kažem u svojstvu kao ranije kad je neko napisao "ali šteta što ovo praviš za Windows, a ne (i) za Android", i u čemu i jeste bio u pravu.

Šta znam, možda zaista jeste bolje prosto gledati sadašnjost, i osloniti se na činjenicu da trenutno svi Windows telefoni otvaraju wp8.1 aplikacije... Ovo bi bio izbor:

-wp8.1 i sadašnji w10m
vs
-sadašnji i budući (ako ga bude) w10m, i w10 kompjuteri (i laptopovi i 2u1), a možda i Xbox (kojeg kontam da ima premalo ljudi doduše).

Samo se trudim da budem od pomoći, ali ja sigurno ne znam sve što je možda tebi na umu. :)
4548 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Xiaomi Mi A2 Lite
 peaksel OffLine Entuzijasta - Uto, 04. Jul 2017. 08:29
гари, Hej, hvala ti na ovim savetima. Objavljivanje na Windows Storu je uzeto u razmatranje i postoji mogucnost da obustavimo sve radove za Windows OS. Sto se tice predloga za PC verzije, to jeste odlican predlog i postoji velika mogucnost da cemo to ubaciti.

Hvala jos jednom!

Ziveli! :)

Poslednji put menjao znemanja dana Uto, 11. Jul 2017. 09:12, izmenjena samo jedanput
Ne citiraj ceo post neposredno iznad tvog, podrazumeva se da na njega odgovaraš.
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pet, 07. Jul 2017. 15:20
Korisnikov avatar
Da, s tim da, ako bi objavljivao nešto u Windows Storu, verovatno bi bilo zgodno da je univeralna aplikacija. Mada je i tu dilema...

-uverzalna aplikacija: pokreću je različiti Windows 10 uređaji, uključujući i telefone, Xbox, i šta ja znam, ali ne i uređaji sa starijim Windowsom, ili
-win32: pokreću je svi Windows računari.

No ti svakako ne treba ispaštaš zbog Microsoftove haotične poslovne politike, radi šta je najpametnije. Možda je najpametnije napraviti win32 igru koja bi se možda mogla i na Steamu prodavati (to sad lupam, ne znam kako tu i šta funkcioniše), ili možda čak i zaobići Windows za neko vreme.

U svakom slučaju, tebi je ovo posao, ne treba se voditi entuzijazmom, nego gledati pragmatično. :)
 peaksel OffLine Entuzijasta - Uto, 11. Jul 2017. 07:22
Zaobici Windows neko vreme je pravi odgovor. :)
I naravno, entuzijazam jeste bitan, ali uvek moras da gledas da ulazes u ono sto ce se na kraju isplatiti. 8)
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pon, 02. Okt 2017. 18:21
Korisnikov avatar
Tako je, ne treba ni dozvoliti sebi da se radi nešto nekome (ovde posredno Microsoftu) iz entuzijazma, i na taj način dozvoliti da taj zapravo koristi tvoj entuzijazam. Negde to može biti i isplativo možda - ako je u pitanju aplikacija koja je korisna i na kompjuteru. A možda i ne... Ali ako je nešto samo za Windows telefone, to definitivno nije isplativo. I da ti neko plati sad aplikaciju, za godinu dana neće biti ko da je kupi, a i ko ostane na Windowsu - da je hteo da je kupi, do tad bi je kupio.

Ali ja sam ovde samo dežurni mudroser, ti se baviš svojim poslom, živiš od toga, znaš bolje od mene šta je isplativije. 8)
 peaksel OffLine Entuzijasta - Uto, 03. Okt 2017. 07:57
Kad si vec resio da se javis, evo jedan update. :)
Vise ne radimo Windows! :D :D :D
Jednostavno nema svrhe...
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Uto, 03. Okt 2017. 08:54
Korisnikov avatar
Hehe, shvatio sam to iz prethodnog posta, ali sada više nema nikakve dvojbe oko toga. :D
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS » Windows igre