Samsung i550

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

bestboy, Fox, hvala vam!
sad sam pogledao u garminu, to mi je vec iskljuceno, medjutim baterija ne moze da sastavi ni jedan ceo dan :blinky: jos ako imam malo vise poziva katastrofa je...
sta da radim? jel postoji neka jaca baterija? kako da provalim kolika je ova u telefonu, ne pise na njoj?

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Mirko BGD, da ne bi isli dalje u off,pokusaj da "premeris" potrosnju uz pomoc Nokia Energy Profiler-a.Za sva ostala pitanja nastavicemo u temi 97-ice ili jos bolje temi za programe... :wink:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Fox, instaliracu ga ovih dana, ali ne radi se o n97, vec o samsungu i550 kog koristim s vremena na vreme :)
na n97 mi hvala bogu baterija izvuce oko 3 dana...uz malo jacu upotrebu oko 2 puna.. :wink:

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Pokusaj da izbrises cardrunner.dll iz e/sys/bin, to je ona funkcija kada otkacis telefon od pc-a u datatransfer modu, a on pokrene poruku da je garmin detektovan. Ne znam sad da li je to isto kao i gasenje servisa u garminu, ali ja za svaki slucaj brise/iskljucujem oba :wink:

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

Drugari, trackball nece da ide na dole, pookusavao sam malo da produvam sa nekom pumpicom, ali slaba vajda. Jel se jos nekom desilo ovo? Baterija mi je drasticno oslabila nekih 8 meseci nakon kupovine, tesko jedan dan sastvalja, a garancija na bateriju u Roamingu 6 meseci :x .
Pozdrav :wink:
Linux&Android

okram_ca
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 13:40

Post od okram_ca »

Kada instaliram youtube na I550 ili nece da ga otvori ili kaze da ima problema sa konekcijom.Isto kada otvorim preko opere youtube sajt i pokusam da pustim video pokrece mi se realplayer koji pokusava da skine video i kaze da ima problema sa konekciom.A aktivan mi je 3g i imam megabyta a podeseno je pristupna tacka da bude mts wap.
Inace telefon mi je hacovan i instalaram sve bez problema samo imam problem sa youtube.
I da default internet pretrazivac mi se zeznuo puca kada ga pokrenem da li to moze da se resi?

Sto je tice baterije ja forsiram telefon dosta i drzi mi oko dan dva max.Uprincipu nije mi tesko da stavim na punjac telefon.
Track ball mi se desilo da se jednom zaglavio ali samo na momenat od tada nista.Odnesi u neki servi da ga otvore i da vide sta je fora mozda treba samo da ga ocisti i sve ce da legne na svoje mesto.
Inace telefon se hackuje brzo i lako.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

okram_ca, a da probas da podesis kod gprs konekcije da ti APN umesto gprswap bude gprsinternet?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

okram_ca
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 13:40

Post od okram_ca »

Pokusao sam ista stvar.
Znas kako kad pokrenem youtube trazi mi da biram konekciju izaberem mtswap i cim krene da se konektruje ispadne.
Nego me sad zeza sto mi pukao internet explorer koji imam vec na telefonu.Pored njega imam 2 opere.ali kada idem kliknem na video u operi automatski se prebacuje na default internet pretrazivac koji puca.
Da li mi treba da instalim mozda flash program za youtube da li je u tome problem.Zasto nece opera da ga pusta sama?

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

nema gledanja You Tube na operi ne podrzava flash, na n79 mogu da gledam klipove iz fabrickog browsera, pokusaj i ti. Ili znas kako, zakaci se na net fabrickim browserom preko mts pa onda pokreni YT programce i valjda ne bi trebalo da te pita za konekciju nego ce da ide preko postojece

okram_ca
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 13:40

Post od okram_ca »

pa fabricki browser neradi.inace koliko ja vidim da je browser w'n'w.sto znaci da je tmobile i da je telefon skidan sa te mreze.pitam se da li bi flesovanje resilo moje probleme.radio sam na nokia telefonu.neverujem da bi bio neki veliki problem i ovaj samsung.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

A sto neprobas sa aplikacijom google u noj odmah imas link ka yootube ili nenedjes na nekom drugom sajtu aplikaciju yooutube i sa njom da probas.
Oce to da neka app... sa nekog sajta da neradi a skines je sa drugog mesta i odatle radi.

okram_ca
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 13:40

Post od okram_ca »

Orginalni Browser na telefonu koji imam mi se zeznuo kada sam instalirao programi i igre i puca kad ga pokrenem.A video sam kad mi je radio da ima integrisan flash.Ja bih ga reinstalirao ali nemogu da ga nadjem da ga skinem.
pa skinuo sam par sa razlicitih sajtova videcu sta se desava.Nego sta moram da imam instaliramo da bi mi radio youtube da li mi treba samo program youtube ili mi treba jos nesto neki codec ?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ma ja sam to skinuo sa ovi i nista vise i radi,a dali si probao sa google aplikacijom kao sto sam ti napisao u predhodnoj poruci.

okram_ca
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 13:40

Post od okram_ca »

Nemogu da skinem google aplikaciju za moj telefon kaze nepodrzava.
Ako mozes da mi posaljes link na pp bio bih zahvalan.Uglavnom preko m.google.com/youtube nece.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Evo kako izgleda aplikacija Slika

aplikacija je free ali ipk linkove cu ti staviti na pp.

okram_ca
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 13:40

Post od okram_ca »

Skinuo sam i instalirao sam, ali opet puca.Cim se pokrene ispadne.
Hvala ti na pomoci.
Mozda me zeza symbian pa bi trebalo da uradim njega.
Da li si radio kad symbian na samsungu?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Nisam na Samsungu,kod Nokie obicno slede restarti kad nesto neide vidi i ti neki slican postupak.Ma symbian je to cas nesto radi cas otkaze,eto do sinoc su mi efekti radili super od sinoc nece Slika.

okram_ca
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 13:40

Post od okram_ca »

Buduci da radi sve osim youtuba resio sam da sad necackam oko symbiana.
Ako naidje potreba onda cu probati.
Uglavnom zadovoljan sam sa gps-om bas extra hvata signal i precizan je...

richpe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 13:37

Post od richpe »

Skyfire je bio resenje za sve probleme,ali su nam slepci ukinuli posdrsku :angry:
Nego,da li je neko uspeo da instalira skype(i da prica sa drugim skype korisnikom) preko ovog telefona? Vec neko vreme se mucim,ali nista... :?

okram_ca
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 13:40

Post od okram_ca »

Ja sam instalirao skype i mogu da se dopisujem,i mogu da pozovem i da primam pozive ali nemogu da cujem sagovornika ali on mene moze.Na Nokia telefonima koje podrzavaju skype radi bez problema ali na ovom Samsungu nece.Postavio sam pitanje na skype forumu ali nema odgovora.
Mislim da jednostavno nemoze.Tipujem da je do porta.Koje ti portove koristis?meni je po default 8877.

Odgovori