Samsung Galaxy S7

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
luksa89
Banned
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 11. Jul 2019. 10:44
:: Samsung S9
:: LG G5

Re: Samsung Galaxy S7

Post od luksa89 »

Bolje na KP baci oglas, jer mislim da ces svakako vise izvuci. Ovi po radnjama ce uvek da spuste da bi u startu zaradili, plus posle na popravci... :D Te pare sto se odmah ugrade od tebe pokrivaju popravku, tako da ga dobijaju ispravnog kada pogledas i posle prodaju za vecu lovu. U svakom slucaju, uvek oni izvlace dobitak. :) Prevaranti su to, zna se sta rade iza paravana.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7

Post od Apolo »

Svakako ću na KP pa da izvučem koliko mogu. Ali ajde reko nije zgoreg proveriti ni kako servisi plaćaju.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

luksa89
Banned
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 11. Jul 2019. 10:44
:: Samsung S9
:: LG G5

Re: Samsung Galaxy S7

Post od luksa89 »

Najbolje da nosis u neke gde se tek probijaju. Koji nisu na glasu. Nahvali tamo da je sve u fulu, da radi sem ekrana. Ne pominji im bateriju ni slucajno. :) Jel, neces nikad moci da ga prodas.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: Samsung Galaxy S7

Post od darkonda »

Da li moze led dioda za notifikacije da se pokvari tako da ne pokazuje obavestenja, ne pokazuje crvenu boju kad ga punim, a kad ga gasim i palim sija plava boja?

JACKSS10e
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Uto, 12. Mar 2019. 17:28
:: S10e
:: s8,s5 mini,Nc5

Re: Samsung Galaxy S7

Post od JACKSS10e »

Ja kupio ovaj telefon,ali nisam mogao verovati da ima mnogo bolju bateriju nego samsung s10e,sramota za samsung s10e i po pitanju rezolucije ekrana,mogli su da stave qhd i biras u postavkama po zelji,samsung s7 sam uspeo kupiti sa androod 6 iz Svajcarske

Odgovori