k500i - problem sa transferom 3gp fajlova na PC

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
JJ Okocha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Pridružio se: Pet, 24. Jun 2005. 18:45

k500i - problem sa transferom 3gp fajlova na PC

Post od JJ Okocha »

Ako je neko imao probleme navedene u naslovu i voljan je da podeli resenje istih sa mnom, biti cu mu veoma zahvalan!
Koristim data USB kabel, sa prebacivanjem ostalih fajlova (JPEG, tema, igrica i sl.) nemam problema, cak sam i pojedine "v. isjecke" uspeo da prebacim sa fona na komp, ali u poslednje vreme teze ide. Na kompu je win XP SP1, ista prica je bilo da koristim floAt's Mobile Agent ili "redovan" softver za SE.

JJ Okocha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Pridružio se: Pet, 24. Jun 2005. 18:45

Problem rešen!!!

Post od JJ Okocha »

Preimenovao sam datoteke (u smislu izbacivanja iz imena fajla naših karaktera č,š,ć,đ,...) i sada sve fercera! :D :D

skobo
Banned
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 15:51

Post od skobo »

Imao sam iste probleme sa prebacivanjem na komp..........pa sam zato preko infrareda prebacio 3gp fajl na nokiju 6230i i onda sa memoriske kartice na komp,.........ali tu nastaje novi problem a to je u kom programu pustiti to cudo..............koristio sam neki converter ali mi zvuk dosta kasni ..............preko kabla ima mnogo bagova prilikom prebacivanja pa pokusaj ovako kao ja ali kada prebacish na komp ti vidi kako ces................ :)

Odgovori