Samsung E900

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

meni preko bluetootha i preko usba radi sasvim ok,nisam naisao na bug, tako da stvarno ne znam u cemu moze da bude problem ali cu da cackam pa cemo da vidimo ..do tada.. 8)
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Mikibree
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 04. Jul 2007. 21:18

Post od Mikibree »

Jel zna neko Kako Da ponistim Sifru (*2767*2878#) ukljucila mi je neki EDGE i izbrisala sve brojeve sa telefona! Pomagajte imao sam oko 500 brojeva?

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

Nije mi jasno koji vas vrag tera da kucate te šifre u telefon. Pa da je to u redu šifre bi se dobijale uz uputstvo za telefon. Mislim da za tvojih 500 brojeva nema spasa :lol:

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Ali tzar kaze "ukljucila mi je neki EDGE" :lol: :lol: :lol: A stvarno ne znam ljudi zasto kucate bespotrebno te sifre. Pa ne kaze dzabe poslovica radoznalalost je ubilo macku.
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Dagi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 22:48

Post od Dagi »

Moze li meni neko pomoci?Kako da utisam zvono alarma na d900 ,budi i mene i kosije!Malo me muce i slanje poruke-nemas mogucnosti da izaberes neki drugi tel br. pod jednim istim imenom.

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

Pročitao sam postove u ovoj temi, inače imam Z400 i nisam zadovoljan kako radi - imam problema sa signalom, telefon se greje kada malo duže radim nešto sa njim, slušalice i BT slušalica ne rade kako treba... Dekysa, me je uputio na ovu temu zato što sam u temi Z400 pisao o problemima koje imam sa telefonom. Ako je samo moj primerak baksuzan, onda ću da odem da ga zamenim, ili je možda bolje da ga negde utopim, pa da pazarim nešto drugo, npr. SE W810. Ako zaista svi Samsung telefoni imaju problema sa signalom, onda bi Samsung trebalo da nešto promeni u proizvodnji; čemu dobre karakteristike ako telefon ne vrši dobro svoju osnovnu funkciju - telefoniranje i razmenu poruka?
Ghost

rock devil
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 29. Avg 2007. 13:39

Post od rock devil »

imam samo jedno pitanje u vezi ovog telefona...koliko vam traje baterija, jer je ovaj telefon isto tanak kao u600 pa me samo zanimalo jel se i ovaj treba punit svaki dan ili traje malo duže??

Kia
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 29. Sep 2006. 11:41

Post od Kia »

rock devil

mislim da je u 600 ipak tanji,meni baterija na ovom telefonu traje punih 2 dana uz puno koriscenja...

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Naročito onih iznad tvoje! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Imao sam ovaj telefon, i sve je bilo ok, ali samsung....hm....2 dana, ne vise uz relativno cesto koriscenje, razgovor, sms, mp3, slike, i sl.. :)
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

the maniac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 03:04

Post od the maniac »

Dekysa napisao:Kada aktiviraš mobil tracker, ukucaš dva telefonska broja i napišeš poruku, čim ti neko mazne telefon i ubaci svoju karticu e900 ti šalje automatski napisanu poruku na ta dva broja.
A kako ce telefon znati da je ukraden? Znaci on ce slati te poruke svaki put kada se izvadi kartica i stavi neka druga, ako npr neko ima 2 kartice? To bas i nije prakticno!

shocky
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2006. 04:21
:: Samsung A52s
Lokacija: Novi Sad

Prijavljuje da je poruka EMS?

Post od shocky »

Kada pokusam da prebacim pojedini poruke sa moba E900 na hard prijavljuje jednostavno da su poruke EMS i da ne mogu da se prebace, ujedno ne mogu ni da ih citam sa kompa nego samo iz telefona. O cemu se radi? Uporedjivao sam poruke koje mogu da prebacim i ne vidim razlike.
Progrma koji sam koristio je Samsung PC studio 3.1.2

shocky
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2006. 04:21
:: Samsung A52s
Lokacija: Novi Sad

Post od shocky »

Ne zna niko o cemu se radi ?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

EMS poruke mogu da sadrze boldovan tekst,animaciju,ikonu,zvuchni efekat ili neku melodiju.


EMS ti je neshto izmedju SMS-a i MMS-a...

Jel te poruke koje ne mogu da prebacish na komp su poruke koje si primio?

shocky
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2006. 04:21
:: Samsung A52s
Lokacija: Novi Sad

Post od shocky »

Pojedine moje (draft) i primljene. Ali nema nigde nista od toga sto si nabrajao sem smajlija, zareza, tacki, upitnika, uzvicnika itd.

Jel postoji neki software sa kojim bi mogao da prebacim sve te poruke (ima ih bar oko 20-30) ?


Spojio: gameforce:Zabranjeno uzastopno postovanje.Za dopunu koristi opciju „Izmeni“ !

djchechen
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 26. Nov 2007. 14:33

Post od djchechen »

Nije valjda da niko to ne zna?Mene muci isti problem tj drug dobio neke slike MMS-om pa dosao da mu to prebacim na CD.Jel neko zna kako da dodjemo do tih slika stvar je skoro pa hitna!Bio sam i na njihovom sajtu i poslao im mail ali jos nisam dobio odgovor!

speedx
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 29. Jan 2008. 01:00

pitanje e900

Post od speedx »

Planiram da kupim ovaj tel. pa me malo brine baterija jer sam citala na forumu da se neki ljudi zale a neki su zadovoljni pa neznam .... i da li mi moze neko reci sta sve dobijam uz telefon?

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

speedx uz E900 od dodatne opreme dobijas:
Punjač
Stereo-slušalice
Uputstvo za upotrebu
CD sa softverom
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Weshtica
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 09. Feb 2008. 22:15

Post od Weshtica »

Ljudi dajte pomagajte.... Kako da instaliram Harwer wizard kazhe treba instalacija..... help!
If your hardware came with an instalation CD or floppy disc insert it now (ja sa telefonom nisam dobila nista osim neke tv kartice valjda,punjaca,slusalica,telefona i usb kabla) Dalje pishe WHAT DO YOU WANT WIZARD TO DO 1. INSTAL THE SOFTWARE AUTOMATICALLY 2. INSTAL FROM A LIST OR SPECIFIC LOCATION (ja kliknem na ono prvo on nesh drlja i kazhe) THE HARDWARE WAS NOT INSTALLED BECAUSE THE WIZARD CANNOT FIND THE NECESSARY SOFTWARE.... stalno pominje software Gde da na nadjem,sta je to?

p.s. is predhodnog se vidi da se ne razumem u telefone i kompijutere,ali nadam se da to neznamci da nemogu da prebacim slike sa kompa na tel :unsure:
Mozhe mali (malo veci) help? Ali po mogucnosti sto jasnije i slikovitije....

Hvala unapred!

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Weshtice, ja sam imao isti problem sa mp3 player-om,komp nikako nije mogao da ga prepozna...Otishao sam kod druga da probam,tamo je radio,swe lepo prepoznaje. I ja tako zakljuchim da nije mozda do sistema na kompu.I bio sam u prawu,reinstalirao sam sistem i sad sljaka super... Probaj odnesi kod neke drugarice ili druga,pa widi da li radi... u krajnjem sluchaju dodji kod mene da
probamo :lol: :lol: :lol: :wink: ...

Weshtica
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 09. Feb 2008. 22:15

Post od Weshtica »

Hah.... E vid sad muke.... Ja bila kod drugarice (njoj je to instalirala njena drugarica) i sad ona preko NJENOG usb-a prikljuci svoj tel i shljaka,i sad i dalje preko NJENOG usb-a prikljuci moj mob i trazhi instalaciju.... Hah.... A sad vidim da se sa mobom dobija i cd sa softwerom....? :o :cry:
Jel to cudo mozhe sa neta da se skine jer ga trazi za instalaciju.... ali bOOdalO hvala.... Ako ne uspe,ocekuj me kod tebe...

Odgovori