Samsung E900

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Weshtica
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 09. Feb 2008. 22:15

mp3 za alarm na e900

Post od Weshtica »

Da li je to moguce namestiti i kako. u pitanju je telefon e900. Pokusala sam ali nece.... help.... :smutny:

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Weshtica kolko se ja secam trebalo bi da moze, jer ga moj brat ima i ja mislim da je on namestio da mu za alarm zvoni mp3 melodija, jednostavno odes u podesavanja telefona ili tako nesto i odaberes tonove ili alarm tone, ili probaj da odes u galeriju i odaberes pesmu i uzmes "set as" pa "alarm ringtone", trebalo bi ovako da bude.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Weshtica
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 09. Feb 2008. 22:15

Post od Weshtica »

Ma nece... :smutny: A sad procitah negde na forumu da ipak nemozhe jer se mp3 ocitava kao video,tj nemozhe video za alarm....smrc!

samo-partizan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 10. Dec 2006. 00:46
Lokacija: Novi Sad

Post od samo-partizan »

Зна ли неко одакле могу да скинем програм за компјутер односно да скинем све оно што се налази на ЦД који се добија уз овај телефон.

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

vojcha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 27. Feb 2008. 06:16

Kako proveriti total call time...?

Post od vojcha »

...je l je moguce proveriti ukupan broj minuta razgovora na modelu e900...je l postoji neki secret cod?



...pozz

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

vojcha, ako je isto kao kod P850 samsunga , onda u meny-ju udjes u "call records" pa u "call time" i imash tamo "total sent" i "total received" i "last call time" . Uzmesh i saberes "total sent" i " total received" i to ti je total call time .

Jedino ako je ranije resetovano onda ti nije realan taj broj . Nego od trenutka zadnjeg reseta onda imash podatke .

Za secret kod ne znam stvarno .

Weshtica
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 09. Feb 2008. 22:15

Post od Weshtica »

Imam jedan problem... Kada palim telefon on se zakochi na pozdravnoj poruci i nemrda. Pritiskam dugme za gashenje,ali nishta. Desi se da i kad izvadim bateriju on josh uvek stoji na pozdravnoj poruci. Onda utaknem punjach,pa ga istaknem,i onda se telefon ugasi. I sledeci put kad ga palim sve normalno...

Da li neko zna o cemu je rec?

Takodje,kada mi stigne poruka i ja je prochitam,ili otvorim bilo koju drugu poruku u inboxu ili svejedno,telefon pocne nenormalno da vibrira...

Neznam sta se desava...

I,da,da li neko zna da li moze da se menja maska na ovom telefonu?

Weshtica
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 09. Feb 2008. 22:15

Post od Weshtica »

Ovo je neverovatno... Deshava mi se isto.... Kada mi stigne poruka pa je procitam,ili otvorim bilo koju u inboxu,autboxu ili svejedno tel pocne nenormalno da vibrira sve dok ga neugasim. Ukljucen mi je vivid,iskljucicu ga pa cu da probam tako...

Ako neuspe,pomagajte,sta da radim. Inace kupila sam tel u prodavnici u Ns-u.

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Maska moze da se menja,al to ne mozes sama da uradis ako nemas potreban alat... A to za vibriranje i zabadanje stvarno ne znam sta moze da bude.... :| :| :| :|
Nokia E71... Elegant, but deadly

Weshtica
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 09. Feb 2008. 22:15

Post od Weshtica »

Ok,ali mozhe da se menja u nekom servisu za mobilne ili tako nesto.... Mislim pitam informativno,imam ga tek mesec dana i mislim da neci menjati masku josh skoro...

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Ljudi,kako se na ovom telefonu ukljucuje opcija za drugu liniju???Ono kad te neko zove,a ti vec pricas sa nekim,da njemu nebude zauzece nego da se stavi na cekanje,a tebi na displeju da pise da te neko zove na drugoj liniji???Hvala u napred!
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

pa koliko me sluzi secanje, ides na settings, pa na phone setting, pa aktiviras call waitiing. E sada nego mi je rekao da se ta opcija malo naplacuje ushta ja sumnjam, mada moguce je sve. Nisam bas kompetentan za to, ali cini mi se da ide tako...
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

misteriossy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 06. Maj 2008. 02:23

Izbrisane slike - kako ih vratiti?

Post od misteriossy »

Da li je moguce vratiti slucajno izbrisane slike sa Samsung telefona ? Konkretno, radi se o Samsung E900

:?

daxsm91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 02:41
Lokacija: Sremska Mitrovica

micro sd 1gb e900 problem

Post od daxsm91 »

Kupio sam juce karticu od 1gb, micro sd transcend.... I radila je normalno sve dok nisam ugasio telefon. Onda se pojavljuje greska kad god hocu da udjem u karticu "Unrecognised. Format?" i kad pritisnem YES ono pokaze "Failed".
Sta da radim??? HELP!!!!!..
Pokusao sam na kompu da je formatiram i u bude uspesno ali telefon nece da je otvori.... HELP!!!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

daxsm91 jel je prepoznaje racunar kad je prikacis preko telefona tj. USB-a?
ako je prepoznaje onda radi, problem je u telefonu, mozda da probas da je formatiras preko MS-DOS/ Comm. Prompt .
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ma nemoj uopste da se igras sa tim idi i reklamiraj samo se nadam da nisi bacio racun :| objasni pokazi problem i to je to...mada pre toga pokusaj kod ortaka da ubacis karticu u mobb ako radi u njegovom onda reklamiras mobb ako ne radi onda reklamiras karticu.pozz 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

Post od dojlimi »

slazem se sa djolex-om, ne postoji mogucnost povratiti izbrisane stvari sa samsung telefona, jbg.
najbolje da ih prebolis ;) ;) ;)
A N D R O I D

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

Imam problem pa da ne otvaram novu temu, možda je neko negde i dao odgovor ali ne mogu da ga nađem!
Na mom E 900 imao sam skoro godinu dana staru mini operu, valjda verziju 3 na Hrvatskom. Šljakala je odlično bez problema. Onda sam instalirao noviju verziju mini opere 4.1 na Engleskom i ona je fino radila. E onda su ponudili da tu verziju prebacimo na Srpski i to nije htelo da radi. Uvek se javljala greška prilikom instalacije. Sa sajta opere nemam problem da se odradi download, ali kad je pokrenem radi se nekakva instalacija koja se prekine i izađe obaveštenje "failed to connect to the internet ...", te da imam nekakav problem sa internet podešavanjem.
Tu sam se prevario, mislio sam da je problem što na telefonu još uvek imam staru verziju opere pa sam istu skinuo. Međutim problem nije nestao.
Sada, šta god da skinem neće da radi; ni verzija 3, ni 4.1 ni Srpski ni Engleski ni Hrvatski. Probao sam i kod drugara isto na D900 i sve sam mu zeznuo. Ako neko zna kako da rešim problem neka kaže!!!

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Ljudi,kako na ovom telefonu podesiti da se podatci koji se prebacuju putem BT-a direkt salju na memorisku karticu?Dao sam devojci karticu od 1gb i kad ocu nesto da joj posaljem,stalno kaze "memori full",kartica je prazna,a memorija telefona je puna...
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

Odgovori