Samsung sgh a80

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
zizavac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Okt 2007. 04:53

Samsung sgh a80

Post od zizavac »

Moze li neko da mi pomogne u vezi telefona Samsung sgh a800. Nesto sam zezao oko telefona, mislim da je vezano sa LCD displayem i sad nemam nista na ekranu. Kako da vratim sve na staro tj. da se sve lepo vidi na ekranu? Telefon radi ali nema nicega na display-u. Please help me!!!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Pa, jednostavno ti je crkao flet kabl, sto nije nimalo cudno, s obzirom da je telefon dosta star. To je poznata boljka svih preklop i slajder telefona. Jednostavno, ekran ne dobija sliku.

Sto se tice cena, ja nisam upucen u njih, ali ne znam ni da li ima potrebe da ga popravljas (nekad zna lepo da kosta) ili da recimo uzmes nokiju 1100 za nekih 30e, i imas slican telefon, sa boljom baterijom i tastaturom, koji nece imati problema sa fletom.
iPhone + CX300

zizavac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Okt 2007. 04:53

Post od zizavac »

Ma nema sanse da ga popravljam. Imam jos 2 mnogo, mnogo, mnogo boljoa telefona od tog.
Mada mislim da nije flet kabl. Ne vidi se ni gornji displey mada kad ga resetujem sa nekom sifrom koju sam pronasao ovde na forumu, radi mu gornji displey ali se posle par trenutaka ugasi.
Jel ima neka sifra da se telefon potpuno vrati na fabricka podesenja?

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

zizavac sta ti vredi sifra kad ti je otisao flet kabl, nemozes da uneses sifru posto se nista nevidi. svhati to.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

zizavac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Okt 2007. 04:53

Post od zizavac »

ja sifru mogu da unesem. jednostavo, kucam na slepo. tako i uspem da ga restartujem i tad (dok se restartuje) vidi se sve na gornjem, malom displey-u. da je flet kabl u pitanju, ne bi se ni to videlo. ali nema veze. hvala vam u svakom slucaju

zizavac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Okt 2007. 04:53

Post od zizavac »

Aj please ako neko zna sifru za master reset telefona tj. za povratak na fabricka podesenja bio bih zahvalan kad bi mi je dali. Thnx

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

zizavac probaj ovo:
#*7337#
ovo sam nasao na sajtu za flashovanje samsunga a800. trebalo bi da radi.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

zizavac, jel znash ti uopshte kako izgleda kad ode flet kabl? :roll:

zizavac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Okt 2007. 04:53

Post od zizavac »

Dexter
Valjda bi trebalo da nema nista na display-u. Ni velikom, ni malom. Ali je ovde fora da kad ja ukucam neku sifru za restart telefona, on se restartuje i 10-tak sekundi na malom display-u se sve normalno vidi, a onda se i tamo izgubi. U isto vreme, na velikom display-u se pojavljuje samo neki okvir na display-u pa se i on izgubi u isto vreme kad i sve ostalo na malom dispay-u. Zbog toga i mislim da nije flat kabl u pitanju.

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Naročito onih iznad tvoje

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Odnesi ti to lepo u servis. :wink: Ne mora da znachi da nema nishta na displeju ako ti ode flet, moze da ti ode samo deo flet kabla kao shto se meni desilo npr. pa mi zbog toga nije radilo samo jedno dugme ili slika mi je postala bledunjava pa je nestajala itd itd, tako da.... :roll:

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Nazalost,jeste otisao flet.(u pravu je Dexter).On ne mora da ode skroz vec moze povremeno da dobija signal,gubi i nestaje.Desava se da ponekad radi u nekom polozaju pa prekine kao i da proradi kada ga ukljucis pa prekine i razne vrste kvarova(treperenje ekrana,gubitka slike na nekom delu i sl)
LG G2 Black,16GB

Odgovori