Samsung Z230 - svi problemi i odgovori na njih

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Gujce
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 10. Maj 2007. 18:41

Samsung Z230 - svi problemi i odgovori na njih

Post od Gujce »

Vidim da dosta ljudi ima ovaj mob, ali niko da otvori ovakvu temu. Naravno i ja imam Z230 i gomilu sitnih problema, poput:
1) Koji bluetooth adapteri za komp su kompatibilni sa ovim phonom? Kupio sam vec jedan i nije radio dok je sa drugovim Samsungom D720 radio ko zmaj???
2) Da li postoji neki sajt sa kog mogu da se skinu neke nove teme za ovaj telefon?
U napred zahvalan Gujce :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hm,pa bilo koji BT adapter za komp bi trebao da bude kampatibilan sa fonom, a pitanje je da li si ti znao da ga sparis kako treba sa telefonom?

Teme?Mislim da on ima samo 3-4 fabrichka skina u njemu i to je to.

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Moze li mi neko reci kako da SMS poruke idu na memoriju telefona umesto na SIM karticu, ako je to moguce, i gde su ti fabricki skinovi?

Gujce
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 10. Maj 2007. 18:41

Post od Gujce »

Pa znam da su fabricki skinovi vec na fonu, ali nekako bih da ih menjam s vremena na vreme!Znas ono dosadi coveku posle nekog vremena (nisam ironican, nego stvarno...). Ma upario sam ih kako treba, ali ... Kaze mi i prodavac da taj adapter sto sam uzeo ne radi bas sa Samsungovim telefonima, mislim da cu naci neko resenje posto je prodavac pristao da mi zameni za neki drugi adapter.

Ej, stvarno jel zna neko kako da se poruke prebace na memoriju telefona, jer stvarno pocinje da me brine problem sa ogranicenjem SMS poruka?

me_on_the_net_2003
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 25. Maj 2007. 08:24

Post od me_on_the_net_2003 »

Zna li neko kako da povezem Z230 sa kompom preko USB kabla?
Software koji sam dobio uz telefon, PC Studio 3.0, nikako ne prepoznaje telefon a noviji koji sam skinuo sa Samsungovog sajta, PC Studio 3.1 (ver. 3.1.1. PKB), samo prepozna telefon na nekoliko minuta a kada pokusam da prebacim nesto onda pukne veza.

Poz.

natasah
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 01. Avg 2011. 16:48

Post od natasah »

Cao svima,

Z230 imam vec pet godina i odlicno me sluzi. Sada, imam problem sa kamerom. Iz glavnog menija kada kliknem na kameru, umesto da se pojavi kadar telefon se zablokira na nekih 10 sekundi i pojavi se poruka: camera failed, nakon cega sam ponovo u glavnom meniju. Svaki savet i predlog je dobrodosao!
Hvala!

griswold
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 16. Mar 2010. 16:28

Post od griswold »

imam problem sa ovim telefonom
telefon je bio u snegu i sada kad se upali zabaguje nesto kao ucitava, dodje do kraj i onda opet krene da ucitava i tako stalno

jel mogu nekako da ga resetujem kao nokiu, znaci drzim neka 3 tastera pa upalim, ili slicno ?

hvala

Odgovori