Baterija na k700i? koliko moze

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
macakbl
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 09. Dec 2004. 14:56
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Baterija na k700i? koliko moze

Post od macakbl »

Zanima me koliko moze da izdrzi baterija na k700i, meni jedva dva dana... doduse mast mu vadim ali opet... mislim da bi morao vise, pre njega sam imao t610 i radio je ko crnac 5-6 dana,...! pozdrav

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

MA jok toliko mu je optimum. NE znam sta tebi znaci vaditi mast ali ako ti je na t610 trajala 5-6 dana onda ga sigurno ne koristis toliko puno! Meni je na t610 3 dana u vrh glave! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

macakbl
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 09. Dec 2004. 14:56
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od macakbl »

znaci da pricam dnevno sat, bluetooth 10 min,.. prosjecno 10 slikanja! t610 isto forsiran! 4 dana mu je bila minimala!
N95 8GB, idemo dalje

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Moze mnogo da varira zavisno od jacine mreze ali u prinicpu 4-5 dana u optimalnim & normalnim uslovima koriscenja.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

O5 kazem da kod k700i baterija ne moze da treje duze od 3 dana da ga jb.... Ne znam kako vama radi toliko dugo ili pricate o ovome a nemate tel! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ucinio mi se simpaticnim pa sam ga imao na par (3-4) dana tih par dana je odgurao bez problema a ja pricam bar sat vremena dnevno... doduse to je bio potpuno nov k700i...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Meni je daleko zanimljivije od samog vremena trajanja baterije, to što telefon ladno radi sa baterijom iz Nokie 7210... Impresioniran sam 8O 8O 8O .
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ne znam batice, ja sam od svih koji imaju k700i, cuo istu pricu a to je da baterija ne moze da traje vise od 3 dana, a to je i moje iskustvo pokazalo! Verovatno si ga imao 3 dana, a uz pricu treba dodati gprs, sms, radio, igrice i sl.! Iz iskustva mog i ostalih ljudi 2 dana opptimum uz malo jace koriscenje i do dana trajanja je puna kapa! :D A ludak jel se povecava autonomija?
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Jok, ali je zanimljivo videti tako nešto. Ja da imam K700 nikada tako ne bih pokušavao, ali pošto smo ja i dva ortaka(preciznije ortak i ortakinja) odlučili da izvršimo eksperiment, onda nema neke preterane veze da li će telefon da rikne. Test period je bilo celo jedno posledpone i K700i nije ništa falilo. :mrgreen:
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Heheh, zrtvujes ortakinjin tel zbog naucnog experimenta, ccc :mrgreen: :mrgreen: Naravno ni ja to ne bih pokusavao, veliki rizik, sem da ne povecava autonomiju barem duplo sto je malo verovatno! :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja sam baš gledao na netu tekst kako to može, kad Sandra reče, ajde da probamo to sa mojim fonom. I ja rekoh ajde... i ništa mu nije bilo, sem što je radio, naravno. :mrgreen:
U susret novim izazovima...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

"samo treba da flashujete novi software na bateriju i radice sve ok, samo treba taj software da zipuje potrosnju :)"
~ one out of many :)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ovo je dobro "da zipuje potrošnju"... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kao što je meni jedan lik rekao "ušao mi virus u procesor" ili opis "kvara" na kompu: "Tarzan neće da se uhvati za lijanu"...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pa, neće sam, moraš da stisneš dugme! :roll:
Ima nas raznih...
Poslednja izmena od Miškoni u Pon, 13. Dec 2004. 10:23, izmenjeno 1 put ukupno.

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Re: Baterija na k700i? koliko moze

Post od miljex »

macakbl napisao:Zanima me koliko moze da izdrzi baterija na k700i, meni jedva dva dana... doduse mast mu vadim ali opet... mislim da bi morao vise, pre njega sam imao t610 i radio je ko crnac 5-6 dana,...! pozdrav
da mu vadiš mast budi sretan i sa dan ipo, imao sam, sad ga ima moja djevojka, puni se svaki drugi dan, ako ga baš koristiš.

to i nije mnogo, ja sam promjenio i t610, z600, s700, k700.... tri dana je super baterija za bilo koji telefon pa nokiu 6600 ili 7610 puniš svako veče ako je ubijaš a meni ni to nije loše ako je telefon dobar :D

tepSIJA
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 31. Avg 2004. 21:49

Post od tepSIJA »

meni na 6600 baterija bude oko 1-2 dana... jednom mi je bila 3 dana ali ga nisam go gotovo ni koristio... prosjek :

svako vece ga punim :D :D

heh , neka on mena slusa, nije mi mrsko svako ga noc nabiti na punjac
Szpilman !!!!!!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Miskoni napisao: Kao što je meni jedan lik rekao "ušao mi virus u procesor" ili opis "kvara" na kompu: "Tarzan neće da se uhvati za lijanu"...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pa, neće sam, moraš da stisneš dugme! :roll:
Ima na raznih...
DAj ne moguce da je ozbiljno to lik rekao??? Ako je tako, onda stvarno nas ima raznih, u svakom slucaju umro sam od smeha! hehe, Tarzan! :mrgreen: :mrgreen:

A ja o5 ponavljam ljudi nemoguce je da novi telefoni sa kolor ekranima drze kao stari i to 5 dana realne upotrebe zaboravite! K700i ima uzas losu bateriju i 2 dana kome izdrzi uz jacu upotrebu neka bude srecan! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Da se nije taj lik živopisnih objašnjenja zvao Miloš kojim slučajem??? Znao sam ja servisera, čovek je uvek imao originalna uputstva i obajšnjenja... U suštini je znao šta računar radi, samo je to doživljavao na neki čudan način. :mrgreen:
U susret novim izazovima...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

He he he... ne zelis da cujes moje pacijente.. jel mozete da mi ubacite kolor ekran u 3310, rekli ste da menjate boju ekrana [dioda] ....

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

@Ludak - nije Miloš, ovo je jedan stariji lik, koji je digao frku da mu komp ne radi jer njegov klinac nije znao da igra dotičnu igricu, pa je dovukao ceo komp (i monitor, stampač i skener) u servis, a opis kvara sam već rekao - prva liga! Akki, živa istina, izginuli smo od smeha! :mrgreen:

Nego, u vezi trajanja baterije - stvarno je nelogično očekivati da baterija na jačim telefonima traje duže od 2-3 dana, a po meni, u normalnim urbanim uslovima korišćenja, za to nema ni potrebe. Sasvim je dovoljno da izgura nekih 24 sata normalne upotrebe, pa na punjač - mob se puni - vlasnik takođe (spava) i milina. Struju imamo, uvek može da se dokupi još jedan punjač ili baterija. Naravno, kažem u urbanim uslovima, ali, ako neko planira duži boravak u Sahari, to je već nešto drugo... :wink: :mrgreen:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

JA sam se valjao po krevetu, samo sam zamisljao situaciju i kid'o se! :mrgreen: :mrgreen: ALi doneo je i skener i stampac, koji kralj! Znaci Miskoni ti nas ovde hoces da ubijes smejanje! :mrgreen: :mrgreen:
Lepo receno za trajanje baterije! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori