Samsung D900

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
djemba87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 15:57

Post od djemba87 »

Razlike izmedju ova dva telefona d900 i d900 i su......A najvise me interesuje koji je po vama lepsi,i koji je bolji za koriscenje,hvala unapred

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Po izgledu su isti, po koriscenju takodje.. A razlika je valjda sto D900 otvara .doc dokumente, a D900i sa druge strane ima FM.

zizavac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 19. Okt 2007. 04:53

Post od zizavac »

Da li ima nekog ko bi mogao da mi pomogne da resetujem telefon na fabricka podesenja. Stavio sam sifru kad sam ga uzeo ali sam je zaboravio (pravi sam kreten). Pokusavam sad sa onim klasicnim 000000 ali ne ide. Ima li neka sifra za resetovanje na factory sett?

Bojan M.
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 22. Jan 2008. 06:55

Post od Bojan M. »

Mislim da moze ako odes u settings pa tamo uradis reset i onda odes u security, change pass, i onda upises 00000000 i zatim novu. Bar sam ja tako radio na d820.

djemba87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 15:57

Post od djemba87 »

Interesuje me da li postoji mogucnost da se ukuca neka sifra za pojacavanje zvuka,mislim da ta kombinacija ima na d600?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

E ljudi, jel može neko ko ima ovaj telefon da mi kaže da li za ton za poruku može da se postavi bilo koja melodija iz memorije telefona ili samo one 4 koje ima po defaultu.. :unsure: Ajd pomozite... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Ninolina moze samo melodija od tih 4 ponudjenih.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

RS Krajina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 17. Feb 2008. 04:09

Post od RS Krajina »

Nisu mi jasne neke stvari ! Kad stavim na Mass storage tada nece da mi se konektuje telefon preko Samsung PC Studio 3, ali mi radi telefon kao usb fles s tim da ne mogu nista da kopiram iz telefona sem fotografija koje sam slikao sa telefonom! Znaci vidim samo ono sto mi se nalazi na memorijskoj kartici! E a kad stavim na Modem tada mogu da se konektujem preko Samsung PC Studio 3 i sve radi ali me zanima zasto ne vidim memorijsku karticu preko Samsung PC Studio 3???

AJ NEK MI NEKO KAZE O CEMU SE TU RADI????????

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kljun, a jel može, kao što sam pročitala u testu za ovaj telefon, da se svakoj grupi koju napraviš u kontaktima doda drugačiji ton za poruku, pa makar i samo od ta 4 ponuđena?? :unsure:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Ninolina pokusao sam da uradim to sto ti kazes za grupe na E900, i nisam nigde nasao opciju da mogu grupi dodeliti drugciju sms melodiju, mozes dodeliti razliciti ringtone al za sms neverujem.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kljun, nadam se da si mislio na D900 umesto na E900... A u komletnom testu kažu da može... :? ... baš šteta... A toliko mi se dopada taj fon... :smutny:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Ninolina, nije valjda da ces zrtvovati symbian zarad tamo nekog Samsunga :)
U svakom slucaju, preporucujem da pogledas i Samsung G600, ja kad sam ga video uzivo pao sam u komu koliko je lep i elegantan, i softverski je napredniji od D900.

p.s ponesi secer i vodu da se ne traumiras kao ja kad ga budes videla :D

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

milann, ma naravno da neću žrtvovati N95-icu... Ovo bi trebalo da mi bude drugi fon... Da malo dam oduška i svojoj ženskoj strani... Po funkcijama, ni jedan osim symbiana sada i ne bi mogao da zadovolji moja očekivanja... Ali ovaj mi se po izgledu mnogo dopada, nije skup i to mi je dovoljno... Sve ostalo što mi treba ima N95, ali još da ima slot za dve kartice... :D :D :D

Ajd pogledaću taj G600... :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Onda ok, jer sam se uplasio da ce biti smak sveta ako slucajno Ninolina napusti symbian platformu :) .
A sto se tice Samsunga, siguran sam da ce ti G600 ostaviti veoma pozitivan utisak, bez sale :wink:

N-tchbl
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 13. Dec 2007. 19:54

Post od N-tchbl »

@Ninolina

kako samo 4 melodije, ja ih imam 10 u telefonu.. inicijalnih njihovih. :unsure:
ove ostale se ne mogu postaviti za ton sms-a ali ja ih imam 10, ne 4..

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

beco potrazi na internetu kodove sigorno ih ima...N-tchbl najverovatnije imas noviju verziju softwera i zato imas vise tonova.......milane i kad bi slucajno ponavljam slucajno ninolina prodala n95 i kupila samsung verujem da bi posle najvise 6 meseci se vratila na neki smart fon...bez smat fona nema nam zivota :) ja se jedva suzdrzavam na mojojk 7500 nokiici :)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

6 MESECI? 6 sati pre... :D:D:D kako se sudrzavas kad ni shine nije bio smart? :wink: koliko ja znam...
Nokia E71... Elegant, but deadly

haef4
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 19. Maj 2008. 18:20

Post od haef4 »

zna li neko kako radi ovo klizanje, jel se brzo kvari???????????? kao kod onih na preklop starih kada je brzo isla traka????

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Ne kvari se uopste brzo,vrlo lepo sluzi... Moze dosta torture da izdrzi... Sad,bas nije pozeljno da ga cimas na sve strane,al ono... Izuzetno kvalitetan slide ima... E sad sto meni lici da tel nije kvalitetan to je druga stvar...
Nokia E71... Elegant, but deadly

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

kapoerist Shine nije bio smart pa niti neke opcije pa sam ga zato menjao za 7500 koji opet nije smart ali ima neke programcice koji savrseno odgovaraju kao mini Operu it. tako da prezivljavam....i naravno s vremena na vreme izvadim iz naftalinba 6630......
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Odgovori