Samsung Galaxy Note II N7100

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od gargamel4 »

Ako neko počne da pljuje ovu "ciglu" i hvali neki WP telefon pokažite mu ovo: http://bit.ly/Tnxh2A :D
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Freyr »

12 godina na forumu!

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Baraba »

Samsung Galaxy Note 2 my thoughts after one months use
https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=2w ... =endscreen

fricko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 16. Nov 2012. 19:05
:: Galaxy Note II
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od fricko »

Od danas krenula prodaja ovog telefona u Telenoru. Malo je teže naći sivi model, jer su uglavnom njega tražili, dok belih ima gomilu. U poslovnicama u Ušću, Delti, Knez Mihajlovoj i Novom Merkatoru sigurno nemaju, tako da ko ne želi beli, neka traži na drugim mestima. Mikro SIM se odmah dobija (iako su mislili da neće moći da ih izdaju do sutra, jer rade presek stanja) i samo ti na račun dodaju 200 din.
Nisam imao prilike mnogo da čačkam telefon, ali sam ipak u ovo malo korišćenja imao potrebe za nekim njegovim funkcijama. Nadam se da ću ga večeras uposliti.
Dizajn mu je prelep, ali nisam dugo uživao u njemu jer sam odmah otišao do pve radnje i uzeo futrolu, tako da mi sada izgleda kao notes. Uopšte nije težak za korišćenje jednom rukom, mada ova futrola malkice smeta zbog tog preklopnog poklopca.
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Layne_Staley »

fricko, koju si futrolu uzeo ? Zvanicnu samsung ili ? Telefon kida :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

fricko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 16. Nov 2012. 19:05
:: Galaxy Note II
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od fricko »

Uzeo sam neku Nillkin kožnu torbicu (tako piše na deklaraciji) u radnji Positive. Uz nju ide krpica za displej i folija, koje umalo da ostavim u radnji, jer nisam znao da se nalaze u pakovanju. Foliju neću ni pokušavati da lepim.
Uopšte nemaju neki izbor futrola za ovaj telefon. Razmišljao sam da uzmem neku najjeftiniju za 800 din, ali pitanje je da li će u skorije vreme izaći nešto normalno.
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Layne_Staley »

fricko, jel je to flip futrola ili kozna "pouch" futrola gde se telefon uvlaci u nju ?
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

fricko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 16. Nov 2012. 19:05
:: Galaxy Note II
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od fricko »

http://www.supermarketic.com/oprema-za- ... axy-Note-2

Ista ta, samo crne boje. To je valjda flip.
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Baraba »

Unlock your Samsung Galaxy S III and Note 2 phones for free with this simple hack
http://blog.gsmarena.com/in-phone-hack- ... -for-free/

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Layne_Staley »

Izasao oficijelni 4.1.2 link .

Ali za Poljsku (jer su tamo developeri koji prave firmvere).

Cekamo za nas :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Baraba »

I za S3 izlaze prvo za Poljsku pa ostali, ali cenim da ubaciš Poljaka jer ćeš se načekati do SRB a i lepo radi Poljak (vrtim na S3 i nema greške), imaćeš SRB jezik ako hoćeš meni na SRB i na Poljaku, nije ovo leak već zvanični tako daaa... koliko još danas očekujem da se javiš o utiscima sa 4.1.2 :)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Layne_Staley »

Mislis da cu se nacekati za SRB?
ma ne treba mi sprski jezik, ali kod poljaka imaju one app poljske.. to moze sa titaniumom da se skenja ..
Inace ovo je branded verzija, cekam unbranded pa cu onda da rokam snimam

edit : Nek ide vrag :) Flesujem upravo preko mobile odina... Fingers crossed :D

Cim ga izcackam javljam utiske
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Baraba »

Nema na S3 nikakve Poljske app :uhuh:
ae kad iščačkaš ispiskaraj nešto da čitamo :)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Layne_Staley »

Dakle...

Ceo changelog se primeti odmah :)

Da pocnem :

1. Notification toggles.. Mozes da izbacujes, dodajes i menjas mesta toggle-ovima. Ubacili su par novih zanimljivih kao sto su Smart Stay, NFC, Beam itd itd..
2. Brightness slider mozes da uklonis... (meni jos uvek stoji, navikao sam :) )
3. Ink na lockscreenu, to je kozmetika cista, ali je ok za qrcenje :D
4. Moze da se disableuje multi-view.. I to moze da se postavi kao toggle.. Znaci kada je disable onda ne moze da se upali sa drzanjem na back dugme (seljacki se izrazavam, kasno je :) )
5. Group cast aplikacija, nisam nasao primenu jos uvek, mada probacu sutra sa par drugara :)
6. Browser je vise smooth nego pre.. Bas se oseti..
7. Mozda najbitnije za mene : Tastatura LETI ! Ali zaista.. Extremno brzo kucam (ne hvalim se, iskreno pricam), i malo mi je smetao koji stutter i lag tu i tamo ponekad.. Sada stvarno leti..
8. Overall feeling.. Sve je nekako brze i bolje.. Cak sam se zrtvovao i vratio na 4.1.1 stock official i primeti se razlika.. I te kako..

Tako da.. Nisam se pokajao.. Jedino sto me nervira je bootanimation od ovog usranog Poljskog PLay-a i 3 aplikacije od poljskog play-a.. Ali to cu sutra da sklonim tako da opusteno :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Dulee
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Sub, 15. Sep 2012. 08:48
:: Samsung Galaxy Note
:: II Titanium Gray

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Dulee »

Sunce mu Bozije, ovi iz MT:S-a nikako da dobiju Note II :x Cekam ga vec mesec dana i jos nista :x nadam se da ce ga uskoro biti...

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Behemoth »

Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Dulee
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Sub, 15. Sep 2012. 08:48
:: Samsung Galaxy Note
:: II Titanium Gray

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Dulee »

Poslednja izmena od McLaren F1 u Pet, 14. Dec 2012. 14:04, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Nema potrebe da citiraš post iznad jer se podrazumeva da na njega odgovaraš.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Одг: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Baraba »


vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od vlaki »

Već par dana gledam Note 2 i S3 i hoću da pazarim jedan od ta dva verovatno početkom januara.. Note 2 mi je zapao za oko odmah i verujem da će mi koristiti olovka, pa da li neko može da napiše utiske..
Kakav je rad sa olovkom, da li je dobar odziv, da li se može nešto crtati na njemu ozbiljnije, kako leži u ruci, da li klizi iz ruke, tj, kakva je maska, itd, itd... :roll:
Razlika u ceni nije velika, pa mi je to manje više bitno.. :)

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy Note II N7100

Post od Layne_Staley »

Pazi ovako :

Olovku koristim u vise navrata.. Kad treba da zapisem nesto na brzinu (neki broj telefonski itd), kada, dok razgovaram treba nesto na brzinu da napisem, kada hvatam neke beleske na faxu, kada nesto racunam za fax a mrzi me da uzmem svesku..
Mnogo korisnih stvari ima (prepoznavanje objekata, matematickih formula itd itd). Za crtanje nisam nesto nadaren, ali flip a clip kidam :) Olovku koristim takodje kad gledam neki veci klip na telefonu za detaljnije premotavanje filma. U browseru koristim non stop.. itd ..
Odziv olovke je odlican, gde je postavis, tu pise.. Moze se crtati ozbiljnije, ako znas da crtas (za razliku od mene).
Sto se tice maske, klizi malo... Ono, ja imam marble white, i klizi pomalo, ali je generalno ok. Maska je odlicna, pao mi je telefon prvi dan kada sam ga uzeo sa visine izmedju ramena i struka na parket i nista mu nije bilo. Naravno, odmah posle toga sam kupio zastitu...

Ako te jos nesto interesuje pitaj :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Odgovori