K750, diskusija, pitanja i odgovori

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
obradov
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 31. Jan 2007. 02:07

Post od obradov »

Zanima me da li se pojavio SE 750i u crvenoj bolji ili maska za njega! Ako neko zna bilo bi fino da napise gde moze da se kupi.
Hvala!!! :smutny:

borisjer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 27. Feb 2007. 14:00

Post od borisjer »

Interesuje me dali je moguce menjati drajvere za zvuk,osvetljenje,kameru....na k750i posto sam o tome citao ovde mada bas i nerazumem kako se to radi.Kao i patcheva (http://www.k750i.ru/forum/viewtopic.php?t=168)
http://www.k750i.ru/forum/viewtopic.php?t=243
I ako moze da mi neko objasni kako to da uradim a da ne s****m telefon.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

obradov, mislim da ne postoji serijski k750 u crvenoj boji,jeste da sam vidjao par ljudi sa crvenim k750,ali ga nigde u radnji nisam video,doduse mislim da crvenih i zelenih (drecavo) maskica bili ovde u NS u pothodniku,i to komplet sa tastaturom!
D500&E71

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

obradov, postoji k750 u crvenoj varijanti ali samo preko veze da se nabavi i samo u vodafone verziji....btw posto je k750i vec zastareo fon tesko da ces ga bilo gde naci ali probaj da nabavis neku maskicu...to barem moze da se uradi...
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Owim
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2007. 05:53

Post od Owim »

Na svom PC racunaru bez problema konektujem K750i sa PC-em koristeci DCU-60 USB kabl, i PC prepozna "removable drive".

Napominjem da NISAM instalirao nikakav SE softver jer koristim MyPhoneExplorer i zelim da koristim K750i (sa 1GB karticom) kao USB drajv na svakom racunaru, bez instalacije bilo kojeg dodatnog softvera.

Medjutim, mnogi drugi WinXP racunari nece da prepoznaju "removable drive" mog K750i telefona, takodje, bez ikakvog SE softvera (za razliku od mog PC-a).

Mnogo bi mi značilo da ovo proradi, ima li neko savet?

Hvala.

vladanb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 24. Feb 2007. 13:24

Post od vladanb »

Da li je probao neko karticu od 2 gb na ovom telefonu? Hocu da kupim transcendovu, pa da ne kupujem bezveze.

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

probano i radi Slika
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

vladanb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 24. Feb 2007. 13:24

Post od vladanb »

fain2daniel A reci mi da li koci malo u odnosu na 1 gb

Izmenio:gameforce:ne citiraj post iznad!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

vladanb, pa koci ako je puna do kraja,i naravno da nece biti isto kao kad imas 64MB i 2GB :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Bahamut
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 07. Apr 2007. 15:15
Lokacija: Republika Srpska

Post od Bahamut »

Da li moze dotichni telefon PODRZATI (znachi sa shtekanjem ili bez) karticu od 4gb?
Poshto imam dotichnu kartu a nameravam da uzmem dotichni telefon.
Znachi ako podrzava (na sajtu pishe da da) moze li neko probati da je napuni i da vidi rad telefona, ili bar rad telefona na punih 2gb?
Hvala.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Bahamut, opet cu reci,da li neki telefon podrzava karticu ne odlucuje sam telefon(hardver) vec to odlucuje softver,ako softver moze da podrzi 8GB,moze i telefon :)
Ovako pre jedno2 meseca koliko znam,kad je 4GB kartica jako pojeftinila svi su je uzeli sa svoj k750i,nekima je radila,a nekima ne.Jednostavno zamrzne se telefon,neki kazu da najnoviji sw podrzava 4GB,neki ne.Najbolje bi bilo,ako vec kupujes k750i,lepo ubacis karticu u telefon i vidis da li ce da radi :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Bahamut
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 07. Apr 2007. 15:15
Lokacija: Republika Srpska

Post od Bahamut »

Ma u pravu si, napunicu karticu pesmama i odo u radnju, mada se josh dvoumim izmedju toga i N73.
Videcu josh malo...

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

obradov, moj drugar je pre nekih 6 meseci uzeo k750i u crvenoj boji,neka radnja u knezu ne znam tacno gde al ako te bas zanima mogu da ga pitam,mada mislim da nemaju vise....pozzzz 8)
<<<Black N96>>>

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Bahamut, ako imas vise para onda bolje uzmi w810i,za njega znam 100% da prima 4GB.A i on je naslednik k750i...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

milan91, pa cim se dvoumi izmedju k750i i N73 ima ocigledno,mada koliko ja znam N73 je bolji od W810i......pozzzz 8) 8)
<<<Black N96>>>

Bahamut
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 07. Apr 2007. 15:15
Lokacija: Republika Srpska

Post od Bahamut »

Ma znam, hteo sam w850i ali nekako bi te skuplje modele Sonya radije zamenio sa N73ojkom, konto sam ako ne sredim za kredit sa starcima da uzmem na 12 meseci n73 onda cu sigurno uzeti k750.
Moja prva opcija je bila w830i, ali sam kasnije uvideo da je n73 mnogo bolja (bar mi se tako chini) a tu je negde po ceni. Tako da sam se manuo w serije i preshao na n.
Znachi ako sredim finansije uzimam n73 a ako ne (a shto ce biti sigurno), onda uzimam k750 pa se zato raspitujem.
Enivej, ko je koristio n73 bacite pogled na topic koji cu otvoriti u Nokia podforumu, zanima me svachije mishljenje...

kutlas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 09. Apr 2007. 21:25

Post od kutlas »

pozdrav svima,
nov sam na ovom forumu. imam jednu molbu, planiram da kupim k750i pa bih zamolio da mi objasnite na sta treba obratiti paznju pri kupovini ovog telefona (da mi ne uvale neki fals).

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Owim napisao:Medjutim, mnogi drugi WinXP racunari nece da prepoznaju "removable drive" mog K750i telefona, takodje, bez ikakvog SE softvera (za razliku od mog PC-a).
Mnogo bi mi značilo da ovo proradi, ima li neko savet?
Hvala.
Owim, probaj da ga nađeš na "add new HW", neće uvek da "prepozna" removable drive, posebno ako je "kačeno" nešto pre/posle toga. Primer: w550 na "mom" radi bez greške, ali ortak na "svom" ga je "našao" tek preko "add new...", "izgubio" ga je kad je nakačen novi mob k610, w550 opet "nađen" na "add new..." Malo je taj "mass storage" :wacko:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Rizikujuci da ispadnem glup ipak cu napisati jednu stvar koja mi izgleda interesantno na mom w800 telefonu(znaci da to ima i na k750, w810) a za koju dosta dugo nisam znao i tek prije par mjeseci(tel imam preko godinu dana) sam je sasvim slucajno otkrio.
Radi se o gledanju video fajlova preko plejera, znaci ne direktno iz video foldera... svima je vec poznato da preko video(walkman)plejera dobijaju opciju fullscreen i premotavanje video zapisa, ali ono sto sam ja relativno kasno saznao(a ne sjecam se da sam procitao nedje na forumu inace ne bi sada pisao) je pustanje video klipa u slow motion-u, dovoljno je samo da kliknete dzojstikom prema dole i video ce nastaviti u slow-motion-u!
Meni krajnje interesantna opcija, ako sam nekom pomogao sa ovim postom drago mi je, ako se o ovome vec pisalo(ili je opste poznata stvar) izvinjavam se...
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Sensei, pa dobro.. predpostavljam da to svi znaju.. ja sam to davno otkrio na svom w550 al neka si rekao.. mozda neko i ne zna :wink:

Odgovori