galaxy s4 replika

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Strela011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 16. Maj 2014. 19:53
:: 066067041

galaxy s4 replika

Post od Strela011 »

Interesuje me misljenje poznavaoca kineskih i korejskih replika kojeg je kvaliteta ova replika http://www.dodaj.rs/f/3h/1i/gssui8A/img ... 225525.jpg
dali je od onih lisijih ili kvalitetnijih kopija?

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: galaxy s4 replika

Post od weska88 »

Ako nemas pare da kupis original S4 onda nemoj ni da ga kupuješ! Čemu ta kopija imas S4 da se vidi a ustvari ga nemaš? Kupis lepo Lumnia 520 za te pare i uživaš...

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: galaxy s4 replika

Post od kuzobrat »

CCC, ljudi i dalje ne odustaju da se vidi da imaju nesto sto inace nemaju.. nikada to nisam razumeo, niti cu.
MAcka u dzaku, bez garancije, delova, servisa,bilo cega. "baci" se 150e za nesto sto moze trajati 2 dana...

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: galaxy s4 replika

Post od bata bogdan »

Pa nek kupi...pa će i sam posle par dana da kuka za čega je dao bacio pare...ne kontam tu želju da se mora pokazivati da ima kao s4...a ustvari kao da je to neko dokazivanje e sad imam s4 ali kopiju al nema veze baš sam faca...
Huawei

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: galaxy s4 replika

Post od fannY »

Kao prosao je bolje, nije dao tolike pare...Pacenici...

Strela011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 16. Maj 2014. 19:53
:: 066067041

Re: galaxy s4 replika

Post od Strela011 »

Ovu repliku sa slike imam za 7000din..nov i ne otpakovan, nemam mogucnost da ga probam pre kupovine jer prodavac nece da ga otvara niti pali jer onda kako kaze vise nece biti nov. Meni telefon treba za net i da pozovem i eventualno primim sms-mms i da mu radi gps...po kaficima i kafanama vise ne skitam i nije mi potreban za qrcenje kako pojedini forumasi misle jer sam ozbiljan covek srednjih godina...dakle interesuje me dali je neko imao ovaj model i kako se pokazao u radu?
weska88 napisao:Ako nemas pare da kupis original S4 onda nemoj ni da ga kupuješ! Čemu ta kopija imas S4 da se vidi a ustvari ga nemaš? Kupis lepo Lumnia 520 za te pare i uživaš...

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: galaxy s4 replika

Post od Coni »

Dobro, malo ste preterali ali ste u pravu. Ajmo ovako. Dobijas telefon koji je pravljen ko zna gde od ko zna kakvih materijala, koji nije prosao kontrolu kvaliteta i koji moze da umre prekosutra, i kao slag na tortu, ko zna kako radi. Dodaj jos malo do 100 evra i Nokia Lumia 520 nova.

Strela011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 16. Maj 2014. 19:53
:: 066067041

Re: galaxy s4 replika

Post od Strela011 »

A sta si ti...tatin sin kome tata kupio note3 da ima sta da pokaze jer u gacama verovatno nema nista...
fannY napisao:Kao prosao je bolje, nije dao tolike pare...Pacenici...

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: galaxy s4 replika

Post od bata bogdan »

Kako god i za čega god da ti služi fon...beži što dalje od tih bilo kojih kopija...naveo si vec za čega ti treba fon...lumia 520 je onda savršen fon za tebe, bar znaš za čega si dao pare...za proveren uredjaj i to nov...
Huawei

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: galaxy s4 replika

Post od Azimuth »

Druze, sa takvim stavom ti kako ovde tako ni u zivotu niko nece pomoci. Dobro su ti rekli, uzmi nesto provereno i kvalitetno. Imas pregrst telefona, nokia, samsung, sony, motorola..svi oni rade kako treba. Ove kopije su cisto bacanje para. Jeste, istina je da ih najcesce kupuju samo da bi izgledalo kao da imaju mnogo skuplji telefon, zato si i dobio ovakve komentare.
Moj savet ti je da ipak gledas brendirane stvarcice i da se okanes ovakvih gluposti.

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: galaxy s4 replika

Post od kuzobrat »

za 70,80e imas lumiu polovnu..LICNO je koristim, nisam tatin sin i sl.. tako da su ti tvoji komentari neprimereni....

Strela011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 16. Maj 2014. 19:53
:: 066067041

Re: galaxy s4 replika

Post od Strela011 »

Hvala na savetu, mozda to i uradim... pre 2 godine sam kupio noname tablet 7 incha za 100e koji i jos uvek koristim i kao telefon i kao navigaciju ali mi je postao suvise glomazan za nozenje, sve radi besprekorno jedino mu kamera ne radi jer mi je par puta pao i nesto se zeznulo ali radi prednja za skype...cak da sam kupio samsungov tablet pitanje je dali bi preziveo sta je preziveo ovaj kinez i to nekoliko puta jeftiniji.
bata bogdan napisao:Kako god i za čega god da ti služi fon...beži što dalje od tih bilo kojih kopija...naveo si vec za čega ti treba fon...lumia 520 je onda savršen fon za tebe, bar znaš za čega si dao pare...za proveren uredjaj i to nov...

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: galaxy s4 replika

Post od fannY »

Kao prvo ne poznajes me tako da ne mozes da iznosis tvoje zakljucke.Meni je samo muka od nas Srba koji hocemo za male pare vrhunski uredjaj.Uzmi lepo lumiu 520 i ne brini.Sta hoces da ti kazem da uzmi tog kineza kad ima milion tema kako se kvare ko ludi?

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: galaxy s4 replika

Post od sugarcoated_ass »

Pa neka uzme kineza kad mu je vec toliko do toga. Njegov problem, niste vi dali pare, a narocito bi trebalo da vas zabole cosak za ljude sa ovakvim stavom i ponasanjem.

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: galaxy s4 replika

Post od weska88 »

Pametni ljudi ne pomisljaju da kupuju kopije, a ti kao čovek srednjih godina uzmi lepo 520 imas nov za 100e sa 2god garancije i uzivaj.Sto da strepis kada ce da crkne i ako crkne kako da popravis...

Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

Re: galaxy s4 replika

Post od Miloske83 »

Druze batali kopiju ja sam skoro uzeo polovan s3 za 150e mozda sada ima i za 10-20ak e manje igrom slucaja imam druga koji iz Preseva uvozi te kopije brate TO ti je blagi uzas tiha jeza jeste ima senzore i sve ostalo ali to nikako ne funkcionise kako treba,cak mi je taj drug rekao brate drugari smo to ti ne treba,,nadam se da ti je jasno sta sam hteo da ti kazem.

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: galaxy s4 replika

Post od Zile995 »

Auuu sta je ovo svi ga napali, prvih par postova. Reci coveku svoje misljenje o telefonu, a ne da dajes zakljucke o ljudima i Srbiji. Iskreno nisam za kopije i replike telefona. Kao sto neko rece uzmi brendiran telefon i da te glava ne boli. Eto ima iskusnijih koji znaju, neko je rekao lumia 520. Pa eto druze probaj nju da kupis, bezi od ovih kopija. Pre sam imao par zte-ova misleci da ustedim nesto, eno ih nicemu ne sluze. Samo brendirano...
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: galaxy s4 replika

Post od znemanja »

Kopije treba zaobići u širokom luku, ne vidim uopšte svrhu dati 7000,8000 ili više hiljada dinara na nešto što samo izgleda kao high-end telefon, ali je ispod haube blagi užas. Za 100 evra može da se kupi nova Lumia 520, pravi svemirski brod naspram bilo koje kopije.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: galaxy s4 replika

Post od bestboy »

Акош кинеза, пeндавил (pandawill.com) па тражи. Овако, спусти лопту мало, не пристаје такво понашање човеку средњих година.
Слобода или смрт

Strela011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 16. Maj 2014. 19:53
:: 066067041

Re: galaxy s4 replika

Post od Strela011 »

Nije meni problem da dam i 600-700e za telefon...ali ne dam vise od 100e za parce plastike koje ce mi ispasti i zavrsiti u kontejneru! U zivotu sam prosao mnogo toga,skoro svake godine menjao telefon,iskljucivo Nokia i shvatio da to nicemu ne vodi...i telefon od 50e mi zavrsava posao kao i onaj od 500e...zato sam vas normalno pitao da mi kazete kakva imate iskustva sa telefonom sa slike ukoliko ste ga imali i koristili a forumas postavlja post da sam pacenik...i sada ja treba da mu se zahvalim i pozovem na pice???
Zato molim sve koji nemaju sta pametno da napisu neka me zaobidju u sirokom luku!

Zaključana tema