Samsung i8510 Innov8

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
saban
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 21. Feb 2010. 11:10

Post od saban »

Pa dugmici se cim zatvorim slide odmah gase. Ne desava mi se stalno taj problem nego ponekad, znaci otvorim slide i ekran se ugasi a dugmici svetle i tel radi normalno samo bez ekrana, a baterija mi traje oko 1 i po dan...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa jel kad otovris ili kad zatvoris slide? :? :roll:

Shto se tiche ekrana, imash da podesish koliko dugo zelish da svetli i koliko da onako polovichno svetli...

palantir
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 29. Jan 2010. 16:28

Post od palantir »

A jel moze nekako da se namesti da kad mi stigne poruka da pise ko salje poruku a ne on 1 new message????

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

palantir, mozda bi moglo jedino u slucaju da editujes firmver fajlove custom firmvera,naravno ukoliko bi znao koje fajlove i kako treba editovati. 8)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

palantir
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 29. Jan 2010. 16:28

Post od palantir »

A jel moze to sa nekom aplikacijom da se namesti,nekakva aplikacija za poruke(ako postoji tako nesto?)

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

Citao sam na gsm areni,onaj uporedni test kamera,i koliko sam shvatio jedan od boljih na trzistu sa 8mpx.Medjutim u praksi a od vas korisnika,niko ga nije toliko nahvalio?kakvi su vam utisci sto se toga tice?

Mr.Q
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Uto, 11. Maj 2010. 23:38

Post od Mr.Q »

Sto se tice slikanja pravi dobre slike, samo sto ja licno ne vidim razliku u odnosu na telefone sa 5MP pa cak i sa 3.15MP- bar dok ih ne rebacis na komp pa zumiras. Inace bliz mu je odlican i u totamlom kraku kao kod digitalaca (zaslepljuje). To isto vazi i za video zapis, ne razlikuje se bas mnogo od druga dva. Innov8 sam uporedjivao sa N95 8GB i 6210 Navigator. Bolji je sto ima automatski poklopac blende, kvalitetniju izradu u potpunosti, brze radi od n95 i duzi vek baterije uz odredjena stelovanja i aplikacije.

palantir
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 29. Jan 2010. 16:28

Post od palantir »

a koja su to stelovanja i aplikacije ako nije tajna?

Izmenila Ninolina::Pročitaj pravila foruma..

Mr.Q
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Uto, 11. Maj 2010. 23:38

Post od Mr.Q »

Za pocetak JbakTask a za ostale googlajte malo, tako sam i ja radio. Imate na nekom engleskom sajtu kompletan spisak stvari koje treba odraditi na telefonu, kao i aplikacija koje treba skinuti i ubaciti u isti.

palantir
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 29. Jan 2010. 16:28

Post od palantir »

Mr.Q napisao:. Imate na nekom engleskom sajtu kompletan spisak stvari koje treba odraditi na telefonu, kao i aplikacija koje treba skinuti i ubaciti u isti.
Pa mozes makar da ostavis link do tog sajta(ili posalji na p.p),ja slabo baratam sa engleskim tako da te molim za link.
pozdrav!

Mr.Q
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Uto, 11. Maj 2010. 23:38

Post od Mr.Q »

http://www.gersbo.dk/2008/11/11-battery ... nnov8.html
Ostale trenutno ne mogu da nadjem, valjda ce za pocetak i ov biti dovoljno.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Evo da ne bude da necemo da komentarishemo kameru. Kamera je ok, uz "mirnu" ruku pravi sasvim pristojne slike bez ikakvih dodatnih podeshavanja. U nekim situacijama je potrebno malo igranja sa opcijama da bi izvukli maksimum i napravili dobru sliku, al' relativno brzo se "udje u shtos". Fotografije pravim sa 5mpx (zauzimaju oko 1.4-1.5 Mb), za svakodnevnu upotrebu sasvim dovoljno. Slike od 8mpx zauzimaju oko 2 Mb u proseku. ;)

Evo jedne slike, sa 5mpx, slab mi upload trenutno, ako vas zanima josh - okachicu za koji dan..
Slika



Shto se tiche ovih podeshavanja za shtednju baterije, pomazu donekle al' ne drastichno, barem shto se mene tiche. Uz neko normalno korishcenje (pricha, sms, nekoliko slika, Wifi) meni izdrzi 1 dan. Ako ga ne diram, 2 dana. Mozda je do verzije FW-a...

spry
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2010. 19:02

Post od spry »

imam problem za ovim telefonom.uzeo sam ga polovnog.kada puni,kao da prekida i tako na svakih 30sec.nije konstantno,ali se ponavlja.takodje se baterija zagrijava dok radi,i brzo se trosi.moze li mi neko pomoci u vezi ovoga ? hitno je.hvala.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Proveri kabl/punjac. Da se zagreva dok se puni, zagreva se. A baterija, 1 dan - mozda 2. :wink:

Gosa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 04. Maj 2011. 11:35

Post od Gosa »

Ima li neko app za pvaj telefon ili neki link za njega? :?i sto ne mogu da napisem poruku lol.

Izmenio tomas.hokenberi: Dopuna poruke do 100 karaktera smajlijima, tackicama itd. je strogo zabranjena. Svaka takva poruka koju ubuduce napravis ce ti biti obrisana. Preporucujem ti da proucis pravila foruma.

Gosa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 04. Maj 2011. 11:35

Post od Gosa »

Ima li neko od korisniaka problem sa gps-om???sve sam zivo pokusao ali nikako da uhvati signal?formatirao sam mem i hard reset ali i dalje ne hvata??

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Post od dusko1122 »

Kako da formatiram telefon i kako se radi hard reset? Jel poznato nekome koja se sifra kuca za formatiranje telefona i taj hard reset. I gde se nalaze te opcije za te 2 stavke?

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Post od dusko1122 »

Treba mi mala pomoc,kako da ubacim moj bookmarks iz Chroma koji je instaliran na racunaru na moj mobilni telefon?
Imam samsung innov8.
Kako to da odradim?
Koji browser da instaliram (molim za link odakle da ga skinem) i kako prebaciti bookmarks u njega?

Odgovori