W380!!!

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

W380!!!

Post od McLaren F1 »

Slika
Slika

Size: 92 x 49 x 16 mm
Weight: 100 grams

Colours:
Electric Purple
Magnetic Grey


Screen: 262,144 colour TFT
Resolution: 176 x 220 pixels
Size: 1.9 inches

External screen: OLED
Resolution: 36 x 128

Phone memory: Up to 14 MB
Memory Stick Micro™ (M2™) support

Talk time: Up to 7 hrs
Standby time: Up to 300 hrs

Available in selected markets from Q1 2008.

Oficijalne slike >>OVDE<<
Oficijalne specifikacije >>OVDE<<

Simpatican niskobudzetni predstavnik W serije,pa ko voli... ;)

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Prelep telefon, mozda i najlepsi od svih, svidja mi se ovaj tip dizajna ... :)
iPhone + CX300

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Bas lep telefon i jos ako mu cena ne bude nesto nenormalno velika, bice moj 8) :D
and justice for all...

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

The Sony Ericsson W380 is a more modest Walkman that comes in the clamshell form factor. It sports tri-band GSM/GPRS/EDGE support and has a 1.3 megapixel camera. It surely has a display to match those specs (read lower midrange) in the face of the 1.9" 262K color TFT display with a resolution of 176 x 220 pixels and an external OLED one with a resolution of 36 x 128 pixels. The stereo Bluetooth and the FM radio complement the bunch. Probably the most exciting thing in a run-of-the-mill handset like the W380 is the added gesture control (seen previously in the Sony Ericsson W910). Here it allows you to manage calls, to shuffle your playlist, to control the music player or even to snooze your wake-up alarm.

The Sony Ericsson W380 will ship again from Q1 2008 along with a 512MB memory card and two interesting colors - Electric Purple and Magnetic Grey.

ovo pise na gsm areni!
Simpatican telefoncic!

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Dream Weaver,onda ce biti tvoj jer mu cena nece biti velika! :wink:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Samo da dodam da su izasle nove boje! :wink:
Slika
Meni licno se najvise svidja plava verzija!
PS: Morao sam dupli post jer niko ne bi video temu jer je bila na drugoj strani! :roll: :wink:

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

ovaj treci mi se najvise svidja, nekako su mi boje najbolje ukombinovane u toj varijanti, mada ne bih ga uzeo jer me ne privlace takvi telefoni, jos uvek sam u symbian fazonu (valjda ce me i to proci :D ).
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Bas sam video slike pre neki dan i super izgleda, valjda ce mu cena brzo pasti s'obzirom da kod nas sve sto novo izadje je precenjeno bar koji mesec.

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

ne verujem da ce biti vise od 200 eura... u wrh glave toliko...
ma i tu sam preterao.. ko zna... al bas lepo izgleda... fenseraj,fenseraj...
Nokia E71... Elegant, but deadly

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

kapoerista90, kojih 200e,pa toliko sada kosta w850,a jos malo ce toliko kostati i w580,koji su za klasu bolji....
Po mom misljenju po dolasku kod nas cena ce mu biti oko 170e,ali ce ubrzo pasti na oko 140e,pa posle sve nize i nize....
D500&E71

divex
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 23. Jun 2008. 05:44

Post od divex »

molim vas! da li neko od vas ima ovaj model u crnoj ili sivoj boji? ili se to nikad nije ni pojavljivalo u srbiji?

KremaBL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 17:38
Lokacija: Banja Luka

Re: W380!!!

Post od KremaBL »

Telefon izgleda EXTRA. Stvarno je nešto novo i mnooogo mi se svidja. Dvoumim se između ovoga i W350. Oba su super odrađena što se tiče izgleda, ali imaju svojih nedostataka kao sto je nemogućnost snimanja video snimaka. Ali mogu se puštati. Vrijednost SAR-a je 0,67 što je odlično. Jedina stvar koju mu stvarno zamjerim je glomaznost zato što je telefon podebeo i kada se otvori izgleda kao div, kao i činjenica da sam na nekim sajtovima pročitao komentare da se telefonu poslije 2-3 mjeseca počne isključivati displej, što je jako iritantno (imao sam identičan problem sa Nokiom 5610 i problem je u tome zato što se displej isključi i povrati se za koju sekundu, ali sve aplikacije i poruke i igrice koje su započete budu isključene bez ikakve mogućnosti da se povrate). Muzika je kažu zadovoljavajuća, iako je zvučnik slab. Gesture control radi savrseno, ali nakon nekog vremena dosadi tako da su zajedno sa tim mogli ubaciti i Shake control što bi itekako povećalo zanimljivost i potražnju za ovim modelom.
Telefon je stvarno lijep i isplati se za te sitne pare koliko košta, ali nakon pola mjeseca konstantnog pretraživanja po netu, nešto sumljam da je W350 bolji, mada mi se izgled ovog telefona malo više svidja kao i reklamna kampanja koja ga prati i koja je daleko bolje urađena i zanimljivija.

dyavolchicy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 06:35

Post od dyavolchicy »

Jel neko od vas mozda kupio ovaj telefon?

Ja jesam, sestri, i bas je lep, ali ima problem sa pomocnim ekranom, tj. tim sto svetli kad je zatvoren, koji pokazuje sat i ko vas zove kad vas zove. Nece da svetli, stalno je u mraku, a u pocetku je redovno raadio, pa se ugasio skroz i tako bio u mraku do juce, kad je opet proradio i pokazivao stalno isto vreme. E danas opet nista ne svetli :?

Jel znate u cemu bi mogao biti problem? Jel se to negde nesto podesava il jednostavno mora u servis? :cry:

Odgovori