Samsung G600

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Moze. udjes u meni, tipkas 9, 1 i 8 pa slide down umesto stop operation, izaberi continue operation ( stisnes desno ) ali sto je jako glupo, ne pita te da zakljucas tastaturu
Nokia Lumia 630

Slider
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 27. Feb 2009. 22:24
Lokacija: Banja Luka

Post od Slider »

E pa znam to, tako sam i napravio i tad se ne zaključa neposredno pri sklapanju, ali kada ekran zaspe dok je telefon sklopljen opet moram otključavati, u tome je problem.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

kapiram te, makar da na sluskama dugme za pozivanje zadnje osobe na listi pozvanih brojeva su stavili da se promeni pesma. kad bih nasao flash kabl, ne bih razmisljao da mu stavim taj ruski firmware i ubacim patcheve :(
Nokia Lumia 630

tagger
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 05. Okt 2009. 10:22

Post od tagger »

Imam problem sa g600. Gornji dugmici (odmah ispod ekrana, oni koji se ne prekrivaju slajderom) su potpuno poblesavili. Nekad rade svi nekad ne radi ni jedan. Nekad rade 3 nekad ne rade 2... Npr radi gore dole i prihvati poziv a ne radi mi spusti poziv i levo desno... I kad ga zatvaram ili otvaram (slajder) pocne da treperi ekran...tj ima jedna tacka do koje kada spustam slajder ceo ekran se ugasi. Ostale tipke koje su prekrivene slajderom rade sasvim normalno. Ja sumnjam da je trso taj konektor koji spaja gornji i donji deo telefona... Nisam strucan stvarno... E sad konkretno pitanje. Da li ovo moze da se opravi? Da li je softverska ili hardverska greska? Koliko bi kostalo i tako to?
PS bio sam dosta nezan ka telefonu koliko je to bilo realno moguce za ovih godinu dve.

Hvala unapred na pomoci i na savetima

nanav
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 05:29

Post od nanav »

problem se poceo desavati u zadnje vrijeme: kad mi telefon duze zvoni jednostavno se sam restartuje ili kad se javim ekran potamni i osobe sa druge strane slusalice me cuju a ja njih nista,ponekad se restartuje i pri izlazku na internet,zna li neko od vas u cemu bi mogao biti problem?
Neko mi govori da je do f.kabla,neko da promjenim softver.....jednostavno ne znam sta mu je,imam ga vec godinu dana i ovo je prvi put da imam problem sa ovim telefonom:(
UNAPRIJED ZAHVALNA

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ja ipak mislim da je softverski, a moze da bude i hardverski problem. Dok ne prosetas do nekog servisa i dok se taj kvar ne utvrdi, slobodno mozemo da nagadjamo ko babe pred oblak.
Nokia Lumia 630

medokruskas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 26. Dec 2009. 13:44

Post od medokruskas »

moje postovanje svima, zna li neko moguli se povratiti izbrisane poruke sa g 600?

Izmenila Ninolina:: pročitaj pravila foruma. Sledeći put ovakvu poruku brišemo bez upozorenja.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

dugi12, moze da bude mreza u pitanju ( ako koristis Vip ili imas ceste pozive prema istom bez obzira da li si kod drugog provajdera ), moze da bude softverski problem posto zvoni a normalno obavis razgovor a spiker i zvucnik su jedan deo telefona. Sve u svemu, ne mogu tacno da odredim sta je
Nokia Lumia 630

dugi12
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 25. Jan 2010. 18:52

Post od dugi12 »

hvala na trudu, nekako mi se cini da je softver. Zato sto povremeno radi i menja "red" nepravilnosti.... cas se ne cuje, cas se ja ne cujem, cas sve radi... i to se menja kad menjam profil rada na bolje pa se vrati na staro...... a i muzika nece sem na sluske... imam ga vec 2 godine i puno koristim tako da mu neki vremenski rok polako i istice...inace je super tel za one koji ne vole puno podesavanja vec laku i jednostavnu upotrebu. nista bez "dranja" u servisu :cry: :cry: :cry: :x :(

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ako menjas softver, pitaj da ti stave G600XEGL1 ( nije najnoviji, ali ima mp3 za sms, a za mogucnosti modovanja/patchovanja izguglaj ako te interesuje ) a za flashovanje na kompu ti treba flash kabl. Ako ti je srpski jezik potreban posto je pomenuti firmware sa ruskim jezikom ( naravno, ima i engleski ) onda predlog pada u vodu.
Nokia Lumia 630

fedja87
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 05. Sep 2007. 18:31

Post od fedja87 »

Jel bi mogao neko da mi pomogne, imam jedan problem. Kupio sam juce nov g600 sa 2 god garancije kod ovlascenog distributera, i mislim da imam problem. Naime, ekran mi TREPERI, ali vrlo blago i u odredjenim slucajevima : 1. Na glavnom ekranu kada je hram, 2. U kalkulatoru, 3. I u ponekoj igrici, ne svim. Da li neko ima resenje za ovo ? I da li se to jos nekom desava ? Hvala na odgovoru.

mikana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 14:13

Post od mikana »

Imam Samsung g600, i nikako ne mogu preko Samsung PC Studio 3, a ni preko bluetoth-a - Blue Soleil da vidim ni slike, ni muziku, ni video zapise na memorijskoj kartici, a samim tim ni da ih prebacim na PC.
moze li neko da mi pomogne sa savetom na koji nacin da prebacim sve nevedeno na PC. :)

takodje slike na memorijskoj kartici mogu da vidim, tako sto moram da udjem u jednu, pa izadjem i udjem u drugu :angry: . vidim da slike sa telefona mogu preko jednog tastera da menjam. Ima li nacina nekako da se na isti nacin pogledaju slike koje su na memorijskoj kartici?

marko22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 09. Feb 2011. 18:19

Post od marko22 »

pozdrav svima... dali neko moze da mi kaze dali se ova aplikacija ili wallpaper moze instalirati i kako na samsung g600 http://img47.ownskin.com/powerwall/oP/R ... 78ab8b.gif (ako nevalja link promenicu) upitanju je da se kazaljka pomera onako kako se trosi baterija ... hvala unapred

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

marko22, sta bi to trebalo da bude? Neka flash animacija koja cita stanje baterije? Pravo pitanje je "da li G600 podrzava flash animacije kao walpapere?".
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

marko22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 09. Feb 2011. 18:19

Post od marko22 »

pa trebalo bi da bude navodno neka animacija koja cita stanje baterije... e sad ja znam odakle da skinem a neznam dali moze i kako da se instalira.... i ima jos jedna stvar zasto mi se pri paljenju kamere samo mi se pojavi 'preview error' i izadje...

marko22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 09. Feb 2011. 18:19

Post od marko22 »

znali ko koliko kosta Flert kabal za g600 :smutny: ako sam se dobro izrazio izgleda da je otisao na mom samsungu jer kad otvorim nemogu da vidim nista sta se desava vec mora da ga sklopim i da vidim bilo sta na ekranu znaci koja je CENA??? :(

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

marko22, sta bi to bio fleRt kabl? Neki kabl koji pomaze u fleRtovanju ;-) ? Ako te zanima cena FLET kabla bolje pitanje postavi u podforumu "Servisiranje", tamo ce neko od servisera najbolje znati da ti odgovori.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

marko22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 09. Feb 2011. 18:19

Post od marko22 »

:shock: nagovestio sam ako sam se dobro izrazio :angry: ali u svakom slucaju hvala :D izvinjavam se unapred onome ko je uvredjen :oops:

Smorina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2011. 16:36

Post od Smorina »

Mala pomoc :wink: U sustini mob radi sasvim normalno, e sad problem: kad ukljucim slusalice i pustim muziku, dok je pesma zvuk je ekstra ali izmedju svake promene pesme cuje se nesto kao klik i to se bas cuje. Na speaker-u se to vec ne cuje. Da li je to normalno?
E da, vidim da je vec postavljano pitanje ali nisam nasao odgovor. Da li je moguce da se ukljuci flash bez kamere?

Odgovori