Samsung D900

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Amarena
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 12. Nov 2007. 05:00

Re: samsung d900

Post od Amarena »

radmila napisao:da li neko zna ako da iskljucim ton keypada,(zakljucana opcija)
i kako da otkljucam themes (zakljucana opcija),tj.da li neko zna kako da otkljucam sve zakljucane opcije

I mene ovo zanima. Aj reci mi molim te kako si ugasila ove glupe tonove, i da li je moguce da ne mogu da promenim ton poruke. Iritira me :D

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

aj pogledaj prvu i drugu stranu ove teme(a mozes slobodno cak i preostale 2?!).Sta bi da ih ima mnogo vise...? :P

odgovor na pitanje ti je dao "otkaceni_decko " btw :)

Isko
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 26. Mar 2006. 10:00

Post od Isko »

Molim Vas pomagajte.Kupio sam ocu D900i i svideo mu se a trebam sjutra da mu pokazem kako radi Excel i Word na njega ali ne znam da ih otvorim.(poslovan covjek pa mu treba).Prije mjesec dana kada sam kod druga na d900i prebacio i probao oni su se otvorili a sada nece... Šokiran sam! kada pretisnem ono dugme u sredinu pojavljuje mi se mali meni gde pise samo send,delete, i jos nesto....STA DA RADIM?????molim moderatora da ne brise ovo treba mi hitno odgovro..... Hvala unapred....

Amarena
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 12. Nov 2007. 05:00

Post od Amarena »

@chilly:
Procitala sam sve tri strane, cele :P
Jednostavno to sto je decko napisao nema nikakve veze sa zvucima tastature. Ali probala sam i to, i nista. Ako neko bude znao, nek javi. Pozz

chilly
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 21. Okt 2007. 16:55
Lokacija: Novi Sad

Post od chilly »

@Amarena
smes li da se opkladis??? :wink:

settings --> display settings --> Dialling display --> font type --> normal

onda se vrati u podesavanja vezana za keypad tone(kojima ti predpostavljam do sada nije bio moguc ulaz) i podesi na off. :D

jedini "problem" je to sto vise neces imati fency olovku koja pise dok tipkas brojeve i sl.

izbor je na tebi : olovka ili iskljuceni tonovi na tipkama

ajd sad castis pice i reci hvala...pozdrav 8)

Isko
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 26. Mar 2006. 10:00

Post od Isko »

Mislim ovaj problem sa Excel da je to do verzije softwera na d900i.Pa Vas pitam koji mi program treba da ga skinem s netada bi mu promenio softwer i da li mogu to uraditi preko obicnog USB kabala?da li ce biti kakvih problema?Molim Vas pomozite mi.... :cry:

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Isko da si malo vise gledao nasao bi sta ti treba, imas temu o flashovanju samsunga i to ovde:
viewtopic.php?t=6182
i nemozes da koristis usb za flash.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Ivsa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 56
Pridružio se: Čet, 20. Sep 2007. 20:22
Lokacija: Strošinci, Hrvatska

Post od Ivsa »

Ljudi tek sam kupio d900i pa me zanima jel mogu ubacit u njega igrice preko USB-a i kako, molim ako neko zna neka pomogne?!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Ivsa preko Samsung PC Suite nemozes da ubacujes java aplikacije, ima neki program koji to moze al neznam kako se zove jer mi nije potreban, zato kod Nokie i Sony Ericssona nema tih problema :P .
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Ivsa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 56
Pridružio se: Čet, 20. Sep 2007. 20:22
Lokacija: Strošinci, Hrvatska

Post od Ivsa »

Znam i ja da je glupi samsung tak ogranice da goru p izdariju nisam vidio, vec se polako kajem al ak nist drugo imam fensi smensi mob i jos sam ga naso u crvenoj boji tak da je bas fora, al je glupo ogranicen!? Molim sotale clanove ako znaju koji je to program nek jave i usput mogu i objasnit kak da to napravim!? :wink: :wink:

zllaja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 01:09

Post od zllaja »

Ako neko zna neka mi kaze sta treba promijenit u parametrima sto se dobiju preko sifre *#8999*8378# da bih zvuk u slusalici tokom razgovora vratio na staru jacinu jer sam nesto cackao pa sam ga skoro potpuno iskljucio (bar sam uspio pojacati zvuk mp3 playera).
:blinky:
Nokia N95 8GB

Vestac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 18. Dec 2007. 23:21

Post od Vestac »

Potrebna mi je vasa pomoc, kupio sam d900i juce, kako i da li mogu da se povezem na PC nemam memorijsku karticu (da ubacim pesme i slike) dobio sam CD za instalaciju drivera, pc studio 3? Na ekranu mi se pojavljuje plavi kvadrat sa slovom G gore u uglu kao da mi je stalno ukljucen gprs rekli su mi da je to od mreze da li to moze da se iskljuci? Hvala unapred!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Vestac za povezivanje na kompjuter koristi USB ili Bluetooth, a ako si uzeo nov telefon morao si da dobijes USB.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Skajnet
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Ned, 23. Apr 2006. 10:58

Post od Skajnet »

To Vestac:

Moze da se iskljuci: ukucaj *#4777*8665# i onda ce se otvoriti meni gde ce ti pisati GPRS DETACHED,tako da ce ti posle toga normalno iskljucivati i ukljucivati GPRS

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Drugar je kupio d900i i ima problem sa učitavanjem stranica na netu. Naime, otvara ih velike kao i PC. Kako da podesim da ima "mobile view". Treba mu za livescore, naravno. :) Instalirao sam mu Operu Mini i kad je pokrenem, ponaša se kao da non stop držim navigacioni taster. Dakle, ide kroz meni u krug iako sam pustio taster odavno.

pomija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 13. Jan 2008. 00:14

Post od pomija »

cao ja sam uzeo D900i pre nekoliko dana i sve u svemu nije losh
uzeo sam 1gb karticu, i prvo nisam znao kako da stavim ziku na karticu ali onda sam video ovo da prebacim na mass storage i onda sam pocheo da prebacujem, ali
kad sam prebacio nekoliko pesama video sam da neke presme jednostalno ne vidi,
oni su tu na kartici ali fon iz nekih razloga jednostalno ne vidi... ne znam shta da radim...
ako se setite nekog moguceg razloga plz postujete...
hvala unapred

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

pomija mozda prebacujes format pesme koji telefon ne prepoznaje, D900 cita sledece audio formate:
mp3,aac, aac+ ti si sigurno prebacio wma ili wav format, a ta dva formata telefon ne cita, tako da sledeci put pazi koji format prebacujes.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Trucido
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 15. Jan 2008. 17:45

Post od Trucido »

Cao, treba mi pomoc ....
nesto mi je izbagovala kamera> fotoaparat mi prikazuje sliku naopacke na displeju, a kod video snimka je sve kao u ogledalu :wacko:
Da li neko zna kako se to moze popraviti???

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Trucido, čini mi se dugme sa strane rešava taj problem :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Šta je sa mojim postom gore...? :smutny: Ne verujem da niko ne zna kako da mu podesim browser da otvara "male" stranice...
Sony Ericsson C510

Odgovori