Samsung Galaxy Note 5

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
gdrazen
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 148
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2012. 19:30
:: SG NOTE 1 N7000
:: SG NOTE 2 N7100
Lokacija: Gradiska - RS

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od gdrazen »

Od juce sam vlasnik Note 5 uredjaja, tel je super

Ima jedna stvar koju nikako da provalim.....znaci kada dodam novi kontakt u imenik kako da ga backupujem na google nalog....automatski nece pa nece, dodao sam ih vec dosta, kada provjerim na google nije upisano novo ime....

Bekap mi je naravno ukljucen, ali ne fercera izgleda :? :?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od acamatic »

Jesi li pored uključenog bekapa (sinhronizacije, u roletni) Google naloga, podesio u kontaktima da ti se samo prikazuju i čuvaju isključivo na Google nalogu.

xxdulexx
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 774
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 19:30

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od xxdulexx »

gdrazen, sve je isto kao i na ranijim telefonima. Ali za svaki slucaj proveri ovo sto je acamatic rekao.
I btw, cestitam na kupovini, neces se pokajati, ja jos uvek uzivam u telefonu. Ni jedan telefon mi ostavio ovako dobar utisak kao Note 5.
• Novi Sad • Samsung Galaxy S5 •

gdrazen
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 148
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2012. 19:30
:: SG NOTE 1 N7000
:: SG NOTE 2 N7100
Lokacija: Gradiska - RS

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od gdrazen »

da, skontao sam, sad funkcionise.

A telefon jeste dobar, ali ima jednu manu, koju ne znamkako cu progutati, kao ni jedan do sad lici na S varijantu (s6) koju nikako ne volim..... :angry: :angry:

xxdulexx
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 774
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 19:30

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od xxdulexx »

Izasao je neki update, težak 176mb .
• Novi Sad • Samsung Galaxy S5 •

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od Evindzer »


kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od kocapro »

Da li mozda neko zna na koji nacin mogu da kupim originalnu s view cover masku za Note 5 ,ali trazim bas onu originlanu,podvlacim originalnu hocu da kupim ,narucim ,da li moze neko da mi kaze na koji nacin to mogu da nabavim ,posto ce to u Evropu stici mozda tek u januaru a mozda nece nikad :) Hvala Vam unapred na odgovorima ,,,,,Pozzzzz :)
Forever !!!

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od zoreli »

EBay ...
16 godina na forumu MOBILNISVET

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od kocapro »

A da li cu imati srece da narucim bas originalnu ,,,kako to da znam
Forever !!!

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od zoreli »

kocapro, SAMSUNG Galaxy Note5 SM-N920 Genuine S VIEW FLIP Cover Case

http://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-Galaxy- ... hsiArrgHSg
16 godina na forumu MOBILNISVET

dusan87vr
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 09:01
:: Galaxy Note10+ N975F
:: Nokia 2626
Lokacija: Vranje

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od dusan87vr »

Pozdrav, zanimaju me iskustva korisnika ovig telefona, dakle onih ljudi koji ga koriste ili su ga koristili i zanima me da li se isplati prodati Note 3 i dodati oko 300, 300 i nesto eura za Note 5 ?

Takodje me zanima vase misljenje, da li je bolje uzeti S6 edge plus ili Note 5, ja sam mozda vise za Note varijantu jer sam prezadovoljan trojkom, ali ajde i Vas da pitam. :)

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od filip11314 »

Ja sam baš juče čačkao drugarov N5 i mogu ti reći da je odličan telefon. Isplati se dodati 300e. S6e+ i N5 su hardverski identični, sem što edge ima zakrivljen ekran, a N5 ima S pen. N5 bolje leži u ruci zato što ima zakrivljene ivice pozadi i ne reže te metal kao kod edge-a. Ja bih pre pazario N5. Koliko sam video gura u proseku 4,5-5h SOT-a. Kamera odlična, jedino što u pro modu nema iso preko 800, što ume ponekad da zasmeta. Mada većina korisnika slika u auto modu. Displej dosta svetao, telefon je kompaktan (screen to body ratio isti kao kod G2 - 75,9%). Nema baš puno dodatne opreme kod nas. U svakom slučaju meni je trenutno u Top 3 za kupovinu sledeće godine.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

xxdulexx
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 774
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 19:30

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od xxdulexx »

dusan87vr, pozdrav imenjace.
Ja imam Note 5 vec neko vreme, i jos uvek sam prezadovoljan sa njim. Poredjenje sa Note 3, ima bolju kameru, radi brze, olovka dosta bolja. Sve u svemu odlican telefon.
E sada, ako ti je bas jako zao da das tih 300e onda se ne isplati da menjas. Ako ti nije zao, menjaj odma.
• Novi Sad • Samsung Galaxy S5 •

dusan87vr
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 09:01
:: Galaxy Note10+ N975F
:: Nokia 2626
Lokacija: Vranje

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od dusan87vr »

Hvala na odgovoru Filipe i tebi imenjace. Iskreno ja sam prezadovoljan trojkom i uopste Note serijom, samo mi je malo mng 300e doplatiti za Note 5 i zato se i dvoumim, ali mislim da cu ipak u skorijem vremenu pazariti peticu. :) Zanima me jos jedna stvar, koju verziju petice savetujete kao best buy i koja je bolja, jer znam da je kod cetvorke bila bolja serija sa C oznakom nego sa F.. ? :)

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od filip11314 »

Razlika je samo u regionu za koji je telefon pravljen. Mislim da je N920C prisutan kod nas. Ako si prezadovoljan onda nemoj da menjaš fon. :) Sačekaj još par meseci da se pojavi kod većine prodavaca i da se stabilizuje malo cena.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od Evindzer »

Braćo, nisam upućen, pa izvinite ako je pitanje glupo: je li se N5 pojavio zvanično u Evropi? Bilo je neke priče da će se to desiti krajem ove ili početkom sledeće godine, ali poslednjih 15-tak dana nisam naišao na neke nove informacije.

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od drom »

Brate, nije. Ima jos vremena do tada.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od filip11314 »

Pojaviće se valjda krajem januara. Možda će da odlože N6 za par meseci, ko će ga znati... Svakako će biti preskup kada zvanično stigne. :D
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

mico
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 24. Nov 2015. 22:09
:: samsung note 3
:: samsung note 4

note 5

Post od mico »

da li neko moze da mi objasni kako naci razliku izmedju originala i replike jer vidim da su se vec pojavile Dubai replike nota 5 a posto sam bas bas zaiteresevan za kupovinu istog sada sam malo skeptican kako da znam da je original kada je informacija da ce kod nas doci i kod nasih operatera tek u januaru mjesecu ? unaprijed hvala na pomoci !!!

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Samsung Galaxy Note 5

Post od filip11314 »

Proveriš imei, skineš antutu i odradiš, proveriš rezoluciju kamere i kako slika, količinu rama takođe. Ako već ima instaliran antutu ili cpuz onda znaš da je replika. Plus je ekran za 2 klase lošiji (ako ne i više) od original N5, a to se odmah primeti, pogotovo kad staviš osvetljenje na maximum. Ako hoćeš da pazariš "sigurno" odeš u telekoplus (ako smem da "reklamiram" i ako si iz srbije) i iskeširaš oko 650e i sigurno je original (moj drug je tamo pazario).
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Odgovori