E251 - iskustva i saveti

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

E251 - iskustva i saveti

Post od djoxie »

Dugo sam trazio aparat koji ce mi biti drugi telefon, a da je jeftin, mali i da ima solidan mp3 i fm radio.
I eto tako posle raznih razmatranja odlucim da uzmem Samsung E251, koji je poboljsana verzija civenog E250 i nisam se nimalo pokajao.
U odnosu na prethodnika E250, ovaj telefon je brzi, ima vise interne memorije i muzicki plejer i radio mogu da rade u pozadini. Nisam neki zahtevan korisnik tako da mi je kvalitet zvuka u slusalicama sasvim zadovoljavajuci, cak glasniji od nekih nokia telefona koje sam koristio.
Moguce je postaviti razne tonove za zvuk poziva kao i sms-a.
Malih je dimenzija, ne primeti se i ne oseti u dzepu, odlican za ove letnje dane, takodje dizajn je skroz klasican, sasvim prijemciv.
Ono sto je najbitnije, kostao me je samo 1 dinar u Telenoru.
Prosto sam se zaljubio u ovaj telefon, jer ima taman ono sto je potrebno jednom prosecnom telefonu u simpaticnom, malom i laganom pakovanju.
Ima li ga jos neko?
::luv phonez::

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Ima ga jedan moj komšija i koliko sam ga čačkao nije loš kao drugi fon. Ono što sam ja primetio od razlika jeste blago izmenjen prednji deo telefona i mogućnost minimizovanja mp3 plejera. Ono što je dobro je to što je ispravljen serijski hardverski problem kod E250 oko ulaza za punjenje. Sve u svemu ne vidim potrebu za još jednim istim telefonom ali mislim da će ovaj fon stići slavu starijeg brata E250.
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

ma ja sam odusevljen koliko je jednostavan i mali a opet ima svasta u sebi. natera te da se prisetis zasta zapravo i treba da sluzi telefon a u sta su se mahom svi pretvorili.
u svakom slucaju pravi je "must have" za one koji imaju neki od glomaznih smart ili multumedijalnih fonova, kako sto je moj slucaj :)
::luv phonez::

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

djoxie, potpuno si u pravu. Nekad se i ja zapitam zasta telefon treba da sluzi. Inace e251 je jako lep, cvrst telefon, ali se meni nikako ne svidja meni samsungovih dumb modela.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Moja drugarica ima ovaj telefon, i lep je samo što je softver stariji odn. baziran na E950 dok E250i ima noviji odn. baziran na U900.
Možda će malo odbijati nekog što je plastika na E251 magnet za otiske i sl. mada na to se lako zažmuri. Brz je u radu, lako se tipkaju poruke, sve u svemu, sve što treba da ima jedan telefon sa funkcijama koji odgovara mnogima i ne treba im extra kamera ili nešto treće. Sve u svemu, super je :D
Nokia Lumia 630

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

I mene bi E251 zadovoljio za sekundarni fon, ali nikako ne mogu da pređem preko toga da za Samsung telefon ne mogu da se prave teme, te stoga isključujem svaki Samsung iz kombinacije, i ograničavam se na SE i Nokiu.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

mezzano, kod nekih Samsungovih modela imaš opciju kreiranja tema tako što izabereš sliku i podešavaš boje teksta za određene delove menija tako da ako sve lepo doteraš, izgledaće fino.
Nokia Lumia 630

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

ma meni su teme nebitne, to mi je vec za klince (nek se ne uvredi neko od prisutnih), stavim neki lep wallpaper i to je to. stvarno odlican telefon, a tako (cini mi se) neprimecen.
::luv phonez::

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Zavisi, osim ako je lepa neka tema, mogu da zažmurim ( recimo kod mene na M200 imam plavu temu - Celestial, meni je super, dok kod starijeg sw-a je pogodna ( ne mogu da se setim imena ) bela tema sa plavim linijama u pozadini ), ali ko neće da odvoji sat vremena za temu ( kao npr. ja ) preko kreatora tema, recimo na G600, tu sam pravio xtra teme i svi su mi govorili kako su slatke, sve je lepo urađeno, doterano itd. a trebalo mi je 5-10 minuta. :lol:
Nokia Lumia 630

Odgovori