Stranica 1 od 1
HTC modeli u 2009
Poslato: Uto, 13. Jan 2009. 16:30
od IDzO
Mnogo zanimljivih modela.
Za
RHODIUM se nagadja da je to ocekivani bes phone ever koji je naslednik HD-a s afull QWERTY-jem!!!
Za sada ne postoje specifikacije ovih modela ali verujem da ce se uskoro i to pojaviti!
Izvor:
KLIK
Edit: Dodate slike




Poslato: Uto, 13. Jan 2009. 16:51
od kapoerista90
Cak i ako ostane isti, a bude dobio qwerty, moze dobiti naziv Best phone... A ako ga poboljsaju... tek onda nema vise price

Poslato: Uto, 13. Jan 2009. 17:18
od tehno maniac
Kakva je razlika između tupac i topaz i još dosta modela

A ovaj HugeDevice pro će koštati kap Svetog Petra kajgana

Poslato: Uto, 13. Jan 2009. 17:24
od IDzO
Mislim da nema razlike jedino sto je Topaz namenjen AT&T, vidi se njihova oznaka na telefonovom gornjem levom uglu.
Znaci prikazani su modeli koji ce se naci u slobodnoj prodaji i modeli koji ce biti kod nekog operatera.
Poslato: Uto, 13. Jan 2009. 21:18
od Wicker Man
Uh mnogo su slicni,ali svejedno ako HTC nastavi kao sa proslim modelima bice ovo zestok udarac za konkurenciju.Moji favoriti su Jasper i Maple (ako su im takvi nazivi,mnogo je sitno)
Mozemo biti samo u jedno sigurni,visoka cena,ovih modela.
Poslato: Uto, 13. Jan 2009. 22:17
od tehno maniac
Meni je favorit RHODIUM

Poslato: Sre, 14. Jan 2009. 03:57
od Hornet381
Viđao sam već ovo na net-u. Pitam se koji je izvor svega toga - neki HTC bad employee ili neki vešt photoshopovac?
U svakom slučaju očekujem neki novi HD sa hardverskom tastaturom i blicom za fotoaparat (s obzirom da su to 2 jedine realne zamerke tržišta koje isti model dele od savršenstva).
Poslato: Sre, 14. Jan 2009. 15:52
od igord
Iolite je vec izasao, ili ti xda guide. Ostali modeli su sumljivi, ali HD sa qwerty zvuci super. Trebalo bi da izadje i HTC Omni ili Universal II.
Poslato: Sre, 14. Jan 2009. 20:28
od gargamel4
Hornet381, i ne zaboravi multitouch
