Samsung Galaxy 551

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Sharp
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 20:53

Samsung Galaxy 551

Post od Sharp »

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_551-3515.php

Cini li vam se da bi ovaj telefon mogao biti ponajbolja qwerty varijanta sa androidom, u smislu ulozeno-dobijeno? Prve cijene su ispod 300 eura, ocekujem da ce vrlo brzo da padne, a onda ce biti odlicna kupovina, prije svega onima koji ne trce za kamerom i multimedijom, vec za prakticnom spravicom koja ce moci da zadovolji sve njihove potrebe. Meni je u svakom slucaju jako zanimljiv telefon.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Sharp, ovo je prakticno I5800 sa tastaturom. I5800 je i bez tastature prilicno upotrebljiv, pa mislim da ce ovaj telefon, ako zaista bude ispod 300 eur cena, biti dobar izbor.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Sharp
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 20:53

Post od Sharp »

Ja sam ga vec vidio po cijeni od 295 eura, a obzirom da je tek stigao, mislim da ce kroz 2-3 mjeseca cijena pasti, i da ce biti vrlo praktican. Jedinog konkurenta mu vidim u Vivaz Pro, ali je to Symbian, pa je Samsung u prednosti.

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Ово вреди само ако неко жели Андроид и тастатуру, у супротом има много бољих решења за ове паре. Виваз једе ово за доручак. Моје мишљење, све преко 200€ са резолуцијом 220х400 је прескупо :angry:

Odgovori