Samsung Galaxy S8/S8+

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Roda92 »

Presao sa s7edge na s8 plus. Za sada mi se cini da sam uradio pravu stvar.

iznogud
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 24. Okt 2017. 20:03
:: Samsung Galaxy S8

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od iznogud »

Ja sam moj S8 uzeo pre 2 nedelje, i sada zanima me uzeo sam ga u prodavnici znaci nisam preko nijednog operatera. Do sada nisam imao nijedan update? Da li je to normalno ili? Da li to ima veze sa uredjajem i operaterom, mislim da li su te stvari povezane? Posto onda ne znam da li cu dobiti i upgrade na 8.0 kada bude izasao :unsure:

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od znemanja »

@iznogud, pa kakav to update očekuješ kada poseduješ telefon tek 2 nedelje. Ne brini kada bude update dobićeš ga, a Oreo ne verujem da će stići pre februara 2018. godine.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Batak »

A i kada stigne valjalo bi sacekati iskustva. Videli smo u proslosti kako je update znao da unakazi odredjene stvari (kamera, baterija).

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od kutijagreha »

Kazu da na beta verziji nenormalno srce bateriju. Mora Samsung i S9 da proda sa oreom,mislite o tome. Nisu ludi da ga ispeglaju. Avanturisti kada bude vreme neka probaju,videce promenu u bateriji

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Batak »

Uopste me ne cudi, iz godine u godinu ista prica. A i realno nema neke potrebe za update-om, S8 radi odlicno.
I S7 je na pocetnim 6.0 fw-ima imao dosta bolju autonomiju nego na Nougatu sad.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

iznogud
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 24. Okt 2017. 20:03
:: Samsung Galaxy S8

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od iznogud »

Da li neko ima slican problem, i kako ga je resio ako ima? Znaci kada gledam youtube... random se video sam pauzira, nekada ne, nekada na 2 minuta, nekad na 5 itd. Jako je iritirajuce a ne znam kako da to otklonim

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Green »

To ti je ili do konekcije ili aplikacije. Telefon ti je ok. Meni se to ranije dešavalo na YouTube web sajtu. Sam od sebe pauzira, neće auto play i slične gluposti.

Fize94
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Pet, 03. Jul 2015. 22:37
:: 0694448087

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Fize94 »

vojkan85 napisao:Drugari, imao sam jedan "razgovor" sa Telenorom :). Malo sam im svašta ali kulturno rekao, i ispalo je da oni nisu krivi jer još kao testiraju firmware koji treba da puste. I jaooo [emoji38] [emoji38] [emoji38] . Monolog :D.

@zoreli Hvala drugar, ali ovo moje je S8 :). Pašće jedan Odin flash :).
Ali te priče kako oni nešto testiraju. [emoji23] Neverica. Veze s vezom nema ta priča

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od dachakragujevac80 »

Sad gledao kod kolege s8! Dok sam imao s7e,delovao mi je bas mali nekako i tad bi radije uzeo veci model,a sad kad imam ip6s,ovaj manji mi je idealan,cak i veliki za moj ukus! [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Sale_M »

Kakve su one AKG sluske sto dolaze uz S8,vrede li,kakav je zvuk?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od antec »

Basa bez, ništa posebno. Za razgovor i instrumentale su odlične. Ima mnogo boljih kupovina.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

kizami88
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Sre, 13. Nov 2013. 11:09
:: samsung galaxy s4

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od kizami88 »

Ljudi planiram da predjem sa S6 Edge na S8 ili S8+.
Pitanje je na koji preci? Vasa preporuka, savet i slicno. Znam da je najpametnije da odem uporedim ih i odlucim, ali me zanimaju i vasa misljenja, pogotovo osoba koje imaju ove modele, cisto ako budem neodlucan, mozda vase sugestije budu odlucujuc "tas na vagi".

Hvala unapred.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Green »

Nema tu sta mi ostali mislimo. Uporedi, pa ako ti odgovara veci S8+, onda uzmi njega. Ako ne, onda S8. Jednostavno je...

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Batak »

I jedan i drugi ce ti biti upgrade na svakom polju. Ako zelis manji telefon onda S8 svakako. U drugom slucaju Plus je svakako bolji izbor.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Angie
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 27. Sep 2007. 16:39

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Angie »

Imam jedno pitanje u vezi Galaxy-a S8. Moguce da je vec to neko pitao ali, iskreno, mrzi me da citam svih 23 strana.
Drugarica je dobila taj telefon, bio je zakljucan, nosila ga na dekodiranje i dobila ga nazad totalno neupotrebljivog!?!?
Da li je moguce resetovati ga i povratiti nekako, tj. da li od tog aparata moze da se dobije ponovo upotrebljivi telefon?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Evindzer »

Najverovatnije ga je odnela kod nekog samoukog servisera, pa je zato i prošla tako. Neka ga odnese u ovlašćeni servis, ispriča situaciju i nada se nečemu. Ako ne budu mogli da joj pomognu, onda joj ostaje samo da pošalje nekoliko muških članova familije kod onoga što je uništio telefon, nikakve pare neće izvući, ali će se bar bolje osećati.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Azimuth »

Prvo, ako tebe mrzi da citas, zasto mislis da druge nece mrzeti da ti pisu ono sto je mozda napisano? Tebi treba pomoc, logicno je da se potrudis da je nadjes.
Drugo, sta znaci “neupotrebljiv” telefon?
Trece, Samsung se otkljucava kodom, nikakav servis ili fizicki kontakt servisera sa telefonom nije potreban.
Cetvrto, ako je servis napravio karambol sa telefonom, zasto ste ga uopste uzele i zasto niste trazile da ga vrati u prvobitno stanje?

DamirBL
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 242
Pridružio se: Pon, 03. Nov 2014. 04:18
:: Huawei Mate 10 pro

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od DamirBL »

E ljudi, treba da kupim S8+.
Interesuje me na koji nacin bih mogao da provjerim koliko je telefon koristen? Tj, ako je uopste koristen. Imam dobru ponudu za njega, ali ne bih slijepo vjerovao prodavcu iz oglasa.
Imam drugaricu koja ima s8+, ali kod nje neki od kodova, poput *#*#4636#*#* ne funkcionise, a nadao sam se da putem njega mogu da vidim "usage statistics"

I da li mi je dovoljno da telefon povezem sa kompjuterom - sa aplikacijom smartswitch - da li je potvrda smartswitcha dovoljna da se utvrdi da je telefon originalan (tj. da nije kopija/klon)?
Hvala

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Post od Batak »

Ne mozes da proveris koliko je dugo neko koristio.
Za proveru originalnosti skines program "Phone Info" sa play store-a i tu ces sve videti.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odgovori