Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Pakimen
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pon, 04. Maj 2015. 18:52
:: iPhone 4

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od Pakimen »

SOMI, ne znam sta si hteo da kazes, tj sta podrazumevas pod ti m"legalnim radnjama", ali taj telefon u prodavnici sa 2 god garancije izlazi oko 700E, tako da svakako uopste nije ista cena :D

aerodrom ladjevci
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 08. Jul 2015. 12:30
:: samsung S series
:: nokia E series

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od aerodrom ladjevci »

svi trojica ste rekli tacne cinjenice,
ovo za bubrege je cinjenica,ako ces preko operatera oba bubrega,ako ces preko radnji onda je samo 1 bubreg,
to je i podnosljivo B-)

samsung po trzim centrima u beogradu (official radnja) garant ima te ogromne sume,
ali i sto kaze covek imaju i za 700eura,

ja posto sam iz Kraljeva, trenutne cene u Kraljevu su od 670-710 za 32gb Edge,Cacak je identicna situacija,
na oglasima mobilnisvet, tu tek cene idu gore dole...

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od somi92 »

Pakimen pod legalne radnje, gigatron, comtrade, win win itd. Tu dobijas 2 god garancije ovlascenog servisa i dobijas fiskalni i sve ostalo... Ja sam G3 uzeo u jednon radnji , za recimo 60% od cene u gigatronu, dobio 2 god njihove garancije koju daj boze necu morati da koristim ali dobro svesno sam isao na to... Manja cena ali nema fiskalnog, uvazavanje garancije ako do toga dodje pitaj boga kako ide ali opet i pre bih kupio skoro 2 nova uredjaja nego 1 pa da mi kao uvaze odma garanciju...

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od kutijagreha »


Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od Sale_M »

Sony Z3+ vs S6 Edge Speed Test,opening apps,web browsing and multitasking

https://www.youtube.com/watch?v=5nYN6Osk1Zc
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od zoreli »

Eto i ja uzeh taj Curved S6 :)

Slika

Prvi utisci ... izgled kad je na stolu WOW (ali zadnja stana hmm ... onako)
Softver / Hardver ... ne to nije Samsung - to je Holivudski našminkan Nexus , jednostavno UJBT - nestvarno dobro radi ... animacije , brzina, fluidnost - čista 10-ka
Ekran je malo je reći fantastičan QHD Amoled je praznik za oči

.... 24h je kod mene , sve što valja pohvaliću - sve što mi smeta reći ću :wink:

Detaljnije narednih dana (o bateriji ... itd )
16 godina na forumu MOBILNISVET

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od acamatic »

Zoreli jedno pitanje, ovo sa strane što stoji na zakrivljenom ekranu, jel je to neka fora kao glance screen ili šta već?

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od zoreli »

acamatic, to je opcija Edge screen ... kad je ekran ugašen prevučeš pstom po ivici i pokaže ti informacije (koje ti podesiš) na 15 sec ili 2 minuta koliko hoćeš ... (vreme , sat , datum , vesti ... šta želiš ) .
16 godina na forumu MOBILNISVET

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od zoreli »

Treći dan korišćenja ...

Apdejtom na 5.1.1 Samsung je unazadio trajanje baterije za bar 15-20% (to jednostavno svi priznaju na netu ).

Surf na 3G/4G cedi bateriju baš brzo i telefon se primetno greje (metal i staklo ... hmmm ) , na WIFI je manje izraženo .

Kad se telefon koristi samo na 3G bez WIFI (surf i sve ostalo u full pogonu) može da izvuče 3-3,5h SOT , kombinacija 3G+WIFI korišćenje 4-5h SOT , 2G+WIFI 5-6h SOT ...

Brzina rada / fluidnost ... bez zamerki , jednostavno najbolji i najbrži Samsung Android ikad napravljen . Zvuk tokom razgovora savršen , mp3 - slušanje muzike kvalitet 9/10 (bolji od Note 4 N910C) .

Kameru ću sutra testirati i okačiti slike u odgovarajućoj temi .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galaxy S6 and Galaxy S6 edge features that we love!

http://www.sammobile.com/2015/08/04/gal ... t-we-love/
16 godina na forumu MOBILNISVET

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od Azimuth »

zoreli napisao:Kameru ću sutra testirati i okačiti slike u odgovarajućoj temi .
Kad budes to radio, molim te da se vodis kolegijalnoscu i slikas one fine devojke :D

aerodrom ladjevci
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 08. Jul 2015. 12:30
:: samsung S series
:: nokia E series

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od aerodrom ladjevci »

Zdravo ljudi,
neko vreme sam tražio pa sam se smirio pa ponovo krenuo da gledam Edge
(zelena boja, nešto mi je baš ta boja zapala za oko),
gledam po oglasima cene su većinom u razmaku 50tak eura od *najpovoljnije do najskuplje*,

video sam jedan broj na oglasima ..064/****-*38, i kontaktirao putem SMS, da vidim situaciju,
taj broj me je nazvao i rekao mi da nabavlja direktno telefone od Samsunga, što je malo teško za poverovati,
ima pisanu garanciju kako on naglašava i telefon je u neotvorenoj iliti vakuum kutiji,
nema svoju radnju nego vrši ovakav tip preprodaje, šta proveriti prilikom ovakve situacije??
da li je dovoljan samo imei broj,ili kad već pominje samsung ja onda mogu da vidim
u nekom od oficijalnih samsung radnji u Srbiji i da okrenem i da pitam,ali da ne ispadnem :uhuh: :uhuh:
Poslednja izmena od znemanja u Uto, 25. Avg 2015. 16:14, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Uklonjen broj telefona.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od znemanja »

Odličnu nagradu je osvojio veći brat :)

[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/29 ... 6dbef3.jpg[/img]
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od godja »

da li je i dalje aktuelno da s6/s6 edge/s6 edge+ nemaju opciju da se sinhronizuje facebook galerija i kalendar sa galerijom na telefonu i s planerom ? hvala na odgovorima...
na note 4 je isto bio neki problem ali je samo trebala da se update-uje neka aplikacija
Samsung S10+ red

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od janka_88 »

Evo od danas sam i ja vlasnik bijelog S6 Edge modela. Dao svoj Note 4 i 50eur za savršeno očuvan primjerak S6 Edge. :D Pokušaću se izboriti sa neizmjenjivom baterijom i izostankom microsd kartice. :D Ako ništa ganjaću zamjenu za 64GB primjerak. :D

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od zoreli »

janka_88, čestitam na prinovi ... moje iskreno mišljenje da će ti biti zanimljiv jedno vreme i onda ideš na Note 5 (mogu da se kladim :) ) .
16 godina na forumu MOBILNISVET

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od toda81 »

Logicno bi bilonda skokne na note 5 posto je vec imao note seriju koja udje u krv ;)
Note IV N9100 dual

Dmitar
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Čet, 07. Jun 2007. 20:51
:: S22 Ultra
:: iPhone 13pro

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od Dmitar »

Evo ovako dok su se malo utisci slegli vezano za telefon. Moram stvarno priznati da je telefon beton. Sve ide glatko i fluidno nema kocenja. Kamera vrhunska cekam update na 6.0 i ko se odluci za ovaj telefon stvarno nece pogresiti. Sad naravno kao na svakom telefonu ima par stvari koje mi se nesvidjaju. Prvo trajanje baterije ali to i ne mogu staviti kao neku manu jer je display stvarno vrhunski i predpostavljam da najveci deo potrosnje ode na sam ekran. Odlicna stvar sto ima mogucnost brzog punjenja pa tako da za pola sata napunim vise od pola baterije tako da to ne mogu kao manu posmatrati. Zvucnik je vrhunski i stvarno se mnogo dobro cuje kad se prima poziv, jedino spikerfon je za nijansu slabiji nego kod LG G3 kada se uspostavi veza. Cini mi se da je LG po tom pitanju bio malo bolji ali je prijem signala kod samsunga bolji. Otisak prsta pri otkljucavanju je da kazem u 90% siguran i pouzdan. Problem se javlja ako su prsti vlazni ili ako se pojavi koja kapljica vode onda nece uopste da reaguje i to zna iznervirati. Npr taj slucaj nisam primjetio kod apple uredjaja, cak sta vise kod apple se samim pritiskom otkljuca dok kod samsunga je potrebno pritisnuti i onda ponovo prst postaviti da bi se telefon otkljucao. Sta mi je recimo jos zasmetalo je sihronizacija sa raznoraznim accountima sto sa razlicim telefonskim brojevima sto sa mailovima. Tako npr sad na viberu imam neke osobe i po 3-4 puta sa razlicitim profilnim slikama i to zna da dosta smara. Kod pojedinih aplikacija npr kao sto je Blic kada citam pojedini clanak desi se da komentare isjece upola i ne mogu dalje da ih skrolam i citam sto se kod apple npr nije desavalo. Sta je u pitanju ne znam jer se isti problem desavao i kod LG G3. Mislim da je to ocito generalni problem kod te aplikacije za android telefone.
Sve ostalo je perfektno i funkcionise bez problema. Eto nadam se da ce ovo pomoci potencijalnim kupcima ako se odluce za kupovinu istoga. :)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od Baraba »

Ne moraš da podizes prst, samo spusti i zadrži, prepoznaje otisak.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od znemanja »

Dmitar, Samo zadrži duže prst i registrovaće otisak, nije nužno da to radiš iz dva koraka. Jedino ne funkcioniše kako treba kada su prsti vlažni.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kizami88
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Sre, 13. Nov 2013. 11:09
:: samsung galaxy s4

Re: Samsung Galaxy S6 edge - (SM-G925F)

Post od kizami88 »

Zanima me vase misljenje u vezi sledecega.

Da li ocekujete da ce u nekom skorijem vremenskom periodu opasti cena za S6 edge i za koliko? Onako od prilike, slobodna procena.

Odgovori