Samsung E-250/fan cllub

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
modran.com
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 29. Mar 2007. 06:15
Kontakt:

Samsung E-250/fan cllub

Post od modran.com »

Na prvoj strani mnogo sam pročitao o ovom telefonu.Od ogorčenih krtika do pohvale za jednu te istu stvar.Ja sam telefon kupio i šta je tu je.Jedino čime nisam zadovoljan to je izgled ekrana ili ti interfejs,pa me zanima kako mijenjati ikone menija te skons.Jer kod mene postoji samo izbor siva i crna.Hvala!!! :chytry:

Ibrahim Gueye
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pon, 08. Okt 2007. 06:10

Post od Ibrahim Gueye »

Nema mogucnosti menjanja tj. ubacivanja novih tema, predlozeni su samo crni i beli (tj. sivi) interfejs.
Galaxy Spica Eclair + Sennheiser MX 560

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Ako si to hte nisi trebao da kupujes E250, to ti nije fon za te namene. Samsung je opste poznat po svojim mogucnostima izmene telefona (teme, ikonice, java...).

Didi
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 21. Nov 2006. 22:49

Post od Didi »

moja sestra ima E250 a i mama i razliciti su im meniji.Mamin je klasika(crni i beli meni),dok je sestri samo beli i ono sto joj je na pozadini stoji i kao tema kad otvori nesto drugo.Ne znam koji je njen firmware ali ona ima neku vrstu zamene tema

detelinara
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 05. Okt 2007. 06:53
Lokacija: stadiJon

Post od detelinara »

jel zna neko gde mogu da se nadju neke teme za ovaj telefon? trazio sam svuda ali ne mogu nigde da nadjem. :D

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Procitaj drugi post, pa ce ti se sve samo kasti. :lol: :lol: Mislim da, cak, i bolji samsung modeli nemaju mogucnost izmene tema (ubacivanja no vih). Ako ti je do tema, uzmi neki SE.

bob034
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 15. Avg 2008. 19:00

Post od bob034 »

kako da namestim da mi se e250 automatski zakljuca kada spustim slajder, nemogu u podesavanjima da nadjem tu opciju.
kada otvorim slajder nista se ne desava,sve dok ne pipnem bilo koje dugme na tel.,kako da resim ovaj problem :uhuh: :uhuh: :uhuh:

dragaj75
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 17. Avg 2008. 16:55

Post od dragaj75 »

Imam od nedavno E250 i povezao sam ga sa kompom preko blutoota.sve radi odlicno kada sa kompa prebacujem slike muziku i video zapise u 3gpformatu.na telefonu sve radi odlicno,ali kada to uradim obratno to jest kada sa telefona prebacujem muziku slike koje sam slikao sa telefonom i video zapise na kompu nista ne mogu da odgledam.da li mi fali neki kodek?inace koristim coda codek pack3....molim za pomoc :cry: :blinky:

radeiv
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2008. 23:05

Post od radeiv »

Da i postoji mogucnost zumiranja video zapisa i ako postoji sta treba odraditi da bi to uspelo da funkcionise... Hvala

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Post od knjaz »

Kakav crni fan klub. U pitanju je onaj iz vipa e250i i stavio sam jedan broj u listu za odbijanje i sada ne mogu da ga vratim. Probao sam sa sifrom 0000 ali ne pomaze. Unapred hvala na pomoci

Odgovori