Hmm...D500

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Ne mora da znaci da Nokia ima najbolji ekran, Dexter kada ga imas u ruci i gledas ekran uzivo sve je drugacije. Nadji ga i poigraj se sa njim videces kako je sve uradjeno. :wink:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Miskoni napisao:Oxygen2 od Žara, :
To care! Bravo za stvar!
Wobby ekran je dobar, ali nije bas da je tft :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Proizvod se kupuje kao celovito resenje, jer dzaba samsungu sto stavlja eksta ekrane kad oni kostaju po 150 da se zamene ako vrisnu i sto na njima ne mozes nista videti sem slicica sa kamere jer telefoni nista ne podrzavaju

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

@ Wobby kad sam ja rekao da nokia ima najbolji ekran....bash kontra da ima mnogo boljih ekrana od nokiinih i da bi trebalo da porade na njima....

Samsung je uvek imao okej ekrane....a to shto nije sluzio za mnogo stvari....
Mislim da je samsung razvio tehniku u pravljenju ekrana(na fonu,tv,monitori..itd) a sad im ostaje da naprave fon da iskoriste takve mogucnosti ekrana....da im ne bi sluzio samo za gledanje slicica...... :wink:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Sumnjam u to.. samsung je low end i za televizore i za monitore.. samo je za nas srbe to pojam posto je to jedino novo a da nije kinesko ili rumusnko sto mozemo sebi priustiti.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa sad ne znam ali chuo sam da ima neke ekstra plasma tv-ove i te stvarchice...samo sho mi nemamo kesha za to...pa ih verovatno ne predstavljaju na nashem trzishtu.... :|
Na cebitu su predstavljali neke i nisu za podcenjivanje......
A kod nas najbolji monitor (i best buy) ti je samsung 710N..... :wink:
Ali ja sumnjam da ce oni da naprave neke bolje fonove za zapadno trzishte....
Oni jepanci,kinezi i korejanci su loodi...video sam fon koji chita otiske prstiju.. 8O

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pogledajte komentare posetilaca ovog sajta za ovaj tel! Ja sam umro od smeha, al sta tjes ljudi ne znaju! ovde

A cena mu jos ne pada nesto puno!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

hah pa dobro.....ima svachega.....
Pa nije da ne pada...za 2/3 nedelje koliko je u prodaji pao je za 70e.... :wink:
Najjeftinije je 480e za sada...
Pashce josh.....na zapadu je 450e.... :wink:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Dok ne padne ispod 350-300e, nema svrhe ni razmisljati o njemu. Ipak su to ogromne pare, a ko ih ima bolje da ih potrosi na neki bolji uredjaj kao npr 6630 ili se s700

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Slazem se sa tobom i mislim da za te pare je bolje uzeti s700..... :wink:
Ili 6630 ako je potrbno da bude smart phone..... :wink:

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ljudi pomagajte! Imam neku sansu da dobijem ovaj tel iz Londona ,naravno skinut sa mreze, za 150 funti.E sad,zanima me posto sam negde procitala da sa 063 karticom ima nekih problema sto se dometa tice o cemu se radi i sto se tice dekodiranja i flesovanja da li su mu neke funkcije redukovane u odnosu na fabricke s obzirom da je npr sa vodafona- kao kod nekih nokia koje recimo podrzavaju mp3 zvono fabricki ali vodafon daje ogranicenja? i da li ima nekih nuspojava nakon flesovanja? Mnogo pitanja :) valjda neko zna odgovor:) Pozdrav!!!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ima ga moj drug i koristi 063 karticu i nije se zalio na domet, kod predhodnog samsunga npr. e-710 koji sam imao sa vodafonovim softverom nisam imao nikakvih problema, sto se tice flesovanja sve ti zavisi od servisa koji ga radi, ukoliko ga kvalitetno uradi nebi trebalo da ima nikakvih problema :wink:

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Hvala na odgovoru,mozda mi donese nokiu 6670,razmislicu jos o tome,vise bih volela da je telefon sa simbijanom :) Ako neko zna dobar servis u Bg-u za dekodiranje i flesovanje nek kaze! Pozdrav

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Chini mi se da ima vec neka imena servisa gde se to moze odraditi u drugim postovima...potrazi malo na nokijinom delu foruma...
A vidim da si odustala od D500 i da si se okrenula 6630...okej izbor... :wink: :!:

Odgovori